Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2011 o 16:26, Pernia napisał:

nigdy nie wygraaam, ej k...a nigdy nie wygraaaam...!
tak podsumuję ludzi po splicie.

Źle podsumowujesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 18:25, Maddey napisał:

Jak Orianna prezentuje się na tle innych casterów/ap carry?Bo mam zamiar ją kupić, i
ownić mida.


OP OP OP. Wyjątkowo wredny champ który stawia sobie kulę z daleka od ciebie a mimo to wciąż może zone''ować cię w nieskończoność. Tylko wymaga mnóstwo praktyki i celności, mi się nadal czasem myli fakt że kula leci ze swojej poprzedniej pozycji a nie od Orianny ^_^

A tak bardziej szczegółowo to jej mid wygląda tak, zależnie od przeciwnika:
a) Anivia - free kill. Tylko unikać jej wolnego Q i samemu jej kulą w twarz.
b) Annie - masz przewagę zasięgu więc o ile będziesz grać ofensywnie powinieneś dać radę. Uwaga na 6 levelu bo może znukować ci jakieś 90% hp na jedno combo, proponuję przeciwko niej mieć więcej niż ten 1 Doran's ring.
c) Malzahar - na wygranie lane'u bym się nie nastawiał bo Malz i tak się nafarmi z samych Malefic Visions. Choć nawet jego idzie naprawdę skutecznie harassować, trzeba tylko bardzo uważać po 6 levelu ;)
d) Kassadin - free kill. Mniejszy zasięg jego ataków, łatwiejsza farma u ciebie, lepszy harass...
e) Cassiopeia - ja to osobiście uważam że ta postać potrzebuje nerfa... Choć Orianna to przynajmniej ma jakieś szanse z powodu sporego zasięgu więc nie zbombarduje cię swoimi Twin Fangami i Miasmą którą odpala co pół sekundy ^_^ Zalecam ostrożność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacz nuba #943

Elementz kiedyś napisał, że kiedy się wygra lane grając kimś z T1 można wygrać całą grę. To juz jest nieaktualne, bo gość nie grał na east. Przed splitem Irelią carryowałem każdą grę, nawet udawało się wyciągać team z kompletnie beznadziejnych sytuacji. A teraz? Z Ruskami i Polakami? Się kurna nie da. Przez ten split ELO mi spadło o ponad 100. Co z tego, ze wygra się całe early jak potem twój team nie focusuje vayne tylko rammusa i nasusa. Bo po co wygrać grę, po co stackować resisty na nocturnie, zeby nie zginąć w pół sekundy.

Koniec z rankedami dopóki nie będzie sie dało zmienić regionu. Na normalach teraz jest prościej. O wiele prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Trololo, Irelia już nie jest w Tier 1 Elementza więc się nie liczy :D A tak na poważnie, od kiedy był split i grałem z Dereelem duo ranked to nie mieliśmy ani jednego lose''a. Totalne debile się zdarzają (jak np. Rumble którego na solo topie zmiażdzyła Karma...) ale nadal można spokojnie wygrywać. Oczywiście nie dotyczy to solo, tam to rzeczywiście za dużo od szczęścia zależy, można mieć czasem 11 winów pod rząd a czasem i 11 lose''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem, by było łatwiej, wg. mnie gra się tak samo, co prawda, często trafiam na jakichś Ruskich, lub Polaków, z którymi wygrywam lejna, i od razu leci flame w moją stronę, denerwują mnie takie dzieciaki, rzecz jasna, czasami trafi się na jakiegoś porządnego kolesia, z którym można normalnie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to i ja poplacze

$#^@$#.... dostałem rating swoj wlasnie.. wczesniej mialem 1500+ jak najezdzalem na siebie po meczu, a teraz co mam? 1387... to jest jakieś żałosne po prostu...


edit: ucielo mi kawalek tekstu ;e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - zagadka: Jak to jest możliwe ze gdy na normalach mam >650 winów (z czego ok 40 na +) dostaje od dwóch dni samych kretynów, co na botach dorobili się trzydziestki i nic nie potrafią zrobić (naprawdę NIC)?
Aż boję się ranked odpalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanko. Jest jakaś stronka poświęcona LoL w e-sporcie? Tzn. taka gdzie można obejrzeć mecze turniejowe. Wiecie, żeby podpatrzeć grę najlepszych. ;)

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 20:05, Lukop napisał:

Cześć, mam pytanko. Jest jakaś stronka poświęcona LoL w e-sporcie? Tzn. taka gdzie można
obejrzeć mecze turniejowe. Wiecie, żeby podpatrzeć grę najlepszych. ;)

Z góry dziękuję.



Na primier aqui. Z prawej w schedule wybierasz sobie mecze, w sumie większość jest dobra, albo bardzo dobra :)
http://season-one-championship.eu.leagueoflegends.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę grać na razie w co najmniej 3 osobowych drużynach. Tyle słabych graczy nigdy jeszcze nie widziałem. Jakoś od wczoraj rozegraliśmy 20 meczy i wszystkie wygrane. Z 85% to był surrender w 20-25 minucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To a przed chwilą miałem mecz gdzie trafiłem na bot x3 i wygrywając w killach w pewnym momencie 23-13 zero pushu było (a samemu ciężko pchnąć linię wystarczająco szybko). Ogólnie wyglądało jakby reszta drużyny specjalnie szukała bitwy pozwalając aby przeciwnik pchnął linię. No i shaco z eve którzy zostawali w środku przeciwnej drużyny licząc że atak znienacka sam vs 5 się powiedzie. Mnie tylko jak oni wszyscy doszli do 20+ lvla jak nie mają pojęcia, że gra nie ma na celu zniszczenia drużyny przeciwnej a rozwalenie ichniego nexusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 16:56, Wielki_Bubba napisał:

Btw. udyr real op szit. Taki replay z mojej strony. Nie patrzcie na laning phase, bo
zwaliłem mocno (trzecia gra udyrem), tylko przewińcie do jakiejś 15-20 minuty, jak wchodzę
do teamfightów. Mega dps, stun cały czas i mega survivability.

http://wrzucacz.pl/file/5651311432900/Udyr-OP.lrf


Troszeczkę farmy, nie daj Boże frag lub dwa i robi z przeciwnikami co chce. Przez ostatnie kilka dni Udyra widzę w prawie każdej grze i jeśli gracz potrafi wykorzystać jego potencjał to nie ma na niego sposobu. Ciekaw jestem czy Riot coś z nim zrobi w niedługim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować