Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2013 o 10:49, Ciekawski94 napisał:

Wy też po ostatnim patchu czuje cię zmalenie wydajności.


Jak oglądałem ostatni patch spotlight to na końcu mówili, żeby ściągnąć najnowsze stery do kart graficznych bo wprowadzają parę poprawek wizualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 11:20, Budo napisał:

Ja jakoś właśnie pamiętam czekanie do ustalonej godziny. Nie ogarniam tego terminarza,
ani tej stronki, to w ogóle jeszcze trwa?

Ustalona (i w zasadzie jedyna w miarę pewna) jest godzina startu. Potem jest pierwszy mecz, następnie przerwa trwająca kilka minut, jakiś wywiad/analiza, znowu przerwa i kolejna gra. Bez przedłużania w stylu "napisaliśmy na stronie, że mecz numer cztery zacznie się o 15:00, więc musimy poczekać pół godziny". Przynajmniej tak to ogólnie w "zwykłym" LCS-owym dniu wygląda. Tego turnieju zbyt wiele nie widziałem, ale chyba działało to na tej samej zasadzie. I to chyba można w miarę bezpiecznie uznać za standard, a przynajmniej ja się zwykle takiego układu spodziewam. :P I tak, ten turniej się już zakończył.

Tak w ogóle, to fajnie by było, gdyby Riot jakiś cinematic albo coś w tym stylu przygotował na taką okazję. Szukałem na jutubie i innych redditach, ale nic nie znalazłem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 11:28, Budo napisał:


Garen wygrał muszę powiedzieć xD

Twisted Fate > reszta świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam tak z ciekawości czystej: ile razy można wklejać ten sam link? ;P

Co do samego filmiku to naprawdę jest fajnie zrobiony. No i Katarina jest... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 13:03, Muradin_07 napisał:

A ja się zapytam tak z ciekawości czystej: ile razy można wklejać ten sam link? ;P

DUŻO, ZWŁASZCZA JEŻELI CHCESZ NABIĆ POSTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 13:03, Muradin_07 napisał:

A ja się zapytam tak z ciekawości czystej: ile razy można wklejać ten sam link? ;P



Dużo, żeby Ecko nie przeoczył.
Tak w ogóle, to oprócz samego filmiku jest jeszcze całkiem ciekawe behind the scenes, można wbić przez newsa z filmikiem ze strony lola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni mam problem. Gra uruchamia się, logowanie, menu, wybór gry itd. jest ok. Natomiast tuż po wczytaniu mapy wysypuje mi się klient LoLa. Jest okno o tym, że przestał działać bla bla, standardowy ekran crashu. Od przedwczorajszej aktualizacji wgrywałem tylko nowe sterowniki do nvidii. Wczoraj robiłem naprawę klienta i wydawało mi się, że już jest ok. Dzisiaj pobrała się nowa łatka, a ARAM tuż po odpaleniu znowu się posypał... Tylko ja mam takie problemy? Jakieś sugestie? Nigdy nie miałem problemów z LoLem, a gram w niego regularnie już dosyć długo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2013 o 11:44, Budo napisał:

btw co to za maszkaron na końcu?


Mówią, że baron podobno, ale czy ja wiem co toto.
Pytanka dwa też mi się nasunęły:

1. Jest jakaś okazja z której zrobili toto czy ot tak sobie animację zrobili?
2. Dlaczego w każdym ich cinematicu są tylko/jest przynajmniej jedna ze starych postaci, czyt. Annie, Ryze czy Garen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 18:42, Kamil2142 napisał:

2. Dlaczego w każdym ich cinematicu są tylko/jest przynajmniej jedna ze starych postaci,
czyt. Annie, Ryze czy Garen?


Bo czemu nie, ludzie lubią klasykę. A Ryze i Trondomir to założyciele Riotu :)

Kolo strimuje Aatroxa jakby ktoś chciał obejrzeć.
http://www.twitch.tv/Pawnce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2013 o 18:53, Budo napisał:

A Ryze i Trondomir to założyciele Riotu :)


Ahhh, no tak, rzeczywiście. :D
A to narcyzi. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do podobnej rozkminy co Budo. Poza tym, jest to filmik promujacy dla nowych graczy, takze pokazuja tych tanszych championow od ktorych wszyscy, wiekszosc, a bynajmniej ja rozpoczynali przygode z LoLem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować