Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Są gdzieś jakieś statystyki od Rajotu, w których jest pokazane ile ludzi gra/grało w tym tygodniu i takie tam? Jestem ciekawy bo DOTA sięw menu chwali 3,1 mln unikatowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Jedyną informacją jaką mamy jest ostatnia infografika Riotu sprzed pół roku, która też też mówiła o trzech milionach unikatowych graczy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 08.05.2013 o 00:03, luzac napisał:

> ARAM tez sie liczy?
Liczą się normale, rankedy oraz all randomy. Customy i gry z botami nie.

Naprawdę jeśli byś odpowiedział tak/nie starczyłoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 00:03, Fimbulvinter napisał:

Są gdzieś jakieś statystyki od Rajotu, w których jest pokazane ile ludzi gra/grało w
tym tygodniu i takie tam? Jestem ciekawy bo DOTA sięw menu chwali 3,1 mln unikatowych
graczy.


Generalnie wczoraj przeczytałem w cd-action, że Riot chwali się, że w pierwszych miesiącach tego roku doliczyło się 5 milionów graczy grających na raz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zagrałem 3 gry w których miałem po 2 afk. Ja wiem, że czasami jest możliwe wygrać 4v5 ale 3v5 raczej nie, więc dlaczego mam za to tracić LP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 14:03, BlackBomb napisał:

Od wczoraj zagrałem 3 gry w których miałem po 2 afk. Ja wiem, że czasami jest możliwe
wygrać 4v5 ale 3v5 raczej nie, więc dlaczego mam za to tracić LP...

Bo LoL to gra bardzo realistyczna i nie ma w niej sprawiedliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Idź na forum na i poszukaj "an ancient mystery in runeterra". Albo po prostu wygooglaj, mi link działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dziś Shaco. Na razie testuje go w grach z botami i grając AD wychodzi świetnie: quadra i penta. Dopiero moja 2 czy 3 penta więc jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 17:13, jarekao napisał:

Kupiłem sobie dziś Shaco. Na razie testuje go w grach z botami i grając AD wychodzi świetnie:
quadra i penta. Dopiero moja 2 czy 3 penta więc jestem zadowolony ;)


Penty na botach i w aramach się nie liczą, a Shaco jest obecnie bardzo słaby. Sorki, jeśli rozczarowałem xD
Jako Shaco musisz gankować jak oszalały i wygrać całą grę w early/mid, bo w late za wiele nie zdziałasz. Niestety Shaco ma kiepskie late, więc jedyna opcja to nadużywać jego silnych ganków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewygodna, moduł newsów powinien zachować formułę jednej zbitej kolumny, lepiej wyeksponowanej na dodatek

jeżeli chodzi o strony internetowe to estetyczna prostota jak najbardziej, byle gdzieś w pobliżu były pochowane te wszystkie ważne i przydatne funkcje

chyba że ktoś reddita używa, trololo

FAK JU LAZOK NINJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować