Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek z kolejnym milionem

28 postów w tym temacie

Super gra, tylko czemu po reinstalacji systemu nie mogę wczytać swoich save''ów? Brak dostępu do zawartości? Co to ma być skoro dostałem ją jako gratis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 17:11, Vangel napisał:

Super gra, tylko czemu po reinstalacji systemu nie mogę wczytać swoich save''ów? Brak
dostępu do zawartości? Co to ma być skoro dostałem ją jako gratis?


skopiowales tylko savy ? czy caly katalog ? u mnie po zakonczeniu gry wazyl on ~800mb, tam tez sie instaluje DLC - mozliwe ze nie chce Ci wczytac sava bo nie zainstalowales wszystkich DLC ktore miales poprzednio ?

rozwiazaniem moga byc tez pliki z Documents and Settings - tam tez sa slady po DLC, moze przez to nie chce isc ?

a moze niezgodnosc wersji ? moze savy miales na 1.01 a teraz juz 1.02 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vangel: to błąd gry - miałem to samo... odinstaluj ręcznie (na Bioware Social Network jest to dokładnie opisane), następnie zainstaluj, potem ręcznie odpal Dragon Age Service, jak nie zadziała to usuwasz service i instalujesz raz jeszcze :)

Ciekawe dane... Właściwie to do kupienia jest tylko jeden dodatek - Warden''s Keep - czyli sprzedano go 1M sztuk. Niezły wynik, szkoda tylko że jak na Polskie realia jest on troszkę za drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te wszystkie DLC powinny być od razu w grze. Sama gra jest tak krótka że szkoda gadać. A edytory to pewnie wypuszczą za 1-2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprocz Warden''s Keep jest też golem Shale- Kamienny więzień. Nie wszędzie był on dołączony do gry. W zamian za niego niektórzy dostali Warden''s Keep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 18:54, Ximos napisał:

Jak dla mnie te wszystkie DLC powinny być od razu w grze. Sama gra jest tak krótka że
szkoda gadać. A edytory to pewnie wypuszczą za 1-2 lata.


OMG, człowieku, co ty mówisz ;p Na tle innych gier ostatnich lat Dragon Age jest naprawdę długi, a edytor jest dostępny już od daaaawna (Dragon Age Toolset).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 18:54, Ximos napisał:

Jak dla mnie te wszystkie DLC powinny być od razu w grze. Sama gra jest tak krótka że
szkoda gadać. A edytory to pewnie wypuszczą za 1-2 lata.


67 godzin rozgrywki na wysokim poziomie wg mnie to dobry wynik - a jak na dzisiejsze czasy rewelacyjny.

DLC z golemem bylo warte swojej ceny i sporo wnosilo do gry. Czekam na wiecej, chetnie doplace do tak udanego produktu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Lineage II przejdę, niż kupie choć jeden DLC do Dragon Age. Nie będę popierał takiej polityki. Mam X360 i już od kilku lat wiem jak Microsoft wyłudza kase za kilka pierdół do gry. Najlepsze jest to, że do niektórych gier DLC kilkukrotnie przewyższają cenę pudełkowej wersji. Choć jeśli pojawi się Game of the Year Edition, czy coś w tym stylu to kupię na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie należy do najgorszych, ale nazywanie Dragon Age''a spadkobiercą Baldura to jak nazywanie Baracka Obamę spadkobiercą Georga Busha (wiem, że idiotyczne, ale taki miał być przekaz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysłał 30 000 żołnierzy do Afganistanu.... a poważnie to ta gra jest krótka 30h na "normal"... w Drakensangu było o wiele lepiej i za mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:08, ziele2004 napisał:

Gra nie należy do najgorszych, ale nazywanie Dragon Age''a spadkobiercą Baldura to jak
nazywanie Baracka Obamę spadkobiercą Georga Busha (wiem, że idiotyczne, ale taki miał
być przekaz).


To mówisz, że Baldur''s Gate to George Bush? Według mnie to takie George Washington, albo Abraham Lincoln :P

Wedłyg mnie DA:O jest mocno średnie, takie 7-/10. Dlc bym w życiu do tego nie kupił, bo już miałem serdecznie dość samej podstawki gdzie walki są nieustanne i nudne jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wedłyg mnie DA:O jest mocno średnie, takie 7-/10. Dlc bym w życiu do tego nie kupił, bo już miałem serdecznie dość samej podstawki gdzie walki są nieustanne i nudne jak flaki z olejem." dobrze prawi polać mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bfgk10 ciekawe jak Ty to robisz, że ma 30h na nromalu. Gówno prawda. Podaj swój nick na socialu to sobie wszyscy sprawdzimy. Drakensang było o wiele lepiej? Buhahahaha. Go away.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Według mnie DA:O jest mocno średnie, takie 7-/10. Dlc bym w życiu do tego nie kupił, bo już miałem serdecznie dość samej podstawki gdzie walki są nieustanne i nudne jak flaki z olejem." dobrze prawi polać

Zgadzam się w 100%. W Deep Roads myślałem że jajo zniosę od tej ciągłej walki z tymi samymi przeciwnikami. Jeszcze należy wspomnieć o dziwacznym poziomie trudności - więcej problemu mi stwarzało 3 łuczników z Tevinter niż ostatni boss gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwcie się im że przechodzą grę w 30h. Pewnie nie wiedzą co to Kantor, Kolektyw Magów, Próby Kruków, Blackstone czy Drobne Przysługi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować