Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Przebudzenie potwierdzone na marzec!

35 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2010 o 16:48, damlon napisał:

Ten dodatek będzie w formie DLC, czy będę mógł go normalnie jak człowiek kupić w sklepie?


Pełnoprawny dodatek, żadne tam DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, pomyłka. Ma być cenowo o 1/3 niższa cena niż "podstawka" :]

"[...] Dragon Age: The Awakening zostanie wydany na pecetach 19 marca i będzie tańszy o jedną trzecią od wersji podstawowej. Kwota ta wydaje się być rozsądna, gdyż dodatek ma zapewnić około piętnastu godzin zabawy. [...]"

I oby się to jednak nie zmieniało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sam fakt, że mogę grać swoją starą postacią mi się podoba :]. Nowi towarzysze, sprzęt może trudniejsze walki, niech dodadzą do tego fajną historię to może będzie tak dobry jak Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu będzie ? kontynuacja historii czy historia równoległa do tej z Początku ? bo wcześniej czytałem że równoległa a teraz że można dalej grać swoją postacią ... więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie Sobie ludzie sprawę że te całe DLC, ten dodatek były już ukończone wraz z podstawową wersją gry? Aż mi żal że amerykańcy dają się tak robić w jajo. Ale cóż światem rządzi kasa i ona się liczy najbardziej.

Co do samej gry jest super tylko zdecydowanie za łatwa na najwyższym poziomie trudności rzadko zdarza mi się zginąć głównym bohaterem a co dopiero całej czwórce. Ale to pewnie dlatego że przyzwyczaiłem się do stożka zimna i roztrzaskania :D. Od razu 3-4 mniej hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam rok z graniem aż pojawi się Game of The Year Edition ze wszystkim i poprawiona. Tak zrobiłem z Falloutem 3 i mam spokój. Przez rok gra się nie zestarzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 18:22, paladin41 napisał:

Zdajecie Sobie ludzie sprawę że te całe DLC, ten dodatek były już ukończone wraz z podstawową
wersją gry? Aż mi żal że amerykańcy dają się tak robić w jajo. Ale cóż światem rządzi
kasa i ona się liczy najbardziej.


A co to ma za znaczenie kiedy został stworzony dodatek? I dlaczego" Amrykańce się dają robic w jajo"? Bo co, że nie dostali za frajer dodatku z pełną wersją gry? Jeśli tak- to jest dość żałosny sposób postrzegania rzeczywistości z twojej strony.

Podstawka DA:O est pełnoprawnym, kompletnym produktem, który sie broni bez dodatków. Nie chcesz- nie kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają gotowy silnik, edytor, zaplecze finansowe, więc sklecenie dodatku nie jest żadnym problemem. Niektórzy doszukują się spisków czy innych wyciętych fragmentów gry. Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do Resident Evil 5 wzbudził słuszną niechęć do DLC. Ale takie rozszerzenia uważam za jak najbardziej słuszne. Kupiłem grę, która mi się bardzo spodobała i dzięki rozszerzeniom gra będzie dłużej żywa a nie będzie tylko leżeć na półce i zbierać kurz. Jestem za!! kupię jak tylko się pojawi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 20:48, orzech4 napisał:

Niektórzy doszukują się spisków czy innych wyciętych fragmentów gry. Śmieszne.

No co ty, przecież to oczywiste że masoneria kazała BioWare pociąć grę a potem sprzedawać w częściach! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować