Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2012 o 16:37, Ostrowiak napisał:

skończ

A niech se kręci jak mu to sprawia przyjemność, ja po obejrzeniu jednego sukcesywnie ignoruję te posty.

Anyways, jak w końcu wygląda kupywanie RP na łeście będąc Polszą?
Tylko za smsy nie można czy jak kupię paysafecarda czy zapłacę bezpośrednio kartą to też nie przyjmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 18:01, mlynar911 napisał:

Ktoś ma może jakieś rady odnoście junglowania Rengarem? co składac i kiedy i czy lepiej
po jungli latać czy gankowac i podkradać creepy?


To i to. Ja zawsze gdy jungluję to piszę "one gank to your lane = one creep wave for me, regardless of the result" gdy ktoś mi spamuje że mam mu gankować jego lane. I dotrzymuję słowa, 6 cs-a biorę jako podatek od ganków.

A na serio - Rengarem wypada sporo gankować. To dobra postać do snowballowania. Co do itemów - na dzień dzisiejszy Black Cleaver. A w przyszłości to...co chcesz. Na turniejach jadą na kombinacjach pokroju Spirit Visage + Warmog Armor + jeszcze więcej survivalu. Niektórzy lubią Triforce bo można oneshotować towery. I tak dalej. Dość uniwersalna postać.

Swoją drogą jungle Nami nie powala. Lee Sin przyszedł na 3 levelu mnie counterjunglować i nie zdołałem go zabić bo mi uciekł z 5% hp ;-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 15:31, windows00 napisał:

I hope he gets better...

:P:P:P

Sądzę, że nerf może okazać się skutecznym lekarstwem na jego "chorobę", więc pewnie wkrótce wyzdrowieje. :P

@Outlander-pro
No nie wiem, jeśli w pierwszej grze nim wyciągam tak dobre statystyki, to może nadal być przesadzony. No chyba że jest to coś w stylu "w pierszej grze nowym champem niszczę, w następnych jestem niszczony", co dość często mi się trafia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 18:08, ziptofaf napisał:

A na serio - Rengarem wypada sporo gankować. To dobra postać do snowballowania. Co do
itemów - na dzień dzisiejszy Black Cleaver. A w przyszłości to...co chcesz. Na turniejach
jadą na kombinacjach pokroju Spirit Visage + Warmog Armor + jeszcze więcej survivalu.
Niektórzy lubią Triforce bo można oneshotować towery. I tak dalej. Dość uniwersalna postać.


Czyli najlepiej zgarnąć reda i lecieć na bot/top gankować ? A co z runkami? I masterisami? Bo ja gram 2ga gre junglując i niedość ,że jakoś mało dmgu robię to jeszcze padam jak mucha ;/

Ja buduję tak armor+5 potów ... później jak 750 zyskam to machete + buty... następnym razem kończe razera i kupuje long sworda.. pozniej koncze latarnie i kupuję naszyjnik... kończe buty + czerwony rubin... kończe młotek. I pozniej zazwyczaj już gra się kończy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 16:09, kryst90 napisał:

Relacja z rankeda, tym razem gram supportem a także sam materiał myślę ,że z lepszym
komentarzem. Zapraszam.

http://www.youtube.com/watch?v=_wGCTkb1IKk

1 sekunda, freaking earrape.

A poza tym to tobie i twojemu znajomemu się przyda, bo poziom dalej fatalny...
http://www.youtube.com/watch?v=sq2l47VeJy8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie co do black cleavera, jego podstawowe staty sa dosyc wysokie.
Jednak spamowanie go na kazdej postaci wcale nie jest dobre. Na ad carry wciaz sie nie oplaca jakos bardzo ( chyba ze jest to ad caster jak graves, ewentualnie corki). Wiele black cleaverow w wiekszosci przypadkow tez sie nie oplaca bo da sie wziac lepsze itemy i 1 czesto wystarcza (moooze 2 jesli sie naprawde snowballujemy i nie mamy spella ktory szybko nalozy stacki). Nie 4, to jest bzdura...

+ jesli ktos szuka czegos innego co jest broken to prawdopodobnie xerath jest hidden op (40% spell pena ma za darmo, z nowa metoda aplikowania penetracji jest to naprawde broken), akali do pewnego elo przez zmiane w gunblade (cd na aktywie wychodzi jakies 20-30 sekund), yorick (wciaz...), teemo (bardziej niz przed patchem), swain moze byc naprawde mocny przy tych wszystkich melee midach, ad runy na kazdym ranged ap championie na mida, po prostu wygrywac przez autoattacki. To chyba tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 19:29, Fimbulvinter napisał:

Draaaaaaaaaaaven czy Ezreal? Chcę sobie kupić jakiegoś ad carry a 6300 już blisko.


Obaj mają bardzo mocne early i ulti o globalnym zasięgu ale Ez wygrywa bo ma flasha pod zwykłym skillem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady jak budować mumię na dżungle po zmianach w itemach? Jak na razie tak na intuicje zaczynałem maczeta+5 potek, philosopher, butki +3, spirit of elder lizard (gra poleca spectral wraitha, ale mam wrażenie że hp i arm mi się bardziej przydadzą niż dosyć słabe ap i troche spell vampa... ale mogę się mylić), potem rylai, liandrys torment, w międzyczasie kiedy mam 13-15 lvl kupuję eleise żeby mi zniknęła, runic bulwark, jako że bez supporta graliśmy, no i z braku dalszych pomysłów zacząłem budować frozen heart, ale nie dokończyłem bo miss fortune i cait postanowiły pójść afk i zostaliśmy 2 tanków i ap, więc to była formalność. W każdym razie, uważacie że to dobry build, ewentualnie jakieś propozycje zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Powitanie i LIDŻ OF LEGENDS.
2. Taric gwałciciel.
3. Brązowy fotel.
4. Bycz walona i ten cały anglicki jazyk.
5. Postanowienie noworoczne w połowie grudnia?
6. Kiełeułe?
7. Takie coś jak... takie coś? WUT?
8. Im so fucking op GAY?? .......WOW..........
9. West to jest wschód? No no.
10. Ciżemki palestyńskie?
11. Trzymać lejna jak Herkules - to musi być OP.
12. Miska ryżu dla Andrzejka.
13. Opis akcji w 15-16 minucie był bardziej epicki niż sama akcja - to tak btw.
14. Its hard to be the best - z tym akurat muszę się zgodzić. I ty chyba też powinieneś.
15. Kuełeułe again... Moje uszy bolom.
16. ŁAŁ. Pod koniec 21 minuty w końcu kapnąłeś się, że jesteś na dzikim wschodzie, a nie zachodzie jak do tej pory uważałeś.
17. SPESZIAL TAKTIKS STATS - ANDRZEJU, DLACZEGO MU TO ZNISZCZYŁEŚ???
18. Tadel - Ja jestem Rajotem.
Andrzej - Nie, jesteś kretynem.

Miłość jednak jest piękna.

To tyle co udało mi się wyrwać z kontekstu podczas słuchania w tle. Nie chciało mi się pauzować niekiedy, bo bym tu więcej powpisywał, ale pewnie jeszcze będzie okazja.
Dodatkowo śmiem twierdzić, że słowo "ten" jest najczęściej używanym w Twoim życiu. W tym filmiku, słyszałem je średnio co 8 sekund.
To chyba tyle z mojej strony, czekam na kolejne twory.

Streszczenie dla gramowiczów napisał znany i lubiany władca trybunału i wszelakiej sprawiedliwości - sirufok aka Pawlow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 21:13, hammerfall87 napisał:

zagralem sobie na 1700 elo i jesli ktos z elo hell powie,że zasługuje na wyższe elo
to powinien sie palnąć w głowe

przepaść jest i to duża


A co to jest to elo hell tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować