Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Co runde losuje mnie z ludkami którzy wychodzą, albo pzrerywa im połącznie.. irytuje mnie ta gra bardziej od WoTa. Może ze znajomymi gra się lepiej, ale na chybił trafił jest beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 10:55, Paoro napisał:

Co runde losuje mnie z ludkami którzy wychodzą, albo pzrerywa im połącznie.. irytuje
mnie ta gra bardziej od WoTa. Może ze znajomymi gra się lepiej, ale na chybił trafił
jest beznadziejnie.


Nie wiem jak to możliwe, żeby wot irytował xD

W ogóle ten udyr ma beznadziejny recall, a phoenix stance jest po prostu śmieszny. Ja miałem taki kostium w przedszkolu ze skrzydłami na rękach Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 10:55, Paoro napisał:

Co runde losuje mnie z ludkami którzy wychodzą, albo pzrerywa im połącznie.. irytuje
mnie ta gra bardziej od WoTa. Może ze znajomymi gra się lepiej, ale na chybił trafił
jest beznadziejnie.


Ano ze znajomymi zdecydowanie jest wiecej frajdy - jezeli jestescie na rownym poziomie. W kazdym razie, nie przejmuj sie, kazdy ma taki okres ze trafiaja mu sie gorsze gry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co macie za problem. Jak dla mnie skin super, a promo jest zrobione kosmiczne. Napewno dużo lepszy od marnego ezreala.

Edit: Chociaż przyznam, że w podstawowej formie powinien wyglądać dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co wszyscy tak hejtuja nowy skin do udyra, moim zdaniem jest o wiele lepiej zrobiony niz PFE
Pulsfire Ezreal to tylko troche lepszy frost ez.. I w sumie jest nudny, zadnych ciekawych efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co po skinie do postaci którą nikt nie gra. Tak się zastanawiam czy Riot nie chce zarobić na tych wyprzedażach czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholibka, akurat jak dzisiaj wysłałem sobie kasę na konto paypalowe aby kupić Krwawego Tarica... :/ Zapomniałem, że jutro się wyprzedaż kończy, a nie w sobotę. Co do samej wyprzedaży to może bym kupił Warwicka, a tak to nic innego. Może kiedyś wpadną na pomysł przecenienia Rugged Garena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez to chodzi o spopularyzowanie tych niepopularnych championow i tyle, kazdy kto kupi skroke zagra dlatego chociaz ze 2-3 razy danym champem i byc moze sie do niego przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 21:03, Buhahahahaha napisał:

Geez to chodzi o spopularyzowanie tych niepopularnych championow i tyle, kazdy kto kupi
skroke zagra dlatego chociaz ze 2-3 razy danym champem i byc moze sie do niego przekona.

Gdzie skin dla Viktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 21:42, Dziam_dziam napisał:

Gdzie skin dla Viktora?


Spokojnie kolego, wszystko przyjdzie z czasem niczym po ogorkach kiszonych ze smietana i sliwkami.

@Dartitwo

Ja jeżeli podoba mi się skin na promocji, to kupuje go, nawet jeśli nie mam skilla w obsługiwaniu danego championa ( i o ile mam RP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować