Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Przez jakieś 20 min co minute mi gre wywalało, reconnectowałem za każdym razem, byłem online w ostatnim fajcie i gdy nexusa rozwaliliśmy. Po grze leave i ban, GG Riot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 15:41, Ecko09 napisał:

Przez jakieś 20 min co minute mi gre wywalało, reconnectowałem za każdym razem, byłem
online w ostatnim fajcie i gdy nexusa rozwaliliśmy. Po grze leave i ban, GG Riot.


Długi chociaż? Bo jak krótki to trochę przykro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 17:55, Janek_Izdebski napisał:

Tadek Zieliński odchodzi z CDP.pl. Od 17 czerwca będzie pełnił funkcję koordynatora
polskiej społeczności League of Legends w Riot Games:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,13906613,Pytaj_o_Wszystko__Nowy_koordynator_polskiej_spolecznosci.html

:)

Eh, liczyłem na Kittza... albo Eco.
Nie no w sumie fajnie, fajnie. Nienajgorzej się go słuchało kiedy komentował, ale miałem wrażenie, że bardziej go ciągnie do Starcrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo Tadek w tym cdp nie posiedział a dla tego odszedł z Hypera zabijając najlepszy program na stacji ciekawe jak długo posiedzi w Riotcie skoro społeczność w tej grze jest taka jaka jest hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 18:29, Hacket napisał:

Długo Tadek w tym cdp nie posiedział a dla tego odszedł z Hypera zabijając
najlepszy program na stacji ciekawe jak długo posiedzi w Riotcie skoro społeczność w tej
grze jest taka jaka jest hehe:P

Wg mnie dobrze, że odszedł. Jego działanośc na forum cdp.pl była załamująca... Odchodzi do miejsca, gdzie będzie mentalnie pasował do społeczności, której ma być przedstawicielem i rzecznikiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 18:40, IlMOD napisał:

Z cyklu - wbijanie lvla po banie - narzekanie na matchmakinkg - 2 item build.


Lol, 3v3 ai vs cop beginner i cisniesz leveling :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 18:45, Dartitwo napisał:

> Z cyklu - wbijanie lvla po banie - narzekanie na matchmakinkg - 2 item build.

Lol, 3v3 ai vs cop beginner i cisniesz leveling :D


Już wolę głupotę ludzi od głupoty botów.
No i jeśli to konto oddam komuś po wbiciu do golda (za to miałem bany) to głupio wygląda konto bez normali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 18:52, IlMOD napisał:

Już wolę głupotę ludzi od głupoty botów.


No co Ty, te boty czasami ciezej zabic niz ludzi <30 lvlu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 15:41, Ecko09 napisał:

Przez jakieś 20 min co minute mi gre wywalało, reconnectowałem za każdym razem, byłem
online w ostatnim fajcie i gdy nexusa rozwaliliśmy. Po grze leave i ban, GG Riot.


No tak, bo bana przecież dostaje się za jednego leava ;>

Btw, Riot w ogóle banuje djamenty? O_o
No chyba, że te nieoszlifowane :> (if ju noł łot aj min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 15:41, Ecko09 napisał:

Przez jakieś 20 min co minute mi gre wywalało, reconnectowałem za każdym razem, byłem
online w ostatnim fajcie i gdy nexusa rozwaliliśmy. Po grze leave i ban, GG Riot.


miałeś tam jakieś skiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 20:02, Ciekawski94 napisał:

miałeś tam jakieś skiny?


Tristanę z fejsbóka i Alistara z jutuba.

Btw, jutro powinien wylądować patch 3.7. Ciekawe ile nerfów Riot zaserwuje tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 08:35, sirufok napisał:

> miałeś tam jakieś skiny?

Tristanę z fejsbóka i Alistara z jutuba.

Btw, jutro powinien wylądować patch 3.7. Ciekawe ile nerfów Riot zaserwuje tym razem.


pierwszego do ostrzału dał bym dzarwana czwartego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecalibyście czampy żeby skillować na mida żeby podnieść się z gównianego elo? :D
Wiem, że "bierz te którymi potrafisz grać", ale którymiś najpierw muszę się napotrafić grać żeby mieć z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 14:16, Laston napisał:

BTW. fajna stronka ten lolteam.net

Mam nadzieję, że nie stanie się ona zbyt popularna, bo wtedy zaczną się stwierdzenia w stylu "w waszym teamie są dwa diamenty i trzy platyny, a my mamy trzy osoby z golda, GG!". Teraz takie coś trafia mi się bardzo rzadko, pewnie dlatego, że ludziom się nie chce aż tyle klikać na lolkingu. :P

Poza tym nie mam pojęcia, po co oni tam pokazują ligę, dywizję i LP danego gracza dwa razy - najpierw normalnie, a potem jako "~ELO", które zresztą z ELO ma niewiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 20:02, Ciekawski94 napisał:

>


miałeś tam jakieś skiny?


Sailor GP czy jak tam się ten skin nazywa tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 12:21, Kamil2142 napisał:

Jakie polecalibyście czampy żeby skillować na mida żeby podnieść się z gównianego elo?
:D
Wiem, że "bierz te którymi potrafisz grać", ale którymiś najpierw muszę się napotrafić
grać żeby mieć z czego wybierać.


Naucz się dobrze grać Mordem i rób rzeź :D

Generalnie wszystkim się da wygrywać, a Morde ma tą fajną właściwość, że jak jest nafeedowany to robi z teamfighta na combo nie 5vs4 a 6vs4. Przydatne, jak masz umierać to tylko włączasz zhonyę i patrzysz jak AD carry przeciwnika nadal niszczy jego team :D

Warto umieć grać Swainem (bo jest dobry jako counter na wiele mobilnych AP midów / wiele meele champów), Lux (bo dobry range i nienajgorsze cd), TFem (ale jego pewnie znerfią niedługo), Zedem (b.dobry AD mid)...
Zyra i Kennen też są fajni, bo bezpieczni, a przy okazji dość rzadko się ich ostatnio widuje. Ich zasadniczy atut to aoe ulty, które naprawde są gamechanging...
Nie wiem, co jeszcze. Zależy, jak lubisz grać- czy wolisz gankować inne lane czy spokojnie farmić? Wybór jest duży, obecnie jest sporo bardzo mocnych mid champów- popróbuj i wybierz coś, co odpowiada Twojemu stylowi gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dzięki! Będzie co robić z IP swoją drogą, bo właściwie nikogo nie mam oprócz szczura i tf''a z tych tu. :D
A kass? Daje rade dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować