Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2013 o 00:25, Hummer napisał:

Jesteś dobry, prowadzisz team do wygranej, jak dobrze to robisz to uda Ci się kolejny
raz.
Jakby miała jedna gra wystarczyć to by było zbyt prosto. Zamiast narzekać wracaj do grania
jak Ci zależy i tyle.


no wlasnie cisne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga penta na rankedach, Fizz. :) Przy okazji bardzo skrajne carrowanie całego teamu, ale co ja tam będę się chwalił, zaraz mnie zflejmują lol.

Miałem Vayne którą musiałem prosić żeby wybudowała tego Phantom Dancera, bo to się na tej postaci buduje, ledwo co ją przekonałem, ale i tak mi się nie przydała. Aha, a za grę dostałem 6 pkt, fuck the system.

20130202020013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to właśnie trwa finał OLYMPUS Champions Winter, czyli spotkanie Azubu Frost - Najin Sword. Aktualnie jest 1:0 dla tych drugich, właśnie się zaczęła się kolejna gra. Stream tutaj: http://en.twitch.tv/ongamenet.

A tutaj Real talk with Snoopeh, do którego chyba jeszcze nikt tu nie wrzucił linka: http://www.youtube.com/watch?v=vQONi_oY_Gs. Pojawiło się to w ten wtorek, także jest jeszcze dość świeże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 02:00, sinir napisał:

Druga penta na rankedach, Fizz. :) Przy okazji bardzo skrajne carrowanie całego teamu,
ale co ja tam będę się chwalił, zaraz mnie zflejmują lol.

Miałem Vayne którą musiałem prosić żeby wybudowała tego Phantom Dancera, bo to się na
tej postaci buduje, ledwo co ją przekonałem, ale i tak mi się nie przydała. Aha, a za
grę dostałem 6 pkt, fuck the system.


A kto buduje phantoma w S3? Statik Shiev jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 02:00, sinir napisał:


O, już nie pokazujesz itemów przeciwnej drużyny, co? (:

Anyways, jakiś jungler ostatnio odstaje od reszty i opłaca się na niego zwrócić uwagę czy nic się nie zmieniło zbytnio? Nie śledziłem ostatnio patch notes''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 21:51, Yawei napisał:

w ogole jak to jest? myslalem ze bede gral mecze glownie z ludzmi z mojej ligi, a dostaje
takich z poza niej

Matchmaking isn''t affected by your league, and you''ll still be competing against all opponents of your skill level in the League of Legends community. Your league measures your progress against a set of opponents of similar skill level, but doesn''t restrict competition solely to those players.

@Dartitwo

Dnia 01.02.2013 o 21:51, Yawei napisał:

Spojrze ile ktos gier wygral i ile przegral i automatycznie wygra mi to gre?

Czyli przed zmianami spojrzenie na to, kto jakie ma ELO, wygrywało Tobie grę? Ciekawe.

Druga gra między Azubu i Najin była naprawdę dobra (świetna końcówka), radzę obejrzeć, jak się gdzieś VOD pojawi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 11:42, Kamil2142 napisał:

Anyways, jakiś jungler ostatnio odstaje od reszty i opłaca się na niego zwrócić uwagę
czy nic się nie zmieniło zbytnio? Nie śledziłem ostatnio patch notes''ów.


Jarman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 12:09, matiz123 napisał:

@Dartitwo
> Spojrze ile ktos gier wygral i ile przegral i automatycznie wygra mi to gre?
Czyli przed zmianami spojrzenie na to, kto jakie ma ELO, wygrywało Tobie grę? Ciekawe.


+Statystyki rankingowe teraz sa niczym top secret, nie ma elo, nie ma win ratio, i na ch*j to? Spojrze ile ktos gier wygral i ile przegral i automatycznie wygra mi to gre?

Szukalem uzasadnienia do tych zmian, aczkolwiek zadnych sensownych nie znalazlem dlatego w gescie przesmiewczym napisalem ta wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 12:21, masterHADES napisał:


> A kto buduje phantoma w S3? Statik Shiev jest lepszy.

Jak się hajs zgadza to lepiej Phantoma


To ciekawe czemu nie widziałem ani jednego phantoma od paru tyg. cy to na turniejach czy to na rankedach. Pewnie grają fair play, bo jest zbyt op i dałby zbyt dużą przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 12:26, Dartitwo napisał:

Szukalem uzasadnienia do tych zmian, aczkolwiek zadnych sensownych nie znalazlem dlatego
w gescie przesmiewczym napisalem ta wypowiedz

Uzasadnienie zmian to pierwsza odpowiedź znajdująca się w FAQ dotyczącego trzeciego sezonu w kliencie gry. Przede wszystkim chodzi o to, że gracze teraz nie muszą udawać, że się cieszą z awansu z miejsca 123456 na 122010 w rankingu całego serwera. Teraz rywalizujesz (może nie bezpośrednio, ale zawsze) maksymalnie z 99 graczami jednocześnie, dlatego awans do czołówki swojej dywizji staje się bardziej znaczący. Poza tym zamiast obserwowania jak w profilu zwiększa (lub zmniejsza) się jedna liczba, możesz teraz awansować do kolejnych dywizji, co z pewnością jest bardziej satysfakcjonujące niż stwierdzenie typu "Super! Moje ELO po tej wygranej wzrosło z 1234 do 1247! Ale jestem teraz szczęśliwy!".

@Budo
Chyba chodzi o to, że w chacie zamiast "Wukong" jest "MonkeyKing".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, a na wuj mi rywalizacja z graczami z którymi nawet się na rankedach nie spotykam? Specjalnie zagrałem wczoraj 12 gier i ani razu nie widziałem człowieka ze swojej dywizji. I ja mam poczuć ducha rywalizacji? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 13:04, luzac napisał:

Chłopie, a na wuj mi rywalizacja z graczami z którymi nawet się na rankedach nie spotykam?
Specjalnie zagrałem wczoraj 12 gier i ani razu nie widziałem człowieka ze swojej dywizji.
I ja mam poczuć ducha rywalizacji? Gdzie?

Dlatego też napisałem, że nie rywalizuje się z nimi bezpośrednio. Poza tym gdyby miało Cię łączyć z osobami z tej samej dywizji, to byś sobie trochę poczekał, aż znajdzie się komplet graczy. :P Nawet dobranie chociażby jednej osoby mogłoby sporo potrwać. No i czy czułeś ducha rywalizacji przed tymi zmianami? Chociaż faktycznie system rankingowy to teraz bardziej "brakuje mi jeszcze tylko 32 punktów do kompletu i walki o kolejną dywizję" niż "brakuje mi jednego zwycięstwa do wejścia na podium dywizji i następnego do zajęcia pierwszego miejsca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że wcześniej nie czułem ducha rywalizacji nie ma tu nic do rzeczy. Bo teraz niby miałem go poczuć. A poczułem jedynie wadliwy system który jeszcze bardziej spowolni jakiekolwiek postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2013 o 12:59, Budo napisał:

W sensie, że co? Build z kosmosu?


Musiałem się naprawdę wpatrzyć, żeby skminić o co chodzi. Jarvan jest dziwnie mały. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 13:20, luzac napisał:

To, że wcześniej nie czułem ducha rywalizacji nie ma tu nic do rzeczy. Bo teraz niby
miałem go poczuć. A poczułem jedynie wadliwy system który jeszcze bardziej spowolni jakiekolwiek
postępy.


Wadliwy system to ja dziś doświadczyłem spadając o dywizję. Dwa winy pod rząd, 2x +15. A potem loss... i MINUS 40, od razu mnie wyrzuciło o rangę w dół. A co tam się będziemy ograniczać XD Z rankedami sobie daję spokój na przynajmniej miesiąc do czasu aż nie pojawi się dokładna rozpiska jak to coś w ogóle ma działać... I tak, przegrana była moją winą, skończyłem tylko z 0/0/7 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować