Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2012 o 23:55, luzac napisał:

What do you mean, Budo?


Będą nowe nagrody za całościową ilość zakupionych rp (np. ikonki). W ogóle zapowiada się wiele dodatkowych rzeczy do wydawania rp (wardy są tylko przykładem) i wiele nagród za różne "osiągnięcia" i wydaną kasę- na forum amerykańskim jest spory wątek o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 00:16, Budo napisał:

Będą nowe nagrody za całościową ilość zakupionych rp (np. ikonki). W ogóle zapowiada
się wiele dodatkowych rzeczy do wydawania rp (wardy są tylko przykładem) i wiele nagród
za różne "osiągnięcia" i wydaną kasę- na forum amerykańskim jest spory wątek o tym.


Przecie żem o tym głosił 2 strony wcześniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 00:44, sirufok napisał:

Przecie żem o tym głosił 2 strony wcześniej ;]


Eee jakoś nie widziałem, żebyś pisał o ikonkach niezwiązanych z harrowing/shadow isles. Temat na na jest dość nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 12:24, Dziam_dziam napisał:

Edit: Ale coś nie mam :<


Ależ masz, zagraj sobie meczyk ^^ Double IP weekend. Jak masz osobnego IP boosta jeszcze to po 400-500 za grę wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 12:29, ziptofaf napisał:

Ależ masz, zagraj sobie meczyk ^^ Double IP weekend. Jak masz osobnego IP boosta jeszcze
to po 400-500 za grę wchodzi.


BRB
Będę w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, właśnie miałem tak fajny mecz, jaki się rzadko trafia.

Grałem Wukongiem, na topie z Kayle, Kennen na midzie, Yorick i Varus na bocie. Yorick oddaje First Blood, po 12 minutach Kayle ma 0/4/1, Kennen karmi Katę na midzie i po 13 minutach ma stracone obie wieżyczki. Jako jedyny dobrze sobie radzę, wiec przejmuję dowodzenie.
Efekt? Jakimś cudem wygrywamy 30/28, drużyna przeciwna się poddaje po tym, jak zniszczyliśmy jeden inhibitor. W zasadzie wycarry''owałem grę, moje statystyki 13/4/10, poza mną Varus jeszcze był niezły, ale gorszy ode mnie. Naprawdę, po 10 minutach sądziłem, że będzie trzeba się poddać. Czyżbym powoli stawał się dobrym graczem? Mam na razie dobrą passę - na 10 ostatnich normali 9 zwycięstw.

Ogólnie, Wukong jest fajny, i w zasadzie niewiele trzeba, by nim dobrze grać - wbijasz w środek team fightu w ulti, po 4 sekundach zostawiasz atrapę, oddalasz się na kilka kroków, potem dobijasz niedobitki E i Q. Jest dobry do inicjowania walk, jako że podrzuca przeciwników w górę. Teraz się zastanawiam, czy kupić na wyprzedaży Maokaia, jako że nie mam jeszcze tanka, czy kupić go wkróce za IP, a za RP poczekać na kogoś za 6300 na wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami niektórych gier po prostu nie rozumiem...

@Aathariel
Nie ma czegoś takiego jak tank ;p Może shen jako jedyny. Nawet taki chogath jak w mojej grze nie jest tankiem. Tego nie widać na screenie, ale przez większą część gry miałem ze sobą stack wardów i tylko od czasu do casu gankowałem i kontrgankowałem. To że na końcu możesz przeżyć +10 strzałów z turreta to nie oznacza, że jesteś tankiem ;p

20121020144340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 14:46, IlMOD napisał:

Czasami niektórych gier po prostu nie rozumiem...

@Aathariel
Nie ma czegoś takiego jak tank ;p Może shen jako jedyny. Nawet taki chogath jak w mojej
grze nie jest tankiem. Tego nie widać na screenie, ale przez większą część gry miałem
ze sobą stack wardów i tylko od czasu do casu gankowałem i kontrgankowałem. To że na
końcu możesz przeżyć +10 strzałów z turreta to nie oznacza, że jesteś tankiem ;p


Eh? Tank nie jest najwytrzymalszym członkiem drużyny, który wbija pierwszy i umiera ostatni? Tak rozumiem ten zwrot, chyba że w LoLu jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 20.10.2012 o 14:46, IlMOD napisał:

Nie ma czegoś takiego jak tank ;p Może shen jako jedyny. Nawet taki chogath jak w mojej
grze nie jest tankiem. Tego nie widać na screenie, ale przez większą część gry miałem
ze sobą stack wardów i tylko od czasu do casu gankowałem i kontrgankowałem. To że na
końcu możesz przeżyć +10 strzałów z turreta to nie oznacza, że jesteś tankiem ;p

Nie ma czegoś takiego jak Tank? To postać która skupia na sobie obrażenia i ma dużą wytrzymałość. http://eune.leagueoflegends.com/champions filter-tank. Więc nie wprowadzaj nikogo w błąd jak sie nie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 14:50, Asthariel napisał:

Eh? Tank nie jest najwytrzymalszym członkiem drużyny, który wbija pierwszy i umiera ostatni?
Tak rozumiem ten zwrot, chyba że w LoLu jest inaczej...


Tylko że nie każda postać z dużą ilością hp ma się wbijać pierwsza. Niektóre przecież wtedy nic nie zrobią. Czy jeśli vlad ma najwięcej hp w teamie to jest tankiem i ma się wbijać pierwszy? Chyba nie.
Jeśli ilość hp/armora/mresa ma być kryterium bycia tankeim to prawie każdy top/jungle/niektore supporty byłyby tankami w tej grze. A tak nie jest. Lepiej oceniać postacie pod względem initiate/chase/surv.

@Dregorio
Tamte filtry to sobie można...
Irelia assassin. Vayne assassin. Blitz fighter. Zilean support. I tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 15:07, IlMOD napisał:

> Eh? Tank nie jest najwytrzymalszym członkiem drużyny, który wbija pierwszy i umiera
ostatni?
> Tak rozumiem ten zwrot, chyba że w LoLu jest inaczej...

Tylko że nie każda postać z dużą ilością hp ma się wbijać pierwsza. Niektóre przecież
wtedy nic nie zrobią. Czy jeśli vlad ma najwięcej hp w teamie to jest tankiem i ma się
wbijać pierwszy? Chyba nie.
Jeśli ilość hp/armora/mresa ma być kryterium bycia tankeim to prawie każdy top/jungle/niektore
supporty byłyby tankami w tej grze. A tak nie jest. Lepiej oceniać postacie pod względem
initiate/chase/surv.

@Dregorio
Tamte filtry to sobie można...
Irelia assassin. Vayne assassin. Blitz fighter. Zilean support. I tak dalej.

Przecież Vlad doskonale spełnia rolę tanka więc nie wiem w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 15:58, Fanagir napisał:

W tej grze już praktycznie nie stosuje się buildów na tanka. Offtanki okazały się lepsze
.


No tak, a wszelkie Maokaie, Chogathy, Munda i inni tank junglerzy to pewnie za ap carry robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którego junglera teraz opłaca się brać: Nocturna czy Rengara? Reng jest dobry, tylko teraz go chyba nerfią i nie wiem czy nadal taki będzie. O Nocturnie mało wiem, ale z tego co widziałem to można nim sporo zrobić. Which is more viable?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować