Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2010 o 11:45, wiader napisał:

Ile Sona bedzie kosztowala? Kupuje ja na 100% :D

"Muse Sona Bundle" - 1950RP: 975 skin, 975 champion

975 RP = 6300 IP. Chociaż są wyjątki, jak na przykład Urgot, który kosztuje 975RP/3150IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 17:49, Mordant napisał:

975 RP = 6300 IP. Chociaż są wyjątki, jak na przykład Urgot, który kosztuje 975RP/3150IP.

No właśnie nie. Sona jest za 3k. Jako dumny posiadacz muszę przyznać że poza genialnym udźwiękowieniem postać jest świetna. Dawno nie miałem tyle funu grając postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 19:16, Tohno napisał:

> 975 RP = 6300 IP. Chociaż są wyjątki, jak na przykład Urgot, który kosztuje 975RP/3150IP.

No właśnie nie. Sona jest za 3k. Jako dumny posiadacz muszę przyznać że poza genialnym
udźwiękowieniem postać jest świetna. Dawno nie miałem tyle funu grając postacią.


Jak tam passiv? Dali mu nerfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 21:32, necron1501 napisał:

Jak tam passiv? Dali mu nerfa?


Nie. Ale ona nie jest OP, a przynajmniej tego w dzisiaj rozegranych meczach nie zauważyłem. Świetny support, ale zero Crowd Control, więc zabija się ją łatwo i przyjemnie.

Przy okazji, a propos "poprawionego algorytmu matchmakingu", jaki niby pojawił się w patchu - i co jeszcze!? Tak wielu przekleństw jak dziś, to od dawna nie wrzeszczałem pod adresem własnego teamu. Veigarowie samobójcy, Ezreal który poza killstealowaniem to tylko i wyłącznie padał...jeśli to jest mój ELO rating, to wracam na 20. level, tam było sensowniej...
Choć może to tylko ja tak mam i reszta dostaje fajne, wyrównane mecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 00:53, ziptofaf napisał:

Świetny support, ale zero Crowd Control,

Taa a massive stun na 1,5 sekundy to nie CC nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 18:18, Ecko09 napisał:

Eh nowy patch i znowu problemy z serwerami...a przez ostatnie 3 dni nie było żadnych
problemów.

Eee... co się dzieje? Gdzie jakieś info? Znowu nie mogę po całym dniu zagrać. Świetnie. Oby tak dalej. Gdzie ta stabilność? Kiedy będzie można zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co przeszliście nadal jesteście tak zaskoczeni kiedy coś nie działa? ;) Tak w ogóle to mam pytanie, gram ok 1,5 miesiąca i odkąd gram są jakieś problemy niemal codziennie. Czy wcześniej też tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 00:53, ziptofaf napisał:

> Jak tam passiv? Dali mu nerfa?

Nie. Ale ona nie jest OP, a przynajmniej tego w dzisiaj rozegranych meczach nie zauważyłem.
Świetny support, ale zero Crowd Control, więc zabija się ją łatwo i przyjemnie.

Przy okazji, a propos "poprawionego algorytmu matchmakingu", jaki niby pojawił się w
patchu - i co jeszcze!? Tak wielu przekleństw jak dziś, to od dawna nie wrzeszczałem
pod adresem własnego teamu. Veigarowie samobójcy, Ezreal który poza killstealowaniem
to tylko i wyłącznie padał...jeśli to jest mój ELO rating, to wracam na 20. level, tam
było sensowniej...
Choć może to tylko ja tak mam i reszta dostaje fajne, wyrównane mecze :)

ja już po dzisiejszym dniu zdecydowałem że to nie na moje nerwy, ciągle idioci w mojej drużynie. Szkoda że nie ma w tej grze możliwości wyboru Normal Game tak samo jak w Practice. Wybierasz z listy, nie wbija cie od razu do wyboru championa. Widzisz kogoś z kim nie chcesz grać - wychodzisz. A nie jakieś bzdety typu "Albo czekasz 15 minut, albo autolose bo Annie robi 6x malady."

Po za tym, widzę że co nowy patch to na EU się wszystko pierniczy, i nie da się grać normalnie przez kilka tygodni. A do tego wszyscy ciągle pickują Sone, a potem w czasie gry gówno robią bo nie umieją grać/drużyna nie umie grać razem. I biega potem taki freekill zadający max 300 dmg bo nie ma itemów i jakieś 150-200 heala.
Po czym 25 minuta wrogi team się poddaje/albo nasz. A za miesiąc też pewnie Sony nie będzie na Normal game, tak jak Urgota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 19:31, rtyrtyrty napisał:

Po czym 25 minuta wrogi team się poddaje/albo nasz. A za miesiąc też pewnie Sony nie
będzie na Normal game, tak jak Urgota.

Będzie będzie... tylko będzie grana przez ludzi, którzy faktycznie chcą i lubią grać supportami, a nie kupili ją wyłacznie ze względu na fakt, że jest nowa i cycata. I tak powinno być, nieraz przewracam oczami gdy widzę takich "supportów" robionych na wannabe dps. Jasne, jak się przyfeeduje, to i Soraka może byc mordercza, ale chyba nie po to się nią gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 19:40, KaPe napisał:

> Po czym 25 minuta wrogi team się poddaje/albo nasz. A za miesiąc też pewnie Sony
nie
> będzie na Normal game, tak jak Urgota.
Będzie będzie... tylko będzie grana przez ludzi, którzy faktycznie chcą i lubią grać
supportami, a nie kupili ją wyłacznie ze względu na fakt, że jest nowa i cycata. I tak
powinno być, nieraz przewracam oczami gdy widzę takich "supportów" robionych na wannabe
dps. Jasne, jak się przyfeeduje, to i Soraka może byc mordercza, ale chyba nie po to
się nią gra.

No właśnie, co prawda jeszcze nią nie grałem ale jeśli wymaga umiejętności (po za tym że to support) żeby coś ugrać, to może tak jak Urgot skończyć, w ogóle go nie widuje. Zresztą Kog''mawa kiedy jeszcze miał na Q passive AR pen też po kilku tygodniach nie widziałem. I Vladimira. Teraz jest darmowy to znowu w każdej grze Vladimir + Miss Fortune. Mam nadzieję że tak się nie stanie i będzie więcej supportów w Normal game bo na razie to jest niestety tak że 2-3 osoby jeszcze przed tym jak mi się włączy wybór championa już dają lock-in na DPSie jakimś.


Chociaż fakt, dopiero 1 raz widziałem kogoś kto grał jako Support Sona, a nie tylko wrzucić 6x AP item i rzucać heal co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 19:50, rtyrtyrty napisał:

Mam nadzieję że tak się nie stanie i będzie więcej supportów w Normal game bo na razie
to jest niestety tak że 2-3 osoby jeszcze przed tym jak mi się włączy wybór championa
już dają lock-in na DPSie jakimś.


Tak, support potrzebny, ale tanków też już się nie widuje. Ostatnio tylko czekam, by zobaczyć kogo ludzie wybiorą. I najczęściej wypada tak, że trzeba wziąć tego tanka za innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2010 o 19:59, szmarcin napisał:

Tak, support potrzebny, ale tanków też już się nie widuje. Ostatnio tylko czekam, by
zobaczyć kogo ludzie wybiorą. I najczęściej wypada tak, że trzeba wziąć tego tanka za
innych.


Tankami się bardzo przyjemnie gra, co prawda moim mainem jest kata, ale pozostała większość jaką kupuję to właśnie tanki ;)

Co do sony, udało mi się zagrać dzisiaj jedną grę jak serwery były off ( nie wiem czy zaliczy win) i ofc były 2x sony. Ta w naszym teamie bardzo przyzwoicie grała. Ogólnie fajny hero, ale również jeden z serii - większość osób będzie noobiła, a nieliczni którzy lubią support i ją dobrze opanują będą wymiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 19:31, rtyrtyrty napisał:

ja już po dzisiejszym dniu zdecydowałem że to nie na moje nerwy, ciągle idioci w mojej
drużynie. Szkoda że nie ma w tej grze możliwości wyboru Normal Game tak samo jak w Practice.
Wybierasz z listy, nie wbija cie od razu do wyboru championa.


Mi by wystarczyło, aby:
a) na mecz czekało się nieco dłużej, za to nieco więcej czasu na omówienie taktyki itp. Biorąc pod uwagę, że średni mecz to ok. 30 minut, to te dwie-trzy więcej można by było na to poświęcić.
b) wstępny wybór championów przed rozpoczęciem gry i możliwość podglądu. A nie że albo wychodzisz i czekasz 5 minut (co dla mnie jest dość częste, gdy widzę 4x melee/ranged dps i ja jako jedyny myślę nad tankiem...)

Dnia 22.09.2010 o 19:31, rtyrtyrty napisał:

Widzisz kogoś z kim nie
chcesz grać - wychodzisz. A nie jakieś bzdety typu "Albo czekasz 15 minut, albo autolose
bo Annie robi 6x malady."

Po za tym, widzę że co nowy patch to na EU się wszystko pierniczy, i nie da się grać
normalnie przez kilka tygodni. A do tego wszyscy ciągle pickują Sone, a potem w czasie
gry gówno robią bo nie umieją grać/drużyna nie umie grać razem. I biega potem taki freekill
zadający max 300 dmg bo nie ma itemów i jakieś 150-200 heala.

Co prawda to prawda. Sam planuję Sonę w najbliższym czasie kupić (tylko zbiorę te brakujące 2k IP), ale mam już trochę doświadczenia w graniu Janną i Soraką + zawsze gram z przynajmniej 1 znajomym.

Dnia 22.09.2010 o 19:31, rtyrtyrty napisał:

Po czym 25 minuta wrogi team się poddaje/albo nasz. A za miesiąc też pewnie Sony nie
będzie na Normal game, tak jak Urgota.

Prędzej w ranked...w normalach to ona będzie ;) Ale takich z Arranged Teams, gdzie przynajmniej jedna osoba z góry powie, że będzie grać taką postacią, a reszta się do tego jakoś dostosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 19:50, rtyrtyrty napisał:

Mam nadzieję że tak się nie stanie i będzie więcej supportów w Normal game bo na razie
to jest niestety tak że 2-3 osoby jeszcze przed tym jak mi się włączy wybór championa
już dają lock-in na DPSie jakimś.


Ha... wiem coś o tym. Praktycznie co gre mam coś takiego. W sumie to pomijając, że mam czas to gram 1 nromal na dzień przy odrobinie szczęścia, bo ilekroć wchodzę do gry do od razu 3 osoby lock in i potem kłótnia kto na mid... Albo jeszcze lepiej. Wchodzę do gry ,oczywiście standardowo 2 lock-in, i nikt nic nie pisze, nikt sie nie odzywa, mimo iż pisze na chacie "hello" albo coś w ten deseń. Kiedyś waliłem normal za normalem i szczęściem początkującego większość to wygrane były, a teraz to niezłe szczęscie kiedy trafie do teamu, który chociaż pisze, że ktoś zniknął z lini albo w ogóle korzysta z chatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki - od wieeeków czat nie działa mi wobec ludzi z gry, dopóki jej nie skończą, rozumiem, że to już normalka? Pamiętam, że jak dopiero zaczynałem, to jeszcze jakoś funkcjonowało, a teraz to ni hu się dogadać z kimś, by wiedzieć, ile jeszcze gra potrwa.
E: Oczywiście czat spoza gry->do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować