Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

uh oh ah jaki ten matchmaking zly i niedobry, pierwszy dzien grania, same losy (elo hell+team sucks) i juz mi sie spadlo do division 3 :(

chociaz tak naprawde to chcialem ponarzekac na nazwy tych lig.. Morgana''s Pumas? wtf przeciez morganie nawet nog nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 17:06, Yawei napisał:

uh oh ah jaki ten matchmaking zly i niedobry, pierwszy dzien grania, same losy (elo hell+team
sucks) i juz mi sie spadlo do division 3 :(

Po prostu chciałeś się do mnie zbliżyć. Poprzegrywaj jeszcze parę razy, albo poczakaj aż ja trochę powygrywam i będziemy sobie siedzieć w tej samej dywizji. :P

Dnia 01.02.2013 o 17:06, Yawei napisał:

chociaz tak naprawde to chcialem ponarzekac na nazwy tych lig.. Morgana''s Pumas? wtf
przeciez morganie nawet nog nie widac

Dokładnie, ta nazwa jest zdecydowanie bez sensu. Ktoś tu wspominał, że trafił do Skarner Swords, co też jest dość dziwne. No bo po co Skarnerowi miecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 17:11, matiz123 napisał:

Dokładnie, ta nazwa jest zdecydowanie bez sensu. Ktoś tu wspominał, że trafił do Skarner
Swords, co też jest dość dziwne. No bo po co Skarnerowi miecze?


Bo to jest prosty losowy system:

[Imię championa]''s [przyrostek]
Przyrostkami pewnie mogą być: Swords, Blades, Shurikens, Pumas, Soldiers, Vengence i z 50 innych wymyślonych po pijaku przez Phreaka i Morello (jestem przekonany że ligia Irelia''s Nerfs też gdzieś istnieje...). I po prostu to zmiksowali więc wychodzą jakieś potworki... ^_^

A w międzyczasie na NA przedłużyli przerwę techniczną, QQ. Chcę chociaż zobaczyć na czym stoję i ile Best of 3/Best of 5 mam wygrać żeby mieć ładną złotą odznakę a nie te zerwane sreberka z czekolady kupionej w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 17:18, ziptofaf napisał:

> Dokładnie, ta nazwa jest zdecydowanie bez sensu. Ktoś tu wspominał, że trafił do
Skarner
> Swords, co też jest dość dziwne. No bo po co Skarnerowi miecze?

Bo to jest prosty losowy system:

[Imię championa]''s [przyrostek]
Przyrostkami pewnie mogą być: Swords, Blades, Shurikens, Pumas, Soldiers, Vengence i
z 50 innych wymyślonych po pijaku przez Phreaka i Morello (jestem przekonany że ligia
Irelia''s Nerfs też gdzieś istnieje...). I po prostu to zmiksowali więc wychodzą jakieś
potworki... ^_^

A w międzyczasie na NA przedłużyli przerwę techniczną, QQ. Chcę chociaż zobaczyć na czym
stoję i ile Best of 3/Best of 5 mam wygrać żeby mieć ładną złotą odznakę a nie te zerwane
sreberka z czekolady kupionej w Biedronce.

Akurat dosyć dziwna sprawa z tymi ligami, bo w teamie na którym mieliśmy mniej elo niż ja na solo duo dorzuciło wyżej niż w yolo que

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 17:54, Hydro2 napisał:

Akurat dosyć dziwna sprawa z tymi ligami, bo w teamie na którym mieliśmy mniej elo niż
ja na solo duo dorzuciło wyżej niż w yolo que


Bo ten system ma błędy. Przypadek u znajomego: 1620 top ELO, 1520 obecne. Silver I... Ok, dalej już nie komentuję xD
Ale to że team wrzuca wyżej jest logiczne. Pamiętaj że platyna w 5v5 = 1650 ELO. A w solo to 1850. Z kolei 1450 Arranged = 1600 Solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi jakiś pro-player, jak ja mam wygrywać takie mecze? :D Top ginie, Trynda jako adc ginie, mid w postaci Akali afczy przez ponad 10m i sam musiałem tej wieży pilnować, przez co trochę nie udało się pomóc nigdzie indziej(co i tak niewiele zmienia, bo i tak by się nie udało).
Dzisiaj do kolekcji też porażka Alistarem(1-6-28, jak zwykle byłem za słaby :/) i , uwaga, jedno zwycięstwo(3-2-13, też Alim). Resumując, straszny ze mnie noob.:D

20130201194630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 17:06, Yawei napisał:

uh oh ah jaki ten matchmaking zly i niedobry, pierwszy dzien grania, same losy (elo hell+team
sucks) i juz mi sie spadlo do division 3 :(


Ile razy przegrałeś od momentu posiadania 0 punktów w tej starej dywizji do momentu "awansu" do "nowej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 19:46, Nephren-Ka napisał:

jak ja mam wygrywać takie mecze? :D


Nie grać z adc Tryndamerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 19:51, sinir napisał:

Ile razy przegrałeś od momentu posiadania 0 punktów w tej starej dywizji do momentu "awansu"
do "nowej"?


A to ma w ogóle jakieś znacznie? :D Na 17 rankedów w tym sezonie każdy gra mi się tak samo dobrze(a wygrałem uwaga, całe 6!). Szkoda, że w większości przepadków nie ma różnicy co ja w takim meczy robię. przykładowo, zawsze myślałem, że cc i ulti Alistara dają mu jakiś wpływ na mecz. Nic z tych rzeczy - czy to carry nic nie potrafi(nawet auto atakować jak mu wrzucę i podrzucę wrogiego carry), czy to wygrywamy linię 5-0(i to on zbiera wszystkie fragi). Albo ktoś na topie ma 0-10, albo na midzie, albo w jungli, bez różnicy.
Sama jungla też jest fajna - zawsze na starcie pisze, że czuje się tam najgorzej i żeby team nie oczekiwał za wiele. I nawet jak już mnie tam wyślą(każdy bierze co chce i nagle ''who jungle?'') i mam wrażenie że dobrze mi idzie(ot, 7-8-20 Maokaiem), to drużyna sobie przegrywa +20 fragami.xD

Dnia 01.02.2013 o 19:51, sinir napisał:

Nie grać z adc Tryndamerem.


Znaczy, mam wychodzić i potem czekać 15 minut(tracąc punkty bez walki nawet), bo ktoś inny jest idiotą? GG Riot! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrać 4v5... dostać 5 punktów. Dlaczego 5? Bo loss forgiven dla przeciwnika... bullshit!
Za to przynajmniej jestem pierwszy w swojej dywizji, tyle dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 21:03, kulfonito napisał:

A ja zostałem wyzwany od noobów przez członka swojej drużyny, tylko dlatego, że zabijałem
członków przeciwnej :(


A ja trafiłem na Ashe, która nie umiała skorzystać w+q trafionego w Eza jakieś milion razy. Do tego ośmieliłem się mieć słabego heala(na Alistarze) i stawiałem wardy na mapie, więc zostałem nazwany ''noob supp''. Ofc był to Polak, tacy zawsze w pewnym momencie nie wytrzymują i zaczynają sypać wiązankami w naszym ojczystym języku, jak myślą że nikt nie rozumie.xD
O dziwo, mecz wygrany(0-7-23). Samobójcza taktyka ''r+(jump)w+q'' pokazała, że przeciwnicy są zwyczajnie głupsi(aż ciężko uwierzyć) i ładowali wszystko co mieli we mnie.xD
Chociaż nie, w poprzednim meczu Alim robiłem to samo, a i tak przegrali(bo potem dawali się pozabijać pojedynczo na mapie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 19:51, sinir napisał:

> uh oh ah jaki ten matchmaking zly i niedobry, pierwszy dzien grania, same losy (elo
hell+team
> sucks) i juz mi sie spadlo do division 3 :(

Ile razy przegrałeś od momentu posiadania 0 punktów w tej starej dywizji do momentu "awansu"
do "nowej"?

no tzn od zrestartowania systemu po prostu przegralem 4 razy i poinformowalo mnie ze spadlem

w ogole jak to jest? myslalem ze bede gral mecze glownie z ludzmi z mojej ligi, a dostaje takich z poza niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG Riot! Jak widzę napis sezon 3 mam ochotę odinstalowac LoLa. Dobór graczy działa jeszcze lepiej niz zwykle, poczułem się jakbym był na 800 + 3/4 dobiera mi Polaków (to akurat pewnie zbieg okoliczności). Dziękuję, ale tej gry mam na jakiś czas dosyć...
Zresztą jeśli nie ma teraz ELO to jaki jest sens grania rankedów w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie pół roku nie miałem tylu co dziś flamerów, afków, trolli o.O Na 10 meczy tylko 3 wygrane i to bardzo ciężkim wysiłkiem. Silver II xD Ogólnie czuję że tak wygląda 400 elo :P Straszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować