Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony jednak poważnie myśli o abonamencie za PSN

42 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2009 o 20:05, Pile napisał:

Po pierwsze to cieszę się z tego powodu że fanboye sony stracą bezsensowny argument za
tym że xbox jest shitowy bo ma abonament. Poza tym wiedziałem że coś jest na rzeczy.


No cóż nie można nazwać X360 "shitowym" tylko i wyłącznie przez abonament, byłoby to bezsensowne masz rację choć jeśliby uznać go (argument) za jednego z kilku to już bliżej byłoby mu do sensu niż "bezsensu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - GRA PRZEZ SIEĆ NA PLAYSTATION NETWORK POZOSTANIE DARMOWA. ABONAMENT JEST DOBROWOLNY I TYLKO DAJE DOSTĘP DO DODATKÓW BEZ KTÓRYCH JAK NAJBARDZIEJ MOŻNA GRAĆ.

Koniec komenatarza! A kto czytać do końca nie potrafi to już jego problem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:52, Dzikq napisał:

A rachunek za neta to kto zapłaci? Pewnie mamusia?


O ile drugi post w temacie jest faktycznie bez sensu i tylko ma prowokować, o tyle zauważ, że konsolowiec wciąż abonament za dostęp do Internetu też musi płacić. PSN czy Live to tylko usługi sieciowe, bez sieci możesz się nimi najwyżej podetrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 21:10, Bambusek napisał:

O ile drugi post w temacie jest faktycznie bez sensu i tylko ma prowokować, o tyle zauważ,
że konsolowiec wciąż abonament za dostęp do Internetu też musi płacić. PSN czy Live to
tylko usługi sieciowe, bez sieci możesz się nimi najwyżej podetrzeć.

O kurcze, czyli oszukali mnie jak kupowałem auto. Bez benzyny nie może pojechać, a to złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:44, palpatine napisał:

Większość marudków tutaj artykułu nie czytała, jedynie zasugerowała się tytułem (pozdrawiamy
obóz wielkiego Xsa :P). Część ma też kłopoty z rozumieniem treści ;)

A więc tak, jak w artykule napisano - PSN stanie się płatny :/. Nie sądziłem, że tego
doczekam. Wielki zawód fanów SONY. Wielka radość w domach fanów MS (oni też muszą płacić
!!)



Przestań pieprzyć. Jeżeli myślisz że wszyscy "fani" Microsoftu będą happy bo ktoś będzie płacił za psn to jesteś w błędzie. Raczej poczują ulgę. "Wielka radość" to wielka przesada. Poza tym co znaczy fani ms? Ja tam żadnej firmy fanem nie jestem. Fanem to ja jestem Xboxa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:20, Fatal-X napisał:

Przeczytałeś newsa?


Jak myślisz?

Dnia 21.12.2009 o 20:20, Fatal-X napisał:

To co teraz jest za darmo w PSN pozostanie darmowe, czyli granie na necie jest i będzie
za free, nie to co na konsoli M$.


Nigdzie nie pisałem że będzie inaczej. Fakt że nie wszystko będzie za free na psn jednak o czymś świadczy.

Dnia 21.12.2009 o 20:20, Fatal-X napisał:

Więc xbox dalej jest shitowy ^^.


...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:05, Pile napisał:

Fakt że nie wszystko będzie za free na psn jednak o czymś świadczy.

Świadczy o tym, że przynajmniej granie prze internet, czyli moim zdaniem rdzeń rozrywki PS3 zostanie nadal darmowe.

Niepotrzebne bajery, mi one zwisają, pewnie nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre posunięcie. Dla graczy, bo uzyskają, jeśli chcą i ich stać, dostęp do fajnych dodatków, a podstawowe funkcje online pozostaną darmowe. I dla Sony, bo znajdzie się zapewne spora rzesza skora do wyłożenia kasy na bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - GRA PRZEZ SIEĆ NA PLAYSTATION NETWORK POZOSTANIE DARMOWA. ABONAMENT JEST DOBROWOLNY I TYLKO DAJE DOSTĘP DO DODATKÓW BEZ KTÓRYCH JAK NAJBARDZIEJ MOŻNA GRAĆ.

Czyli w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, te 10$ miesięcznie to nie jest jakaś fura pieniędzy, tym bardziej że za rok płaci się tylko 70$ a nie 120$. Opcje jak najbardziej ciekawe, w szczególności dostęp do soundtracków i classic''ów, a pomysł z przechowywaniem sejwów jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:29, Moooras napisał:

UWAGA - GRA PRZEZ SIEĆ NA PLAYSTATION NETWORK POZOSTANIE DARMOWA. ABONAMENT JEST DOBROWOLNY
I TYLKO DAJE DOSTĘP DO DODATKÓW BEZ KTÓRYCH JAK NAJBARDZIEJ MOŻNA GRAĆ.

Czyli w czym problem?


W tym, że niektórzy są zawiedzeni, że posiadacze PS 3 dalej mają darmową grę przez neta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tą tabelkę... aż chce się za niektóre rzeczy płacić abonament. Dostęp do gier z PSX? Dosłownie szał! Jeśli ta opcja by przeszła, to zwyczajnie taki abonament zjada ten z Xpudło (o ilę się nie mylę podstawowa funkcja Live Gold to możliwość grania po sieci i VoIP a za całą resztę poza demami trzeba płacić).

Innymi słowy - większa funkcjonalność w cenie abonamentu? Oczywiście TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:05, Pile napisał:

Po pierwsze to cieszę się z tego powodu że fanboye sony stracą bezsensowny argument za
tym że xbox jest shitowy bo ma abonament. Poza tym wiedziałem że coś jest na rzeczy.

Naucz się czytać. Choć pewnie teraz, jak Zaitsev dodał stosowny (dla niektórych zaślepionych fanboyów) podpis zrozumiałeś co za głupoty chrzanisz.

No cóż, za niektóre rzeczy bym zapłacił, za inne nie. Ważne, że to co już jest pozostaje za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować