Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Nowa mapa (Magma Chamber) zapowiada się co najmniej ciekawie.

a) osadzona w wygasłym wulkanie :P
b) ma być tak duża, że zostaną umieszczone specjalne teleporty, by się szybciej przemieszczać
c) prawdopodobnie koniec z flashowaniem przez ściany ("It will be harder for a champion to rely on their summoner to traverse hazards and obstacles.")
+ buff Eve, Sona i poprawiona grafika (i to mocno poprawiona: http://www.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=58352&d=1284664993 :)) - najnowszy patch zapowiada się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez nie zaliczyło mojej wygranej, ale się żyje dalej, ciekawa postać będzie wchodzić, tylko nie wiadomo ile będzie dokładnie kosztować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 10:47, SiDi napisał:

A mówili coś o wymaganiach? Że się podniosą albo co?


Nic takiego nie widziałem (no, poza zdaniem "as such, a slew of new monsters and minions await champions in what will surely be their greatest challenge yet."). Choć to zapewne zaledwie taka reklama, ewentualnie ta mapka będzie nieco bardziej wymagająca od innych. Np. mi by pasował silniejszy mega creep, bo takiego Barona to się soluje niektórymi postaciami od niechcenia...

Z tym, że ja patrzę na oficjalne dane, a nie wykradzione przez Rosjan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 10:59, ziptofaf napisał:

> A mówili coś o wymaganiach? Że się podniosą albo co?

/.../

Chodziło mi o wymagania sprzętowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 11:04, SiDi napisał:

Chodziło mi o wymagania sprzętowe :D


Lepsza grafika = wyższe wymagania, no nie? ;) Oficjalnych danych brak, choć osobiście sądzę, że trochę wzrosnąć muszą. Ale po coś jest opcja obniżenia detali, jeśli są problemy z płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 11:06, ziptofaf napisał:

> Chodziło mi o wymagania sprzętowe :D

Lepsza grafika = wyższe wymagania, no nie? ;) Oficjalnych danych brak, choć osobiście
sądzę, że trochę wzrosnąć muszą. Ale po coś jest opcja obniżenia detali, jeśli są problemy
z płynnością.

Tja u mnie z low spadnie na very low ;p Ale nic na święta kupie sobie kompa bo ten już ledwo chodzi i nie będzie z tym problemów ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulepszyli grafikę i optymalizację, większość graczy nie powinna zauważyć różnicy w stabilności gry. Inna sprawa, że nowa mapa będzie większa i pochłaniająca więcej pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 11:06, ziptofaf napisał:

> Chodziło mi o wymagania sprzętowe :D

Lepsza grafika = wyższe wymagania, no nie? ;)


zajebiscie, juz teraz gram na medium + wylaczony dziwiek i gram na 15-25 fpsach, co bedzie bo tym gównianym patchu ? pewnie przesiade sie na dote ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! Powiedzcie mi ludzie, czemu wy ciągle narzekacie?! Po prostu czasem jak czytam ten temat to śmiać się chce i rzygać, że zacytuję AS-a...

Wszystkim się nie dogodzi, powinniście sobie zdać z tego sprawę, a akurat update grafiki nie powinien specjalnie was wyprowadzać z równowagi, nieprawdaż?

"Ręce odpadają." >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle cały ten temat śmieszy. Ciągle spieranie się o czempionów, skille, ten jest pro a ten ssie, a jak to mi dobrze szło, a jak wszystkich kosiłem, a jaki to ja jestem mistrz a ty nie...
Niestety ten problem dotyka chyba większości tematów o sieciówkach na gram.pl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 15:41, Kirabaxior napisał:

Mnie w ogóle cały ten temat śmieszy. Ciągle spieranie się o czempionów, skille, ten jest
pro a ten ssie, a jak to mi dobrze szło, a jak wszystkich kosiłem, a jaki to ja jestem
mistrz a ty nie...
Niestety ten problem dotyka chyba większości tematów o sieciówkach na gram.pl ;/


A o czym mają gadać w temacie o tej grze ? O beznadziejnym Lore ? Czy może o innych bzdetach ? To chyba normalne, że w sieciówce ludzie mówią co jest najmocniejsze, co słabe, jakie to mieli wyniki itd. Mnie osobiście wyniki nie obchodzą, bo dopóki nie jest to jakieś ELO 1600+ to uważam je za słabe i nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 15:41, Kirabaxior napisał:

Mnie w ogóle cały ten temat śmieszy. Ciągle spieranie się o czempionów, skille, ten jest
pro a ten ssie, a jak to mi dobrze szło, a jak wszystkich kosiłem, a jaki to ja jestem
mistrz a ty nie...
Niestety ten problem dotyka chyba większości tematów o sieciówkach na gram.pl ;/

A czego Ty wymagasz ?! Od tego takie temat jest żeby mówić o walorach i wadach champów którymi się gra. A jako przykłady to się podaje ownienie albo lamienie ... Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania w taki czy inny sposób. Tak samo zawsze będą ludzie mówić co im się nie podoba w grze albo o problemach jej dotyczących a próby pokazania jakim się jest super a inni to tylko narzekają i w ogóle jacy to są ludzie z sieci jest powierzchowny i nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Bo już prawie nazbierałem 1350 IP i chcę sobie kupić championa i tak się zastanawiam nad Ryze. Dobry jest, czy może polecacie coś innego w tej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 19:09, Kapas napisał:

Mam takie pytanko. Bo już prawie nazbierałem 1350 IP i chcę sobie kupić championa i tak
się zastanawiam nad Ryze. Dobry jest, czy może polecacie coś innego w tej cenie ?


Ja tam uważam że Ryze jest mocny. Na solo wielu potrafi skroić. Nie rozumiem gadania że jest np. gorszy od Annie, dla mnie jest zdecydowanie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 19:09, Kapas napisał:

Mam takie pytanko. Bo już prawie nazbierałem 1350 IP i chcę sobie kupić championa i tak
się zastanawiam nad Ryze. Dobry jest, czy może polecacie coś innego w tej cenie ?

Ryze jest dobrą postacią dla początkującego, mimo że jest mało wytrzymały (HP), to potrafi zrobić zamieszanie i w teamfightach może przechylić szalę zwycięstwa swoim ulti.. Jeżeli lubisz grać magami to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 19:21, KofeinowyPablo napisał:

> Mam takie pytanko. Bo już prawie nazbierałem 1350 IP i chcę sobie kupić championa
i tak
> się zastanawiam nad Ryze. Dobry jest, czy może polecacie coś innego w tej cenie
?
Ryze jest dobrą postacią dla początkującego, mimo że jest mało wytrzymały (HP), to potrafi
zrobić zamieszanie i w teamfightach może przechylić szalę zwycięstwa swoim ulti.. Jeżeli
lubisz grać magami to dobry wybór.


Jego ulti samo w sobie nic nie zrobi, bo zwiększa ilość AP :). Zamieszanie może zrobić RWQE, ale tylko wtedy jeśli nie zostanie "sfokusowany" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi nie chodzi już o to. To, co napisałeś oczywiście, jest normą. Chodzi o sposób podania.
Nawet w tematach o singlówkach(przykład: Mass Effect 2)dyskutuje się nt. broni, questów czy postaci, wszystko delikatnie. A w takim temacie o LoLu to jak czytam czasem widzę, że jak jedna osoba napisze, cieszy się z tego że dobrze opanował daną postać, to zaraz wyskakuje inna, złośliwa z tekstem w stylu "ta postać jest prosta, nic dziwnego". To tylko jeden przykład z wielu, nie chcę wszystkiego wypominać. Nie miałbym nic przeciwko delikatnym rozmowom jak w tematach o singlówkach, ale "prawie rejdżom" mówię stanowcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 19:44, Kirabaxior napisał:

A w takim temacie o LoLu to jak czytam czasem widzę,
że jak jedna osoba napisze, cieszy się z tego że dobrze opanował daną postać, to zaraz
wyskakuje inna, złośliwa z tekstem w stylu "ta postać jest prosta, nic dziwnego". To
tylko jeden przykład z wielu, nie chcę wszystkiego wypominać. Nie miałbym nic przeciwko
delikatnym rozmowom jak w tematach o singlówkach, ale "prawie rejdżom" mówię stanowcze
nie.


Na tym polegają sieciówki, że ludzie się chwalą skillem, pokazują kto jest mocniejszy itp. więc nie ma nad czym się dziwić, że jak ktoś się czymś pochwali to dostanie jakiś odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 15:41, Kirabaxior napisał:

Mnie w ogóle cały ten temat śmieszy. Ciągle spieranie się o czempionów, skille, ten jest
pro a ten ssie

Jakby się wszyscy zgadzali, to by było bez sensu, po to jest forum, żeby się wymieniać opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować