Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2013 o 12:24, necron1501 napisał:

Shit zabrakło mi meczu żeby zatrzymać się w złotej, teraz muszę grać w tym gównianym
systemie ;/


Witam w klubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 12:24, necron1501 napisał:

Shit zabrakło mi meczu żeby zatrzymać się w złotej, teraz muszę grać w tym gównianym
systemie ;/


Znam twój ból, ja przez 2 tygodnie nie miałem neta i wbiłem się prosto w ELO Decay. Było ładne 1528... A potem -35 ELO których nie zdążyłem odbić ostatniego dnia... To teraz czekają nas Best of 5 i Best of 3 ;-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to na EUW można już ściągać patcha. Chociaż i tak nie zajmuje zbyt wiele - 70MB.

Tak w ogóle, teraz lolking nie będzie już podawać ELO? Przypuszczam, że biorą te informacje od Riotu, ale w sumie mogliby sami to dalej obliczać, bo w końcu wzór jest znany. No chyba że to w ogóle jakoś inaczej działa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą musieli po prostu przerobić stronę. Elo nie będzie, bo nie ma gwarancji, że dostając +14 mmr dostajesz tyle samo elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 13:08, luzac napisał:

Będą musieli po prostu przerobić stronę. Elo nie będzie, bo nie ma gwarancji, że dostając
+14 mmr dostajesz tyle samo elo.

No tak, tylko że wzór na ELO jest znany i zmiany punktów (w sensie czy +12 czy +13) zależą od tego, ile gracze ich mają. Więc skoro lolking wie, jakie ELO posiadają gracze w tej chwili (przed przejściem na nowy system) i wie też, z kim każdy gracz gra, to na tej podstawie chyba mógłby chociażby w przybliżeniu obliczać ELO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej, wygrałem mój pierwszy rankingowy mecz w trzecim sezonie i dostałem za to aż 17 punktów, dzięki czemu awansowałem na pierwsze miejsce w mojej wspaniałej dywizji Morgana''s Pumas. :D W sumie to różnica w poziomie obu drużyn była spora, bo na każdej linii wygraliśmy. :P
Tak w ogóle, teraz już nie ma w profilu zakładki "Ranked stats" (chyba jakoś tak się nazywała)? Trochę szkoda, bo lubiłem ją sobie od czasu do czasu obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 13:48, necron1501 napisał:

Najwyżej odpuszczę, jak okaże się że system jest broken.


E tam, źle nie skończyłeś, trafiłeś do Silver Division I. Jedno Best of 5 i masz Golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... W grze pisze mi "Win 2 out of Your next 3 games to be promoted to division I"... Więc wygrałem sobie dwie z trzech gier, ale niestety promocji nie dostałem... Wie ktoś, jak działa ten system? Tj. czy mam czekać na jakiś update czy też te słowa to tylko pic na wodę i muszę doczłapać się punktowo? :c
Btw. Swain''s Chimeras here :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 14:20, BlackBomb napisał:

Hahahaha. Wbiłem wczoraj to dawne gold elo ponad 1450, a dziś Silver I. Mogliby chociaż
dać jakieś III czy IV :P


Silver I to najwyższa dywizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silver 1. Czyli teraz muszę ugrać 100 punktów ligowych, następnie wygrać 2 z 3 meczy eliminacyjnych i mam golda, tak? A na jakiej zasadzie mogę teraz trafić do Silver 2?

btw, jakie są kary za dodge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 15:19, sinir napisał:

Silver 1. Czyli teraz muszę ugrać 100 punktów ligowych, następnie wygrać 2 z 3 meczy
eliminacyjnych i mam golda, tak? A na jakiej zasadzie mogę teraz trafić do Silver 2?

Na takiej że przegrasz dużo meczy i spadłbyś poniżej 0 punktów ligowych. Wtedy będzie Silver 2.

Dnia 01.02.2013 o 15:19, sinir napisał:

btw, jakie są kary za dodge?

15 minut czekania, -10 punktów ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 15:28, luzac napisał:

Ale fajno, za winy daje 12-13 punktów a za przegraną urwało mi 24...


Ja teraz za wina dostałem 27 punktów, gra okropnie ciężka ale wycarrowałem jako vi jungle xD Wskoczyłem z jakiegoś 2x miejsca na 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować