Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ja wriggles buduje na ad carry tylko wtedy, gdy mojemu teamowi idzie niezbyt dobrze. Można wtedy dość szybko ratować się smokiem.

Według mnie dość prostym ad carry jest też kog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywa też, że support trochę failuje z wardami to można trochę dopomóc..
Kiedy wyjdzie ten skin dla Gravesa? Zastanwiam się nad nim czy własnie kogiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 13:05, zerohunter napisał:

Ja złożyłem buty, potem latarnie zeal i infinty, potem wiadomo phantom itd, a mi mówią
że latarnia to fail;/


Hmm, ja go buduje podobnie, tylko po latarni robię b.f sworda, po nim zeal, kończę ie i pd - i jest zazwyczaj po grze. Jak idziesz na linię z kimś, kto ma stuna(taric, panteon, sion) czy dobry dmg(xin, gp, nocturne) to robi się siekę(zakładając, że to normal game, a nie jakieś super-high-elo, gdzie i tak tryndy nikt nie weźmie :P).
Przy okazji, to ostatnio słyszałem słowo fail odnośnie latarni jak grałem na east, po przejściu za west jakoś nikt się tego nie czepia.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie mogę, robię pauzę. Czy KAŻDY Polak musi być walnięty? Każdy jeden wyzywa wszystkich pozostałych graczy... Żenada. Mam z 50 osób na liście ignorowanych pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 15:19, Nephren-Ka napisał:

Przy okazji, to ostatnio słyszałem słowo fail odnośnie latarni jak grałem na east, po
przejściu za west jakoś nikt się tego nie czepia.:P


To znaczy... I tak i nie :< Jak grasz czymś typu cait, masz free farmę i outfarmisz przeciwnika na 20+ creepów to tak, latarnia jest failem. Latarnia zapewnia bezpieczny laning, żeby pozwalała dominować bota wbrew pozorom trzeba sporego ogrania i niezłego supporta (ale fakt, że jeżeli to masz to dzięki latarni naprawdę możesz zdominować lane)- w innym przypadku bardziej opłaca się jeszcze trochę pofarmić i kupić bf''a + lifesteal... Zdecydowanie bardziej. Latarnia bywa kiczowata jako że opóźnia ten legendarny core build ad carry (czyt. buty + ie + pd) i kiedy nie masz bezpiecznego laningu oraz farmienia się do miliona na bocie- zwyczajnie się nie sprawdza, a wręcz opóźnia w stosunku do kogoś, kto kupił bf''a.
Dlatego (o czym uświadomiła mnie gra ze znajomymi 1550 elo) latarnia nie ma prawa być core na ad carry, a za to jest niezłą kontrą na hard lane (czyt. jak już wiesz, że tego bota przewaliłeś i prędzej czy później pójdzie turret, więc jedyne co możesz zrobić to farmić hugując pod towerem), albo itemem dla bardzo zgranych teamów. I te wnioski wysuwam po grze z pre-nerf latarnią, po ostatnim obniżeniu lifesteala o kolejne % stała się jeszcze bardziej sytuacyjnym itemem.
Także- odradzam postrzeganie tego itemka jako core na ad carry. Wręcz przeciwnie, radzę nauczyć się grać tak, aby nie był potrzebny. Chyba, że gracie premade''y z ogarniętymi ludźmi, którzy stale pełnią swoje role- z supportem z którym rozumiesz się niemal bez słów early latarnia robi rzeź... I pozwala w 20minucie mieć 50cs więcej niż ad carry przeciwnika xd Ja wiem, że ten item stał się modny po dominacji m5 z 3 latarniami w teamie, ale naprawdę- to, że premade na poziomie 2k elo używają jej jako core =/= jest ona tak samo efektywna na poziomie ludzi kilkaset normali + losowo dobrany support (który ogarnia albo i nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 16:14, Undertaker napisał:

Ja naprawdę nie mogę, robię pauzę. Czy KAŻDY Polak musi być walnięty? Każdy jeden wyzywa
wszystkich pozostałych graczy... Żenada. Mam z 50 osób na liście ignorowanych pewnie...

Z mojego doświadczenia takich ludzi się:
a) ignoruje
b) śmieje się z nich/trolluje werbalnie
A jak samemu ma się gorszy humor, to i tak w ogóle nie warto grać w LoLa, bo nerwy się tylko jeszcze bardziej postrzępią. :]
Ale fakt faktem warto mieć jednego znajomego z którym gra się dla przyjemności, ułatwia to konfrontację z takimi jełopami (czytaj: 70% społeczności LoLa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 16:14, Undertaker napisał:

Ja naprawdę nie mogę, robię pauzę. Czy KAŻDY Polak musi być walnięty? Każdy jeden wyzywa
wszystkich pozostałych graczy... Żenada. Mam z 50 osób na liście ignorowanych pewnie...

Szczerze?
Większość Polaków na których się natknę potrafi tylko co drugie słowo przeklinać, do tego popełniać błędy ortograficzne, nie mówiąc o samej grze. Wymądrzają się i twierdzą że są najlepsi a w gruncie rzeczy to tylko ich głupota. Inni natomiast potrafią się zgrać i osobiście mam takowych na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 16:14, Undertaker napisał:

Ja naprawdę nie mogę, robię pauzę. Czy KAŻDY Polak musi być walnięty? Każdy jeden wyzywa
wszystkich pozostałych graczy... Żenada. Mam z 50 osób na liście ignorowanych pewnie...


Wiesz, są też dobrze grający Polacy. Ale:

a) nie wiesz że są Polakami bo NIE mają żadnego PL czy [cenzura] w nicku. W ogóle skąd u nas ten "patriotyzm" by mieć pl w nickach bo jakoś żadna inna nacja tego nie robi... Fakt faktem - NIGDY nie spotkałem nikogo z PL w nicku kto potrafiłby grać. Za to mam mecze w arrangedach w których urządzamy polskim teamom (a takie też się spotyka na us swoją drogą) prawdziwy pogrom ^_^
b) po prostu spokojnie sobie grają i używają poprawnej angielszczyzny ;) A nie jesteśmy tak wyczuleni na wyzwiska itd w innych językach niż w naszym ojczystym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 17:33, zerohunter napisał:

Ok, obczaję ten build, tak ogólnie ktoś się zastanawiał co znaczy b.f., albo w polskiej
wersji k.w.?

Ja się zastanawiłem ;D ale nie podziele się swoimi domysłami , niech ktoś inny to zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 17:07, ziptofaf napisał:

W ogóle skąd
u nas ten "patriotyzm" by mieć pl w nickach bo jakoś żadna inna nacja tego nie robi...


Robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam w nicku dodatku PL, ponieważ mój jest czasami zajęty w grach. Uważam, że to nie ma nic do rzeczy. Wkurza mnie za to jak ktoś ciągle czatuje po francusku, rosyjsku czy czymkolwiek co nie jest angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 18:59, BlackBomb napisał:

Wkurza mnie za to jak ktoś ciągle czatuje po francusku, rosyjsku
czy czymkolwiek co nie jest angielskim.

Czyli razem z polskim. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 16:24, Thrandir napisał:

To znaczy... I tak i nie :< /ciach/


Ale ja tylko w stosunku do budowania Tryndy to pisałem.xD Na nim latarnia mi się podoba, bo i darmowy ward i spokojnie może sobie co chwilę golemy/wilki robić(jak nie ma junglera ofc). Osobiście na Cait/Ashe/Tristane bym chyba latarni nie składał.

Dzisiaj zauważyłem, że Rammus jest w rotacji(mało się gra, to się jest tak opóźnionym :P). Ofc poznałem to po meczu, w którym to taki jeden widząc 4 ap w drużynie rywali zrushował od razu thornmail, potem po długich namowach raczył kupić fona i jako 3 item buty(bo ja wiem, 30 minuta wtedy już chyba była ; i nie, nie miał nawet tych podstawowych), ofc nie merce czy nt, ale swiftnessy.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pozostali czterej gracze również są polakami to od biedy mogę pisać po polsku, chociaż wygodniej jest mi po angielsku. Łatwiej jest napisać rush warmog niż kup jak najszybciej zbroję plemienną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zabawne. Mam stoczone jakieś 300 walk i nie przypominam sobie, żebym chociaż raz trafił na grę, w której nie byłoby ani jednego whinera. :) W żadnej innej grze z takim tatałajstwem się nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować