Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2010 o 13:42, Prophett napisał:

Jak nie wiesz dlaczego Clarity dla Kassadina to must have, to może zakończę tutaj dyskusję
:)


Clarity dla Kassa to must have? Oo od kiedy. Już pisałem wyżej, że jak się nim potrafi grać to to jest zbędny spell.
Wygląda jakby świetnie pasował do Kassadina, ale tak nie jest. W mid/late game on ma tyle many i mana regen, że to mu się nie przyda. I jeśli Kassadinem mam mało many to robię teleport do bazy i z powrotem na pole walki w 2 sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 14:58, necron1501 napisał:

Dobra, dziś nareszcie dobiłem do 3150 IP.

Cieszymy się, że nam o tym napisałeś.

Dnia 16.09.2010 o 14:58, necron1501 napisał:

Zastanawiam się kogo kupić. Shaco czy Warwick...

Shaco był OP, znerfili go i znowu jest OP. Takimi postaciami nie ma co grać.
A Warwick? Ho! To zupełnie inna klasa, wygląda brutalnie i zadaje całkiem niezły demejdż. Na Twoim miejscu właśnie go bym wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warwick to wiadomo, speed atack, speed atack i speed atack. Przy Shaco trza czasem pomyśleć i jeszcze mówiąc ja wybrałbym Shaco(zresztą, sam go posiadam:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 15:14, Infes napisał:

Warwick to wiadomo, speed atack, speed atack i speed atack. Przy Shaco trza czasem pomyśleć
i jeszcze mówiąc ja wybrałbym Shaco(zresztą, sam go posiadam:p)


Właśnie lubię się bawić... A shaco to oferuje. Warwick wpada, zjada wszystko wychodzi. :P

Shaco robić na AD czy AP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 15:11, Zabujca_Smokuf napisał:

Shaco był OP, znerfili go i znowu jest OP. Takimi postaciami nie ma co grać.
A Warwick? Ho! To zupełnie inna klasa, wygląda brutalnie i zadaje całkiem niezły demejdż.
Na Twoim miejscu właśnie go bym wybrał.


Shaco op ? Tylko dla idiotów. Wcześniej też nie był OP, tylko się banowało bo był denerwujący, teraz zmniejszyli jego moc do irytowania i GA nie działa na klona. Shaco to kicha w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 16:43, Wielki_Bubba napisał:

Shaco op ? Tylko dla idiotów. Wcześniej też nie był OP

mhm, nie byl. co z tego, ze gdy w enemy teamie byl ogarniety shaco wszyscy musieli kleic sie do towerow przez cale early..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 15:22, Ostrowiak napisał:

No nie, kolejna ofiara Shaco.

[*] teamplay


Nie przesadzajmy :D Teraz zbieram na najnowszego "niszczyciela supporta". 440 dmg z samego passiv..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shaco bardzo psuje życie przeciwnikom. Kupowanie w early/mid Oracle czy Vision Ward powoduje że brakuje kasy na inne ważne itemy. Na randomach to jest masakra, bo mało kto to kupuje. Jak się z kimś dogadam to kupujemy Wardy i obstawiamy dojścia do laina. Ale ogarnięty Shaco kapnie się i Wardy usunie lub znajdzie sobie inne dojście, a zanim zareagujemy mając Oracle dostaniemy nożem w plecy i leżymy w dwie sekundy. W dodatku Wardów nie można stawiać cały czas bo po prostu przeciwnicy nas w itemach przegonią ostro. Nie ratują nas Speed czy Cleanse, jedynie jest szansa z Flashem. Co z tego że ktoś napisze Shaco MIA, jak gram przeciwko Shaco to nie pozostaje nic innego niż cały czas sądzić że on jest MIA. Nie wiadomo gdzie polazł i gdzie wyskoczy. Cały jego urok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ONA:

Sona, the Maven of the Strings.

Skille podane z pokątnych źródeł (zapewne wyciekły z Test Realmu):

Passive: Power Chord: After 3 spell casts, Sona''s next attack will deal 80 + 20 x lvl magic damage, and reduce the damage the target deals by 30% for 3 seconds. Additionally, Sona''s Auras persist for 3 seconds after deactivating.

(Q)Hymn of Valor - Passive Aura: Sona plays the Hymn of Valor, increasing nearby allied champions Damage and Ability Power by 8/12/16/20/24. Active: Sona fires bolts of sound, dealing 70/120/170/220/270(+0.6) magic damage to the nearest two enemies (prioritizes champions).

(W)Aria of Perseverance - Passive Aura: Sona plays the Aria of Perseverance, increasing nearby allied champions Armor and Magic Resist by 8/12/16/20/24. Active: Sona sends out healing melodies, healing Sona and the most wounded nearby allied champion by 50/75/100/125/150(+0.6).

(E)Song of Discord - Passive Aura: Sona plays the Song of Discord, granting nearby allied champions 14/18/22/26/30 bonus Movement Speed. Active: Sona energizes nearby allies, granting them 14/18/22/26/30% Movement Speed for 1.5 seconds.

ŸCrescendo - Sona plays her ultimate chord, forcing enemy champions in a line in front of her to dance, taking 150/250/350(+0.7) magic damage over 2.5 seconds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 18:47, necron1501 napisał:

Passive: Power Chord: After 3 spell casts, Sona''s next attack will deal 80 + 20 x lvl
magic damage, and reduce the damage the target deals by 30% for 3 seconds. Additionally,
Sona''s Auras persist for 3 seconds after deactivating.

Niech dorzucą jeszcze stuna na 3sec i invi na pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:11, SiDi napisał:

> /.../

Fajne skille. Rozumiem, że będzie ona za około 100k IP?


Marzenie ściętej głowy :D już zbieram na nią. Tylko od razu podkreślam żeby później nie było darcia mordy i plucia się, że podaję wadliwe info. TO NIE JEST POTWIERDZONE. Bo jeśli ona taka będzie, to na ranked będzie zawsze blokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 13:41, Anayami napisał:

Ja też tak miałem i musiałem trochę poczekać i powyłączać lola, zanim załapał, że się
gra skończyła :)


Tak po pół godziny mi to zaskoczyło.. ale nie zaliczyło meczu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:15, necron1501 napisał:

Marzenie ściętej głowy :D już zbieram na nią. Tylko od razu podkreślam żeby później nie
było darcia mordy i plucia się, że podaję wadliwe info. TO NIE JEST POTWIERDZONE. Bo
jeśli ona taka będzie, to na ranked będzie zawsze blokowana.


To jest potwierdzone info, ale to wszystko się jeszcze zmieni, bo do wydania pewnie 2 tyg - 1 miesiąc.

http://shureria.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 22:30, necron1501 napisał:

No to nie pozostaje nam się modlić aby to zmienili.


Ja się o nic nie będę modlił, jak nie zmienią teraz, to 2 tyg po wydaniu, bo ludzie wydadzą już riot pointsy, więc można osłabić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować