Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

>No i Kennen. Nienawidzę gnoja.
Coś ty powiedział? Ja ci zaraz dam, mojego maina mieszać z błotem :)
Ja tam bardzo go lubię:D Te stuny ulti i wszystko jest w nim dla mnie miodne. A nafeedowny? Burczyn przed chwilą mógł zobaczyć co za siekę robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 16:51, Niewiernus napisał:

Jakoś nikomu nie przeszkadza fakt, że TF zabija kartami, Lux światłem, a Gragas rozdaje
alkohol na lewo i prawo...

No, to mi nie przeszkadza. Ale dziwnie wygląda, jak Irelia biega z jakimś wielkim bezprzewodowym padem z ostrzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 17:31, Ostrowiak napisał:

W DotA też myriady postaci do tego na stronnictwa podzielone, a jakoś tam tego problemu
nikt nie miał :<

Akurat fakt że bohaterowie na stronnictwa są podzieleni nie ma zbyt dużego znaczenia, w całej swojej długiej karierze grania w tego moda nie rozegrałem żadnego meczu, w którym ten podział byłby zachowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 17:44, Madoc napisał:

No, to mi nie przeszkadza. Ale dziwnie wygląda, jak Irelia biega z jakimś wielkim bezprzewodowym
padem z ostrzami.

Postęp techniki idzie do przodu. Pomysły Riota też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do listy.

1. Oroku Saki-EU
2.Shiroraikou-EU
3.Pawlow - EU
4.JOINTer-EU
5.TehKamper - EU
6.BoloMaster7- EU
7.Malphite Yi Bot - EU
8.ElvenAvenger - EU
9.SoapzG4G -EU
10.InFeS - EU
11.Redhenri - Eu
12.mAng3-EU
13.wiader-EU
14.iFury - EU
15.Ostrowiak-EU
16.Molith-EU
17.Ziomus-EU
18. Wielki Murzyn -EU


Co do dyskusji o kennenie to ja bardzo lubię nim grać. :)
Jest wkurzający, ale bez ogarniętych graczy w drużynie, z większości teamfightów nie wychodzi żywy

O wiele bardziej wkurzający jest Vlad z nowymi butkami.
Macie na niego jakiś sposób Anivią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 14:48, Nightdew napisał:

Jest sredni. Ja polecam:3x Dorans blade, berserki, infinity edge, last whisper, banshees, i tu bloodthirster/zeal -> phantom dancer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2011 o 18:09, Budo napisał:

Jest łatwy do gry i za mocny imo. No i w każdej grze go widać. Idziesz waść po najmniejszej
linii oporu.

To ja nie mam szczęścia trafiać na niego. Przez ostatnie 20-30? meczy tylko ja go używałem.
Może i idę po najmniejszej linii oporu ale po prostu lubię grać tym gnojkiem. Właśnie to że jest ninja, używa elektryczności spowodowało zakup go. No i przypomina mi kogoś, szczególnie jak na chwile zwiększa się jego prędkość i cały spowity jest wyładowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak ktoś jeszcze powiedział jest opcja treningu, w którym dowiesz się podstaw. Później kilka meczy z botami i możesz grać normale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 19:03, Mange napisał:

To ja nie mam szczęścia trafiać na niego. Przez ostatnie 20-30? meczy tylko ja go używałem.


Czyli był w każdej grze, prawda? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 19:03, Mange napisał:

Może i idę po najmniejszej linii oporu ale po prostu lubię grać tym gnojkiem. Właśnie
to że jest ninja, używa elektryczności spowodowało zakup go.

Taki z niego ninja, jak z Teemo komandos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renekton korzystać będzie z nowego źródła energii jakim jest furia. Zyskiwać ją będzie atakując lub zadając obrażenia z umiejętności. Gdy skumuluje odpowiednią jej ilość, będzie mógł ją wykorzystać do wzmocnienia wybranej umiejętności, przez co ta zyska wzmocniony efekt działania.

Reign of Anger (Pasyw): Renekton zyskuje 10 punktów furii za każdy auto atak. Poza walką Renekton traci 5 punktów furii co sekundę.

Gdy Renekton ma mniej niż 40% punktów życia, generuje 50% więcej furii.

Tyrant’s Reach: Zadaje obrażenia pobliskim przeciwnikom oraz leczy się za 20% zadanych obrażeń. Każdy trafiony cel generuje 5 punktów furii, do maksymalnych 25. Ilość wyleczonych punktów życia ulega potrojeniu (do pewnej granicy) przeciwko czempionom.

Jeżeli Renekton posiada więcej niz 50 punktów furii leczy się za większą wartość zadanych obrażeń. Konsumuje 50 punktów furii.

Ruthless Predator: Następny atak Renektona uderzy podwójnie zadając pewien procent swojego ataku fizycznego w postaci fizycznych obrażeń oraz oszałamiając cel na krótki okres. Nakłada efekty "on hit".

Jeżeli Renekton posiada więcej niz 50 punktów furii uderzy trzy razy oraz oszołomi cel na dłuższy okres. Konsumuje 50 punktów furii.

Slice: Renekton szarżuje zadając fizyczne obrażenia celom na swojej drodze. Jeśli trafi w cel zyskuje możliwość użycia umiejętności Dice.

Dice: Renekton szarżuje zadając fizyczne obrażenia celom na swojej drodze.

Jeżeli Renekton posiada więcej niż 50 punktów furii w trakcie użycia Dice, zadaje 50% więcej obrażeń oraz zmniejsza pancerz trafionego celu. Konsumuje 50 punktów furii.

Dominus (Ulti): Renekton zyskuje zwiększony rozmiar oraz dodatkowe punkty życia. W trakcie trwania tej umiejętności zadaje również dodatkowe magiczne obrażenia oraz generuje punkty furii co sekundę.

Skille Renektona, swoją drogą ciekawa ta furia.Nawet bardzo :)
Mam 6k, mam nadzieję że szybko wyjdzie! ;D
Aha, mogę też dać screeny z gry jak on wygląda, ale myślę że nie problem wejść na stonkę LoL'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 21:04, Maddey napisał:



Myślę, że nie problem luknąć wcześniejsze posty (jest tam między innymi mój z linkiem do tego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 19:57, Budo napisał:

Czyli był w każdej grze, prawda? ;]

9 meczy nim dopiero zagrałem po bardzo długiej przerwie. A, że graliśmy z chłopakami z gramu a mi nim dobrze idzie to czemu by nie grać nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 09:22, Hummer napisał:

Citlyn dostaje buffa Q i R (może wreszcie jej ulti będzie jakoś działać i zabijać jak należy), Heimer też dostanie porządnego buffa, Rammus dostanie po dupie (nareszcie), Evelyn będzie miała obniżone staty bazowe i trudniejszą dżunglę (czyżby obniżenie statystyki passywa?)

Ogólnie widać, że Riot nie lubi postaci z niewidką. Najpierw Shaco, potem Twich a teraz Evelynn. Moze lepiej by całkiem usunęli invisible zamiast ciągle nerfy im dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heimer nie tyle buffa co modyfikację skilli, bardzo pozytywną.

Jego turrety będą się odkładać w systemie "ammo", tak jak teraz grzybki u Teemo. Ponadto, turrety będą się zachowywać jak te duże - zaatakują pierwszego czempiona który bije Heimera. Jego ulti będzie buffować nie tylko turrety ale i resztę skilli - więcej rakiet i szybszy lot granatu.

Srogo :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 17:44, Mange napisał:

Coś ty powiedział? Ja ci zaraz dam, mojego maina mieszać z błotem :)
Ja tam bardzo go lubię:D Te stuny ulti i wszystko jest w nim dla mnie miodne. A nafeedowny?
Burczyn przed chwilą mógł zobaczyć co za siekę robi :D


Z trójki ninjów największą masakrę robi właśnie kennen, tu właściwie nie ma co się spierać. ^^ Ty robiłeś za carry w tym meczu, trololol. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze delikatny nerf pantheona....

"i trudniejszą dżunglę (czyżby obniżenie statystyki passywa?)"
Hę? Ta pasywa juz jest syfiasta bo nie dziala na mobki w jungli o_O, tylko i wylacznie na creepy przeciwnika.. Jej nerf bedzie polegal zapewne na obnizeniu base armora/hp lub base dmgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować