Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2013 o 12:42, BlackBomb napisał:

Mi z grubsza chodzi o to, żeby zacząć od dywizji gold I. Wiesz może kiedy mniej więcej
zostaną one wprowadzone?

Ja nie znam dokładnej daty i nie wydaje mi się, żeby była ona już podawana, ale przypuszczam, że ten patch z dywizjami pojawi się mniej więcej wtedy, gdy zacznie się LCS, czyli dokładnie za tydzień. Wydaje mi się, że to najbardziej logiczny termin, aczkolwiek to tylko moje gdybanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem tą nierówną walkę z LOLem. Miałem 2 miesiące przerwy, ale wlaśnie się instaluje. Gdyby jeszcze te mecze trwały tak max 25 minut i gracze byli troszkę milsi. Serwer jaki wybrałem to West. Dobrze chociaż że najlepsi chempioni są za 450 to szybko na nich uzbieram ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 13:16, jarekao napisał:

Przegrałem tą nierówną walkę z LOLem. Miałem 2 miesiące przerwy, ale wlaśnie się instaluje.
Gdyby jeszcze te mecze trwały tak max 25 minut i gracze byli troszkę milsi.

1) Play Dominion
2) Create custom game
3) ???
4) Profit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam grać rankedy Alistarem. 8 gier, 2-6, 1,5-5,5-13,4. Jak carry nie jest ślepcem bez niczego(miałem już Teemo który z doranem miał 60 ad, czy Ez mający niewiele więcej, ale za to 15 ap!), to losowo top/mid/jungla robi po 0-5(w najlepszym razie).xD Zrobią tak i surrenderują w przed 30 minutą(dzisiaj tak mi zrobili w każdej z 3 gier). Misja wybicia się na minusowe elo rozpoczęta.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 21:11, sinir napisał:

"We have disabled ranked queues in preparation for the Season 3 patch. Please see Service
Status"

To już? Wchodzą ligi?


I żadnego więcej info, patch notes ani nic o tym ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do 3 w nocy to dostaniesz. :P

P.S. Podobno tym razem zamiast Phreaka zmiany będzie omawiał Tamat. XD Niech jeszcze siądzie razem z Guinsoo i będziemy mieli "back to season one, baby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe oglądam sobie te gry, które mi poleciliście, niezłe są. Ale przegapianie fb to już tradycja, szczególnie w meczu fnatic vs azubu blaze, fb na bocie, a ci patrzą jak xpeke bije głową w ścianę na midzie nie mogąc jej przeskoczyć, bo pounce za krótki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 21:17, luzac napisał:

Poczekaj do 3 w nocy to dostaniesz. :P


Tja, ten patch już pachnie apokalipsą ;) Na NA takie są takie i zwisy że w teamfightach nie decydują jakiekolwiek umiejętności a komu na dłużej przytnie gra... xD /All nie działa, wrogi Garen po prostu przeszedł raz przez mur, Lee Sin nie miał cd na smite... dziwy dziwy ogłaszają.

Dnia 31.01.2013 o 21:17, luzac napisał:

P.S. Podobno tym razem zamiast Phreaka zmiany będzie omawiał Tamat. XD Niech jeszcze
siądzie razem z Guinsoo i będziemy mieli "back to season one, baby".


To wtedy jeszcze musieliby odwołać nerfy Irelii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 22:25, Ostrowiak napisał:

wymiana butów w 40 minucie


Berserki na udyrach fenixah do 40 minuty ftw. dziamski ojciec dyrektor drużyny znów prowadzi randomów do zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować