Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Bulletstorm - nowa gra People Can Fly

500 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2011 o 00:12, Kraju napisał:

Gra działa na silniku Unreal''a więc jest bardzo dobrze.


Akurat w Bulletstormie optymalizacja nie należy do najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gorsza niż w innych grach na tym silniku, ale na moim słabym już sprzęcie gra działała bardzo dobrze na wysokich ustawieniach. Więc jednak nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

chcialem sobie sciagnac dodatki do limitowanej edycji bulletstorma i dwa darmowe dlc do bioshocka po czym wyskoczyl problem. jak daje opcje moje pobrane elementy/lub wymien kod (tam tez sie da) to wyskakuje komunikat

" uruchomienie klineta GFWL nie powiodlo sie. Jesli ten problem zignorujesz nadal bedzie mozna grac w gre lecz nie bedzie mozna pobierac zawartosci z rynku usług ani zarzadzac nia."

szukajac troche po necie znalazlem, ze wogole mozna odpalic windowsa z katalogu na dysku i wejsc w GFW MArketplace (w sumie nigdy mnie nie korcilo zeby tam wchodzic) i tam sa elementy do pobrania i za drugim razem udalo mi sie sciagnac pierwsze dlc a drugie kilka razy daje i wyskakuje blad zeby wyslac bledy lub nie (po ang i jakakolwiek da sie opcje ten rynek sie zacina i wylancza)

ale problemow ciag dalszy jak sciagnalem to jedno dlc the protector trials to wyskakuje blad

"Nie można zainstalować elementu. Kliknij poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje.
Kod: 800B0003"
Formularz podany dla tego tematu nie jest obsługiwany lub znany przez określonego dostawcę zaufania. (Wyjątek od HRESULT: 0x800B0003)

co to ma byc wogole?? i jak kupilem edycje limitowana bulletstorma to jest to samo i dodatkowych elementow dla tej edycji tez nie moge sciagnaC?

prosze o pomoc

ps jak wroce sprawdze to z bulletstormem odnosnie punktu 6-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pewnym miejscem w misji 3.2, kiedy razem z Ishim mam podążać za Trishką. Utknąłem w momencie, gdy razem z nim wpadamy na zewnętrzne pokłady tamy, a naprzeciw nam ukazuje się helikopter do zestrzelenia i wielka turbina, która po chwili przecina naszą drogę. Zaraz po tym pokład, na którym stoimy spada w dół, a w tym momencie postać albo wpada do wody i leci w dół - jakiś błąd gry - albo ląduje na czymś co przypomina łódkę/ponton i tam stoi, a Ishi wisi w powietrzu. Próbowałem to przechodzić już z 5-6 razy i ciągle to samo. Jakieś pomysły jak to przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni problem, który opisałem, rozwiązałem w ten sposób, że od początku spotkania Trishki (wczytalem cały rozdział na nowo) pilnowałem ją jak małe dziecko, bo niestety ciągle się gubiła. Ostatnio znowu miałem problem z grą. Doszedłem do etapu, gdzie razem z Trishką musiałem zniszczyć rosiczkę mutanta, to miejsce, gdzie rosiczka "stacjonowała" nie wczytało się prawidłowo, kilka razy wczytywałem checkpointa od nowa, ale wszystko na nic. Trzeba mi było zacząć cały rozdział od początku :(

Jestem dopiero w piątym rozdziale, a już dostrzegłem dwie poważne wpadki. Szczerze powiedziawszy tego typu problemy z grą ostatnim razem miałem jakieś 6-7 lat temu, kiedy często wychodziły jeszcze tzw. crapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 16:26, Nufiko napisał:

To ja może napisze taki poradnik jak [aktywować zawartość edycji limitowanej] (przynajmniej
jak mi się udało):
1. Wywalić całe Games for windows Live z systemu (marketplace jak jest też)
2. zainstalować Bulletstorma,
3. wywalić znowu całe live (bo się cholerstwo z bulletstormem instaluje w starej wersji
i mogą być problemy z aktualizacją, bo bulletstorm nie lubi się minimalizować a jak się
zwiesi to live nie przetrwa, ewentualnie jak ktoś chce spróbować sił z aktualizacją niech
wciśnie wcześniej F11 aby wejść w tryb okienkowy)
4. pobrać live stąd: http://www.gamesforwindows.com/en-US/Download/ i zainstalować
5. odpalić bulletstorma i się zalogować do live

dla zwykłego wydania idź do punktu 12, dla edycji limitowanej:

6. wcisnąć F11 aby wejść w tryb okienkowy (gra się nie wywali przy minimalizacji, uwaga
czasem trzeba chwilę poczekać)
7. Wcisnąć przycisk Home aby wejść do Windows Live
8. Kliknąć w swojego usera
9. Kliknąć Wymień kod
10. Postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.
11. punkty 7-10 powtarzać aż do skutku (mi zaskoczyło chyba za 4 czy 5 razem)
12. grać.

Mam nadzieję że się komuś przyda

[M - K, 25-02-2011 13:34]

Można tą instrukcję spokojnie odpiąć gdyż problemów z instalacją tej gry obecnie już żadnych nie ma. Niewtajemniczeni w Live''a nie będą się zastanawiać czy miejscem dla realizacji kodu edycji specjalnej na pewno jest miejsce doładowania punktowego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 19:41, Antek100100 napisał:

Ja uważam że cały temat powinno się zamknąć. w końcu nikt już Bulleshita nie gra...

ja to robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 11:05, Harrolfo napisał:

Czy warto kupić tę grę (nówkę) za 31 zł?


To zależy. Jeśli lubisz gry typu CoD, oskryptowane i liniowe do bólu zębów, gdzie z punktu A do punktu B przejdziesz tylko jedną ścieżką, a za każdym razem wrogowie zaatakują Cię w tym samym miejscu, jeśli nie przeszkadza Ci słaby multi ani to, że jedyna "nowość" w tej grze, czyli system skillshotów, robi się wtórna po 10 minutach (bo ile razy można powtarzać to samo?) - bierz w ciemno :D

Jeśli jednak liczysz na jakieś wyzwanie, wolisz ambitniejsze tytuły, które wymagają od gracza odrobiny wysiłku i pomyślunku, z ciekawą i wciągającą fabułą - trzymaj się od Bulletstorm z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 11:32, Harrolfo napisał:

A czy w multi fajnie się gra? Jest jakiś co-op?


Multi jest tragiczne. Jest praktycznie TYLKO co-op: kilku graczy na jednej mapie ma za zadanie osiągnąć określoną ilość punktów ze skillshotów, mając do tego ograniczoną liczbę przeciwników. O ile na początku (pierwsze kilka poziomów) limit jest tak niski, że właściwie wystarczy tylko ich zatłuc, o tyle później "zabawa" robi się naprawdę frustrująca, bo limity są tak wyśrubowane, że wystarczy jedna wpadka (np. strzał zamiast kopnięcia) i pozamiatane. Dwudziesta próba przejścia tego samego poziomu zwykle kończy się bluzgami ze strony towarzyszy i masowym rage-quitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy wylewacie pomyje na ten tytuł - powiem tak: bawiłem się przy " Bulletstorm " lepiej,niż przy bezpłciowym " Crysisie 2 " i na pewno nie porównywałbym go do serii CoD,gdyż tamta seria opiera się głównie na strzelaniu a tutaj można zabijać w różny sposób - moim zdaniem gra jest dużo lepsza niż skazywany na sukces DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolega mocno przesadza. Gra oczywiście nie jest wybitna i jest mocno liniowa, ale bawiłem się przy niej świetnie. Ciekawe bronie, fajne skillshoty i sporo możliwości pozbywania się przeciwników. 31 złotych to jak dla mnie cena w sam raz. Bierz w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować