Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2011 o 19:02, Mange napisał:


> Last hitować.
Właśnie mi się przypomniało. Wiecie jak ciężko lasthotować na hell elo? Jestem na midzie
i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby przeciwnik robił LH przez co ja trace bo zepchnie
mnie pod wieże. Więc chcąc nie chcąc muszę też trochę więcej auto w minony dać bo na
początku po ataku więżą nie dobije.

Warriory czekasz az wieza uderzy 2 razy i wtedy autoattackujesz. Magow bijesz raz, czekasz na hit wiezy i atakujesz drugi raz. To jest bez minionow, jak wszystkie stargetuja np warriora to po 1 hicie wiezy probuj go dobic.


@edit
ale jak przeciwnicy nie maja junglera to mozesz pushowac. to jest nawet wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 19:44, Yawei napisał:

Warriory czekasz az wieza uderzy 2 razy i wtedy autoattackujesz. Magow bijesz raz, czekasz
na hit wiezy i atakujesz drugi raz. To jest bez minionow, jak wszystkie stargetuja np
warriora to po 1 hicie wiezy probuj go dobic.

Gdyby to było takie proste. Grając kennen ma shurikena więc warior też ginie po jednym ataku towera, ale gdyby przeciwnik użuwał LH to miałbym 15-20 % więcej minionów

Dnia 05.02.2011 o 19:44, Yawei napisał:

@edit
ale jak przeciwnicy nie maja junglera to mozesz pushowac. to jest nawet wskazane.



Dobra jakie runki polecacie na Malphite i jakie na shena. Na pewno na shena nie będzie brane mp regen- to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 19:54, Mange napisał:

Dobra jakie runki polecacie na Malphite i jakie na shena. Na pewno na shena nie będzie
brane mp regen- to wiem.

Na Shena (jungle) red arm pen, yel arm flat, blu mresist/lvl quint flat hp, malp nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 20:30, Wielki_Bubba napisał:

Ty uczyć polskiego co nie ? Bo ja grając shen ubijam urgot i żadne gragas nie mają ze
mna szans.

Się przyczepiłeś, jakbyś nie rozumiał co Mange napisał. :)

BTW co sądzicie o Ireli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 20:36, Burczyn napisał:

BTW co sądzicie o Ireli?


Bardzo zabawny semi-tank ew. twardy DPS, ciekawe skille, osobiście uważam jej ulti za coś w stylu twitcha. Znajomy gorąco poleca, ale on nią gra bodaj od premiery :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba tylko nie wiem co nią składać, w rotacji była tylko raz, więc wiele czasu nie miałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 20:40, Ostrowiak napisał:

> BTW co sądzicie o Ireli?

Bardzo zabawny semi-tank ew. twardy DPS, ciekawe skille, osobiście uważam jej ulti za
coś w stylu twitcha. Znajomy gorąco poleca, ale on nią gra bodaj od premiery :3


OMG. Do czego to doszło, żeby z tak hardkorowego DD robić semi-tanka -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 21:13, RhastA napisał:

> > BTW co sądzicie o Ireli?
>
> Bardzo zabawny semi-tank ew. twardy DPS, ciekawe skille, osobiście uważam jej ulti
za
> coś w stylu twitcha. Znajomy gorąco poleca, ale on nią gra bodaj od premiery :3


OMG. Do czego to doszło, żeby z tak hardkorowego DD robić semi-tanka -_-

Tym sie charakteryzuja melee dpsy, ze robi sie z nich semi-tankow (z wyjatkiem yi, ale tez troche sie buduje survi). Ja nie rozumiem Xinow ktorzy buduja Iedge, berserki, yommu, bloodrazora i 2 phantom dancery. To to pada w 0.5 sec jako melee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie się nad tym nie zastanawiałem, ale coś w tym jest. Do 1400 mogą dojść idioci mający kilka razy szczęście, żeby tylko zepsuć mi mecz...

Irelii do szczęścia potrzebne są tylko Triforce, Brutalizer i trochę redukcji cd - spam Q to najlepsze co może robić. Reszta itemów to pod survability plus ew. Black Cleaver i Bloodthirster.

A Shen nie powinien junglować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie te tagi czempionów po ostatnim patchu. Singed i Gragas już nie są tankami, nie wiem czy wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 11:05, Madoc napisał:

Głupie te tagi czempionów po ostatnim patchu. Singed i Gragas już nie są tankami, nie
wiem czy wiecie.


A kogo to obchodzi co riot pisze o postaciach ? Oni myśleli, że urgot jest tankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 11:10, Maddey napisał:

No a Malphite został bokserem, ciekawe.


Ja bym bruiser tłumaczył jako osiłek albo brutal - czyli offtank. Jakby normalnie nie mogli napisać...
Z tymi trzema junglerami to ciut przesadzili. I Nasus jest w recommended... Tia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować