Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2012 o 21:36, Kamil2142 napisał:

Huh, to ciekawe z kim będą low levele grać. Wątpie, żeby przyrost ludzi był ciągle taki
ogromny.


z 30 lvl, udowodnione nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2012 o 21:39, Aku230 napisał:

z 30 lvl, udowodnione nie raz


Nic innego jak powodzenia dla rozpoczynających rozgrywkę. :/
Tak to przynajmniej było równo z masterkami i runami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawa wygląda następująco - mam ochotę na Vlada, ale AP nie umiem grać w ogóle. ZERO ABSOLUTNE. Wysłać mnie na mida = surrender w 20min. Zdaję sobie sprawę ,iż mimo pasywa wampira zbyt wiele ap nie osiągnę ale czy robienie Vlada na tanka ma sens? Ogólnie gram tankami/offtankami i to mi wychodzi. Chciałbym odnieść się do tego builda, bo troszkę głupio wywalić w błoto 6,3k IP.
http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/another-way-of-playing-vladimir-tank-tanky-style-guide-193361

Edit. Zobaczyłem post kolegi na poprzedniej stronie (w czym mówi, że Vlad nada się na tanka). Jednak to troszkę mało. Jeżeli ktoś miałby ochotę pomóc byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 23:33, T3de napisał:

Witam. Sprawa wygląda następująco - mam ochotę na Vlada, ale AP nie umiem grać w ogóle.
ZERO ABSOLUTNE. Wysłać mnie na mida = surrender w 20min. Zdaję sobie sprawę ,iż mimo
pasywa wampira zbyt wiele ap nie osiągnę ale czy robienie Vlada na tanka ma sens? Ogólnie
gram tankami/offtankami i to mi wychodzi. Chciałbym odnieść się do tego builda, bo troszkę
głupio wywalić w błoto 6,3k IP.
http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/another-way-of-playing-vladimir-tank-tanky-style-guide-193361

Edit. Zobaczyłem post kolegi na poprzedniej stronie (w czym mówi, że Vlad nada się na
tanka). Jednak to troszkę mało. Jeżeli ktoś miałby ochotę pomóc byłbym wdzięczny.

Ale AP tanka.
Vlad to toplaner.
Gdy budujesz go na tanka budujesz duuuzo CDR + spellpena.
Mozesz grac nim jak swietnym splitpusherem, z powodu latwego czyszczenia fal+sustainu+mozliwosci zwianai z ogromnej ilosci gankow.
Ten build co dales jest slaby, jeszcze gorszy po nerfie Atmasa. Poza tym mozesz zrobic go na byle czym, bo tak czy inaczej hp z pasywy, nie daje Ci nic przydatnego na ad. Masz na nim 450 range, to BAARDZO malo.
Wota jest obowiazkowa.
Randuin jest naprawde swietnym itemem na vlada, ludzie strasznie go niedoceniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>
Toplaner czyli solotop? Dałbym radę, gdy gram Volim rzadko kiedy oponent ma coś do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 23:51, T3de napisał:

<ciach>
Toplaner czyli solotop?

Tak.

Dnia 07.05.2012 o 23:51, T3de napisał:

Dałbym radę, gdy gram Volim rzadko kiedy oponent ma coś do powiedzenia.


Od siebie dodam że bardzo istotna we Vladzie jest jego umiejętność inicjacji i ucieczki z teamfightów. W praktyce jeśli nauczysz się poprawnie brać na klatę wszystkie skille przeciwników by nagle im zwiać swoim poolem to Vlad okaże się świetną postacią do wbijania easy winów.

Z drugiej jednak strony - błagam, NIE używaj Sanguine Pool do farmienia. Wiem że kusi ale N-I-E. To w razie czego jest gwarantowana ucieczka przed prawie każdym gankiem i nie ma nic głupszego niż śmierć bo miałeś ten skill na cooldownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haaaa a to bardzo częsty widok. O build for dummies będę męczył was jutro, sam CHYBA nie jestem w stanie złożyć czegoś trafnego, bez bicia przyznam ,że to druga moja postać pod AP (akali pierwsza) i może gdy ktoś będzie miał odrobinę wolnego czasu to złoży coś konkretnego ;) Ahaaa za wszelką pomoc dzięki no i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj bieda w Riocie, jeden skin, do tego brzydki, żadnych zmian tylko wrzucony od tak bo już w plikach gry jest, nawet dlc nie trzeba było ściągać by odblokować jego możliwości zakupu. Oto Varus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 08:05, Undertaker napisał:

Varus to moja ulubiona Ashe. Nawet w buildzie. Będzie wesoło. :) BTW: kiedy będzie odblokowany?


No zapewne dziś skoro spotlajt już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 11:40, zerohunter napisał:

Best score ever, nawet quadra wpadła, pod koniec miałem wszystko co mogłem mieć, i każdy
na kombo:D


Void staffa nie miałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 11:44, Budo napisał:

> Best score ever, nawet quadra wpadła, pod koniec miałem wszystko co mogłem mieć,
i każdy
> na kombo:D

Void staffa nie miałeś.


Jeśli ma runy to niezbyt mu potrzebny biorąc pod uwagę build drużyny przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 11:40, zerohunter napisał:

Best score ever, nawet quadra wpadła, pod koniec miałem wszystko co mogłem mieć, i każdy
na kombo:D


No ładnie, szkoda tylko, że nie zbudowałeś łezki jakoś na początku gry to jak byś miał pod koniec Archangel Staff zamiast tego Lich bane lub Abyssala to by jeszcze większa sieczka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować