Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 najgorszych gier 2009 roku

24 postów w tym temacie

A gdzie Modern Warfare 2? Przecież to gniot... kto robił ten ranking? Chyba ktoś nieźle zapłacił za to, że ten tytuł nie znalazł się na liście ;PP

Ja również nie znam większości gier z "piętnastki". Nie mogę powiedzieć, że żałuję, bo bym skłamał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedna rzecz: mianowicie to, że mamy na tej liście 2 najnowsze produkcje studia Rebellion:
10. Shellshock 2: Blood Trails – 40 procent
3. Rogue Warrior – 26 procent

A najnowsza ich produkcja - Alien vs. Predator zapowiada się po prostu wspaniale. Czyżby panowie potrafili teraz robić tylko gry z obcym i predatorem w roli głównej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 20:17, Growin napisał:

10. Shellshock 2: Blood Trails – 40 procent


Już pierwszy Shellshock był słaby - zresztą mówi się, że to swego rodzaju "klątwa". Poza Lost Patrol nie mieliśmy nigdy naprawdę udanej gry o Wietnamie. Zresztą dwójka Shellshocka przenosi nas gdzie indziej i czerpie dużo z survival horrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, MW2 gniot, tylko dlatego, że nie dedyków... zawsze jak ktoś na jakimś serwisie w komentach pisze cos ala "MW2 sux" to na 200% jest to PCtowiec, któremu brak dedyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy Harpen w ogole widzial na oczy/czytal recenzje tego Larryego, bo sadzac po jego zaskoczeniu, cos czuje, ze nie...

Larry skonczyl sie na, bodajze, czesci VII (tej na statku w ktorej moglismy uslyszec Stuhra w polonizacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dziwi mnie to co dzieje się w obozie Rebellion, czyżby po tak słabych grach mieliby wypuścić coś tak cudownego jak Aliens vs Predator? Oczywiście jeszcze nic nie wiadomo, choć ja już sam uwierzyłem, że ta gra będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał. Zaskoczył mnie tak niski poziom "Stalin vs Martians". Gra była nieźle reklamowana i trailery, czy też gameplay''e, wyglądały całkiem ciekawie i zabawnie, to jednak... liczy się efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 21:36, Sw3aR napisał:

No tak, MW2 gniot, tylko dlatego, że nie dedyków... zawsze jak ktoś na jakimś serwisie
w komentach pisze cos ala "MW2 sux" to na 200% jest to PCtowiec, któremu brak dedyków.


Jeżeli dla niego dedyki to ważny element gry to ma prawo uważać ich brak za wielką wadę dyskredytującą grę. I proszę, nie zaczynaj tu kolejnego flejm waru platformowego. Nikt nie broni Tobie uważać MW 2 za najlepszą grę wszechczasów i całej galaktyki, masz prawo do swojej opinii. Fajnie by było, gdybyś uszanował prawo innych do posiadania własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej... troszkę smutno, gdy pomyśleć jak ciekawie Damnation się zapowiadał. Naprawdę kuszące universum, kilka ciekawych pomysłów. Damn (nomen omen), taki potencjał. A tu... smutne miejsce na "czarnej liście" 2009 A.D.

Łezka też się w oku kręci, przypominając sobie słodkie lata - gdy było się pięknym i młodym i grało się z zapartych tchem w pierwsza Delta Force. A tu najnowsza odsłona, taki upadek pięknej serii. No, nawet jeśli nie pięknej, to przynajmniej pięknie sentymentalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować