Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2012 o 21:09, luzac napisał:

Wręcz przeciwnie, jest niemoralnie silny.

Więc do tej pory spotykałem się z ludźmi którzy po prostu nim grać nie potrafili.
Aż się zdziwiłem jak nerfa nie dali Dariusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:13, AngelonMarcus napisał:

Aż się zdziwiłem jak nerfa nie dali Dariusowi.

Dali - teraz cooldown ulta resetuje się tylko wtedy, gdy ktoś od niego zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:33, Lisun napisał:

> Aż się zdziwiłem jak nerfa nie dali Dariusowi.
Dali - teraz cooldown ulta resetuje się tylko wtedy, gdy ktoś od niego zginie.

A jak niby wcześniej było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:39, Daronn_Darker napisał:

A jak niby wcześniej było?

A tak że jak użył ulta i zabił kogoś chwilę później to i tak mu cooldown schodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:40, ziptofaf napisał:

> A jak niby wcześniej było?
A tak że jak użył ulta i zabił kogoś chwilę później to i tak mu cooldown schodził.

To tego nie zauważyłem. lol. Tak czy siak, mała zmiana która w sumie nic dużo nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:45, Daronn_Darker napisał:

> > A jak niby wcześniej było?
> A tak że jak użył ulta i zabił kogoś chwilę później to i tak mu cooldown schodził.

To tego nie zauważyłem. lol. Tak czy siak, mała zmiana która w sumie nic dużo nie zmienia.

no nie do konca, bo wlasciwie calkiem czesto dostawal reseta bo ktos zginal troszke po ulti.
calkiem dobra zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Chyba na początku gry. Potem już i tak miał tyle DMG, że to bez różnicy 2/3HP ma carry?- No problem. Ale może to tylko ja spotykałem dobrych graczy, tudzież mój team był do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2012 o 21:13, AngelonMarcus napisał:

Aż się zdziwiłem jak nerfa nie dali Dariusowi.


Też się zdziwiłem, bo nerf ulti to tak naprawdę poprawienie jego działania a sam nerf pasywki nie jest chyba aż tak znaczący dla jego ogólnej siły. Generalnie nie uważam się za słabego top lanera ale jak zagrałem pierwszy raz na Dariusa to mnie zmiażdżył, teraz za to we free week pierwsza gra Dariusem w życiu i nawet mimo, że dostałem w early od Gankplanka na lini to potem, mimo jego teoretycznej przewagi w goldzie, spokojnie dawałem sobie radę z nim 1 vs 1 a tak nie do końca powinno być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest jeszcze szansa że dużo osóbkupi go po free weeku. Dlatego nie ma poważniejszego nerfa. Co naprawdę w nim jest op to passyw i jego skalowanie się. Aktualnie żaden z championów nie może iść na tak długie wymiany jak dariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 01:19, luzac napisał:

Shushei Kennen ma konkurenta. Oto Full Metal Dyrus!

xDD
Jest jeszcze Teemo Guardsman Bob ;P
Ale Shushei jeszcze jako Alistar pocina, więc go nie przebija. Choć jest blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 01:29, IlMOD napisał:

Ogólnie to jest jeszcze szansa że dużo osóbkupi go po free weeku. Dlatego nie ma poważniejszego
nerfa. Co naprawdę w nim jest op to passyw i jego skalowanie się. Aktualnie żaden z championów
nie może iść na tak długie wymiany jak dariusz.


Ostatnio byłem na topie warwickiem przeciwko dariusowi i wymiany kończyłem szybciej niż on- tzn szło ult + ignite i był koniec. Pasyw ww daje mu całkiem dobry start do pojedynków, inna sprawa jest taka, że tamten darius nie budował za bardzo magic resist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 16:05, KofeinowyPablo napisał:

Jak najlepiej ustawić sobie Masteries i Runy pod WW solotop? Iść bardziej w ofensywę
czy w def+przeżywalność?


Generalnie to na topie prawie zawsze lepiej się sprawdzają masterki pod defa, czyli 9/21/0, a jesli chodzi o runki to niech ktoś inny się wypowie bo ja mam tylko 3 strony run więc mam tylko uniwersalne runy pod wszystkie postacie AD(atk dmg, atk speed, armor) to nie jestem ekspertem w tej sprawie bo nigdy nie eksperymentowałem z runkami za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie nie kocha;/ Do Twitcha niemal w każdej grze trafi się ktoś kto ma żale jeszcze na ekranie wyboru bohatera... O co kaman?? Kupiłem Karthusa - trafił się nieogarnięty team przeciwny to i wykręciłem 13/2 - cieszy się człowiek jak dziecko bo i często takich wyników nie osiągam i co słyszę? Płacz Irelii z przeciwnej, że Karthus blee bo to no skill champ......Że pewnie czuję się taki super i tylko naciskam R. Piszę, że też może być super, zagrać Karthem i wciskać sobie R i nie, nie czuję się super graczem, a moim faworytem AP i tak jest Morgana. Morgana? Kolejny no skill champ.............. No i dogódź tu człowieku. Pewnie byłbym bardziej pr0 jakbym tym Karthusem solo topa utrzymał? Najlepiej bez itemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy. Zarówno Karthus jak i Morgana nie wymagają zbyt dużego skilla by nimi grać. Jednak nie o to w tym wszystkim chodzi, po prostu twoi przeciwnicy to nooby, którzy nie wiedzą jak przeciwko takim postaciom grać i spamują noskillchamp. Po prostu odpisuj zawsze umadbro i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 20:06, BlackBomb napisał:

Bądźmy szczerzy.(...)

No czy Morgana jest takim samograjem to bym polemizował... Z resztą w sumie się zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować