Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Rzadko mi się zdarza mówić, że jakaś postać jest bliska granicy op, ale zac to naprawdę kosmos. Jeszcze póki nim nie grałem wydawał się normalny, ale testuje go teraz w darmowej rotacji i super się gra (ta jego inicjacja rozwala system). Ogólnie teraz mam trochę czasu wolnego to zacząłem się bawić w junglerów z obecnej mety. Zac, heca, nunu bardzo przyjemnie się gra. Jeszcze muszę dorwać naut i seju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2013 o 12:36, Yawei napisał:

Sek w tym, ze nalezy tak grac, zeby jungler nie musial gankowac twojego lane, zebys wygrywal
;o. Jezeli zakladasz, ze automatycznie przegrasz linie w momencie gdy jungler ci nie
pomoze, to powinienes popracowac chyba nad decyzjami na linii.


Najmądrzejsza rzecz na tym forum od wielu dni/miesięcy/lat.
Jakby tylko większość graczy tak jeszcze myślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 15:52, Nightdew napisał:

Rzadko mi się zdarza mówić, że jakaś postać jest bliska granicy op, ale zac to naprawdę
kosmos. Jeszcze póki nim nie grałem wydawał się normalny, ale testuje go teraz w darmowej
rotacji i super się gra (ta jego inicjacja rozwala system). Ogólnie teraz mam trochę
czasu wolnego to zacząłem się bawić w junglerów z obecnej mety. Zac, heca, nunu bardzo
przyjemnie się gra. Jeszcze muszę dorwać naut i seju.

Ja nie mogę wybrać Zaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 21:18, Malevyn napisał:

szukam jakiejs grupy 3v3 czy 5v5. przewaznie gram master yi, zaczynam mid.


Podaj może elo i serwer to ktoś Cię szybciej przygarnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 23:13, Dziam_dziam napisał:

> Podaj może elo i serwer to ktoś Cię szybciej przygarnie ;D
Mid ap yi i Elo, lol.


Co w tym dziwnego? Koledzy grają na poziomie przełom platyny/diamentu i AP Yi na midzie, to nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 00:37, lRayl napisał:

Co w tym dziwnego? Koledzy grają na poziomie przełom platyny/diamentu i AP Yi na midzie,
to nic nadzwyczajnego.


To aluzja, ze AP Yi w diamencie graja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 09:36, luzac napisał:

Biedny, nic nadzwyczajnego. Wygląda jak słaba podróbka Akumy z duchami zwierząt nad głową.


Dokładnie to samo myślałem, liczyłem że wymyślą coś ala transformersa zmieniającego się w zależności od skilla. Chociaż podoba mi się ten "urf stance" :)

http://promo.leagueoflegends.com/en/spirit-guard-udyr/

Dobra jedynie banery i ikonki są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czy mi się wydaje, czy bidny ten skin? Pewnie nie pokazali wszystkiego, ale ludzie na bank liczyli na bieganie potworkami :)
Zagram parę gier udyrem i zobaczymy jak to śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, liczyłem na Irelię ;c Teraz pytanie czy doładować za te 40zł bo jak na 2k RP to nie można mu nic zarzucić. Jedyne co mi przeszkadza to to, że gra Udyrem po jakimś czasie jest równie ciekawa co Yorickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chyba żartowałem z tym udyrem, nie widzę żadnego powodu, żeby wziąć go przed trundlem- czy do lasu, czy na topa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie xD Oglądałem sobie skin spotlight tego nowego Udyra http://www.youtube.com/watch?v=pLJInATgXxo a następnie włączyłem stary skin http://www.youtube.com/watch?v=HcQN7Rs5IKE

Nie mam skinów do Udyra, ale wtf przecież ten stary jest lepszy?! W nowym zmienia mu się kolor rąk, a w tiger robi się z niego wolverine, no i poza tym nic, a w starym praktycznie cały się zmienia. Come on RIOT, 80zł (bez promo) za nowy dźwięk, zmianę koloru rąk i 4 ikonki? Tak jak mówiłem wcześniej, za 40zł nie wygląda źle ale później kto to kupi..

edit. Dopatrzyłem że na max lvl coś tam mu się robią jakieś tatuaże i fryzura, ale słabo ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie trzeba mu na tych splashach zmieniać twarzy na dravenową żeby odnieść wrażenie, że to League of Draven :D

Moim skromnym zdaniem- póki co, to jak na ultimate prezentuje się dość mizernie..

No i ja też bardzo liczyłem na to, że ten skin trafi się jednak Mordce albo Ire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować