Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2013 o 22:04, Hummer napisał:

> Wow pierwszy raz przejebaliśmy w champion select bo jakiś przygłup spojrzał na lolkinga

> i odmówił supportowania mnie wg tamtejszych statystyk. Po 19 minutach wyszedł, a
ja skończyłem
> z 6/3/2 na 9 killi całego teamu...

Ludzie mają obsesję. Pewnie do tego zachowania dojdzie fakt, że był strasznie cienki
i rzucał mięsem na prawo i lewo, nie?

Dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 22:43, Budo napisał:

/.../

Ta, nagle się ludziom coś uwidziało. Biedny trynd nigdy nie będzie zbalansowany.

Za dużo streamów z ap tryndem w roli głównej się ludzie na oglądali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2013 o 22:02, Budo napisał:

Ja nie szukam na lolkingu ludzi w champion select. Nie ma co szufladkować, czasami nawet
trollpickami idzie wygrać, a statystyki nie mówią wszystkiego.

Taa, dziś mi się trafiło dwóch delikwentów, co to się poflamowali w lobby i wyszedł duotop zed+cho, bo żaden z nich oczywiście do jungli iść nie chciał. Byłem przekonany, że jest pograne, a tu bam win w 25 minut, cho i zed staty typu 12/1, przeciwnicy całkowicie zmasakrowani.

I się pochwalę, że walnąłem sobie pentę Lux. Srsly best ap caster ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 00:09, Outlander-pro napisał:

I się pochwalę, że walnąłem sobie pentę Lux. Srsly best ap caster ever.


Powiedz to tym co wychodzą jak napiszesz, że bierzesz mida lux. Ten zasięg potrafi srogo odstraszyć. No i pasyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się stoi jak kołek i nie umie unikać skilli to na każdego się przegra. No ale co ja mogę tam wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz biegać, latać, skakać ale zasięg z E u lux jest spory.

Nie będę zaczynał nawet dyskusji bo znów zejdzie to do tego że będzie gadanie o tym kto jest większym warzywem :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie denerwuje ostatnie spopularyzowanie Lux na midzie.. Szykuje sie niestety nerf prawdopodobnie, a jak pol roku temu probowalem picknac ja na mida to wszyscy mi plakali, ze lux lepsza na supporta i chcieli queuedodgowac..
A taki fajny champion.

+
nerf ap tryndy. riot naprawde kompletnie nie zna sie na tej grze i wszelkie zmiany balansu wprowadzaja na slepo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 12:54, Yawei napisał:

riot naprawde kompletnie nie zna sie na tej grze


o ile bawić mnie mogą w nieskończoność twoje fanaberie na temat wriggla to tym zdaniem wprowadziłeś mnie w autentyczną konfuzję

nie znają się na własnej produkcji? to niby na czym, w takim razie, ogrodnictwie?

morello powinien z czystej przekory oddać takim płaczkom balans na tydzień i poczynić obserwacje, jak szybko wszystko się rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 13:00, Ostrowiak napisał:

> riot naprawde kompletnie nie zna sie na tej grze

o ile bawić mnie mogą w nieskończoność twoje fanaberie na temat wriggla to tym zdaniem
wprowadziłeś mnie w autentyczną konfuzję

wrigiel ssal i ssie na lejnerach c:

Dnia 21.02.2013 o 13:00, Ostrowiak napisał:

nie znają się na własnej produkcji? to niby na czym, w takim razie, ogrodnictwie?

tak, wprowadzaja zmiany wlasciwie na chybil-trafil, maja ogolne pojecie,ze jakas postac moze byc zbyt mocna(albo i nie biorac pod uwage nerfienie niektorych postaci ktore wcale nie byly op), ale czesto nie wiedza czemu tak jest i po prostu bawia sie roznymi statystykami i skillami i licza na to, ze uda im sie cos zbalansowac

Dnia 21.02.2013 o 13:00, Ostrowiak napisał:

morello powinien z czystej przekory oddać takim płaczkom balans na tydzień i poczynić
obserwacje, jak szybko wszystko się rozpadnie

nie wszystkim, raczej tym ktorzy faktycznie rozumieja ta gre (bo sa osoby ktore wlasnie rozumieja ta gre znacznie lepiej niz riotowcy), ale owszem takie cos by sie sprawdzilo.
jesli faktycznie "moc zmian" dostalyby osoby ktore wiedza co sie dzieje w tej grze, a nie ktos kto tylko taka osobe udaje (np hashinshin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale balansowanie postaci to nie jest nic trudnego jak masz informacje które posiada Riot.

Patrzysz sobie Katarina 60% win ratio no to nerf, win ratio spada do 45% no to mały buff na poprawę i tak dalej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w takim razie znerfiony został Olaf, skoro miał mniej więcej 47% wygranych gier, a teraz ma 40%? To znaczy, że należy się wkrótce spodziewać buffa dla tej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 18:21, matiz123 napisał:

Dlaczego w takim razie znerfiony został Olaf, skoro miał mniej więcej 47% wygranych gier,
a teraz ma 40%? To znaczy, że należy się wkrótce spodziewać buffa dla tej postaci?


Nie, nie, nie. Buffa należy się spodziewać jak tylko zostanie zapowiedziany dla niego jakiś drogi skin.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 18:21, matiz123 napisał:

Dlaczego w takim razie znerfiony został Olaf, skoro miał mniej więcej 47% wygranych gier,
a teraz ma 40%? To znaczy, że należy się wkrótce spodziewać buffa dla tej postaci?


Te procenty to sobie można wsadzić wiadomo gdzie, bo to jest zestawienie wszystkich gier, a nie gier na jakimiś wyższym poziomie, gdzie jest zupełnie inna sytuacja. OPlaf był na którymś turnieju ostatnio czy cokolwiek to było i niszczył co się dało. Raioty ustawiają się pod e-sporty pewnie bardziej teraz, a nie po jakieś low elo nabzy nie mające pojęcia o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ocenianie postaci po win % to najewieksza bzdura jaka mozna zrobic, biorac pod uwage ze 99% graczy nie potrafi grac w ta gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 18:38, Nephren-Ka napisał:

>

Nie, nie, nie. Buffa należy się spodziewać jak tylko zostanie zapowiedziany dla niego
jakiś drogi skin.:P


Nerfa jak już xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 18:38, Nephren-Ka napisał:

Nie, nie, nie. Buffa należy się spodziewać jak tylko zostanie zapowiedziany dla niego
jakiś drogi skin.:P

Czyli pewnie ludzie Brolafa przestali kupować i dlatego ten nerf. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować