Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2013 o 11:14, BlackBomb napisał:

http://www.lolking.net/summoner/na/20589702#history

Ten gość ma epickie buildy dla Singeda xD


A jak ma normalny build to przegrywa...

Laston---> z tą muzyczką jest milion takich filmików, np rip alistar jest niezły xD
Ale nie wiedziałem, że ultujący noct, czy malp może przechwytywać pociski O_O

http://www.youtube.com/watch?v=PgVn10sMAZo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singed to jest permanentnie zlo, bo doszczetnie wykorzystuje glupote teammate''ow. Przeciez jakis czas temu dostal spore nerfy, a i tak jest mocny, wkurzajacy i jeszcze do tego wszystkiego moze robic za proxy singeda- to takie slodkie jak Twoj jungler skupia sie na jego ciaglym gonieniu, podczas gdy przeciwny zjada jego buffy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2013 o 21:07, Budo napisał:

To dlaczego ma permabana u mnie?

Bo ludzie do poziomu golda wlacznie panicznie boja sie twardej incjacji z jakiegos powodu. Pewnie uwazasz, ze amumu tez jest dobrym banem? Taki tank z jungli jest naprawde squishy we wczesiniejszych etapach gry, a i bardzo wolno farmi jungle, wiec latwo go counterjunglowac i odciac od doplywu golda, tak ze poznej jest bezuzyteczny, bo pada od razu po ulcie, albo czasem nawet przed, bo jako tank powinien zbierac poke lecacy na carry
>To dlaczego miałem nim w poprzednim sezonie 75% win

Dnia 28.06.2013 o 21:07, Budo napisał:

rate,

Wieloma postaciami mam wysokie winratio, co nie znaczy, ze sa op
>a teraz mam dwie gry (wygrane i pocarrowane),
Gratuluje, 2 gry. Troche malo, zeby cokolwiek mowic o postaci.

Dnia 28.06.2013 o 21:07, Budo napisał:

bo tak to ciągle ban.
Faktem jest, że łatwo go counterjunglować i rusza się wolno, ale jak już wpada to jest
sieczka. Ult ma 130-110 sekund cd, ale kupujesz spirita i locket i robi się ciekawie
nagle ;]

Nie wyfarmisz go tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 23:25, Thrandir napisał:

Singed to jest permanentnie zlo, bo doszczetnie wykorzystuje glupote teammate''ow. Przeciez
jakis czas temu dostal spore nerfy, a i tak jest mocny, wkurzajacy i jeszcze do tego
wszystkiego moze robic za proxy singeda- to takie slodkie jak Twoj jungler skupia sie
na jego ciaglym gonieniu, podczas gdy przeciwny zjada jego buffy...



Spokojnie to tylko smurf gościa z diamond 1, stąd tyle winów. Co do proxy to od następnego patcha znika, ponieważ zmieniają chyba rozkład golda po śmierci tak że nawet po 15 będziesz wart ze 150g (musisz sprawdzić dokładnie ile).
Poza tym po co Ci buffy skoro możesz mieć 20 stacków za free? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 09:03, Yawei napisał:

Bo ludzie do poziomu golda wlacznie panicznie boja sie twardej incjacji z jakiegos powodu.


Może z takiego powodu, że jest dobra i łatwo wyłączyć wrogiego carry? Mówisz o top 10% graczy pamiętaj... wszystko poniżej boi się malpa i mumu jeszcze bardziej O_O

Dnia 29.06.2013 o 09:03, Yawei napisał:

Pewnie uwazasz, ze amumu tez jest dobrym banem? Taki tank z jungli jest naprawde squishy
we wczesiniejszych etapach gry, a i bardzo wolno farmi jungle, wiec latwo go counterjunglowac
i odciac od doplywu golda, tak ze poznej jest bezuzyteczny, bo pada od razu po ulcie,
albo czasem nawet przed, bo jako tank powinien zbierac poke lecacy na carry


5% graczy o tym wie może. Spójrz z szerszej perspektywy.

Dnia 29.06.2013 o 09:03, Yawei napisał:

Nie wyfarmisz go tak


http://www.lolking.net/summoner/eune/20005039#history
Masz typową grę malpem (ranked) w historii. 8/4/9 i 11,5k golda w 36 minut, 111 cs. Spokojnie starczy na ładną selekcję przedmiotów i wcale nie będę padał po sekundzie. Aha i carry też mieli swoje kille, to nie tak, że dobijałem tych na 200 hp, inaczej bym w bronze siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2013 o 10:35, Budo napisał:

Może z takiego powodu, że jest dobra i łatwo wyłączyć wrogiego carry? Mówisz o top 10%
graczy pamiętaj... wszystko poniżej boi się malpa i mumu jeszcze bardziej O_O

Dobra i, co wazniejsze, uniwersalna to jest u Zaca i Nautiliusa. I mam nadzieje, ze mowimy o graniu dobrze, z nastawieniem na ciagly rozwoj, wiec argument o "top 10%" chyba jest troche glupi. No jak chcesz to mozesz siedziec na gold V i shitstompowac nooby malphitem, ale za chwile to przestanie juz tak dzialac.

Dnia 29.06.2013 o 10:35, Budo napisał:

5% graczy o tym wie może. Spójrz z szerszej perspektywy.

No i teraz ty tez wiesz, wiec chyba juz nie musisz go banowac, co? Mozesz tez to powiedziec teamowi jesli przeciwnik spickuje malphita, to nie jest takie trudne.

Dnia 29.06.2013 o 10:35, Budo napisał:


http://www.lolking.net/summoner/eune/20005039#history
Masz typową grę malpem (ranked) w historii. 8/4/9 i 11,5k golda w 36 minut, 111 cs.

Nie wyglada ona na typowa, zdobyles duzo killi, a udyr prawdopodobnie nawet nie wszedl do twojej jugnli zeby cos ukrasc..

Dnia 29.06.2013 o 10:35, Budo napisał:

Spokojnie starczy na ładną selekcję przedmiotów i wcale nie będę padał po sekundzie. Aha i carry
też mieli swoje kille, to nie tak, że dobijałem tych na 200 hp, inaczej bym w bronze
siedział.

Akurat dobijanie jest calkiem dobre, bo zdobywa sie golda i mozna lepiej carriowac, wiec nie wydaje mi sie, zeby to byla rzecz ktora trzyma ludzi w bronzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzyma. Wylazłem niedawno z tego. Nikt nie mysli o turretach, wszycy ganiają za killami. Potem się budzą, że nie mają wież poza tymi przy nexusie.
Nikt nie rozumie, że to wieże wygrywają gry, nie kille (te tylko pomagają).
Chociaz teraz będąc na silverze czasami jest i gorzej. Ale to chyba ze względu na ludzi, którzy tu trafili bo zaczynają grać rankedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieze nie wygrywaja, natomiast na pewno bardzo pomagaja bo zapewniaja dodatkowego golda dla calego teamu i przeciwnicy sa bardziej podatni na ganki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 12:19, Yawei napisał:

Nie wyglada ona na typowa, zdobyles duzo killi, a udyr prawdopodobnie nawet nie wszedl
do twojej jugnli zeby cos ukrasc..


No właśnie jest typowa, zazwyczaj mam sporo killi. Udyr coś tam próbował mi zabierać, ale wardowałem i babysittowałem mida, więc miałem dość dobrą kontrolę u siebie.

Dnia 29.06.2013 o 12:19, Yawei napisał:

Akurat dobijanie jest calkiem dobre, bo zdobywa sie golda i mozna lepiej carriowac, wiec
nie wydaje mi sie, zeby to byla rzecz ktora trzyma ludzi w bronzie.


Jeśli gość jest 100% martwy, to zostawię killa dla carry... jak nie jest to pewne, to dobijam. Ale oprócz killi są jeszcze inne rzeczy, wiele razy jest lepiej odpuścić killa i wziąć turret, czy smoka.

W każdym razie- mój punkt widzenia jest taki, że malp bana wart na moim elo. Pewnie wyżej go ludzie łatwo kontrują, ale niżej to ciągle solidny pick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malphite w drużynie to zawsze dobra sprawa bo nawet jak będzie w plecy, to z dobrym ulti może być wciąż wystarczająco użyteczny żeby wygrać drużynie grę a jak jesteś w plecy takim Mao czy Lee to już ciężej coś ugrać.

Ale czy jest wart bana ? Dla mnie osobiście nie, bo zwyczajnie są inne champy takie jak Tresh czy Hecarim które miażdżą na solo q a Malphite nie jest już taki popularny więc nawet jak go nie zbanuje to rzadko go biorą.

Osobiście nie gram Malphitem wyłącznie dlatego, że ma średni i nudny lane phase i wole pograć sobie czymś ciekawszym ale tak poza tym to uważam, że to zawsze jest dobry pick:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 21:10, Ciekawski94 napisał:

Na cholerę rework Yorick przecież zły on nie jest a starym bohaterem też nie jest.

Jest naprawde mocny, ale tez jest cholernie nudna i liniowa postacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yorick zawsze mnie doprowadzał do szału w czasach kiedy jeszcze nie umiałem grać ^^ Później kupiłem Riven, dalej przegrywałem. Po kilku razach nauczyłem się i teraz wreszcie mogę go gwałcić ;D Aczkolwiek nie grałem przeciwko niemu od dobrych paru miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem i nie zrozumiem ludzi nie chcących poddać gry, gdy jest ona widzialnie przegrana. Lepiej się poddać i zacząć nową grę niż bezsensownie tracić czas majac nadzieję, że może ktoś w przeciwnym teamie dostanie DC, bo chyba tylko to może uratować niektóre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 23:37, lRayl napisał:

Nie rozumiem i nie zrozumiem ludzi nie chcących poddać gry, gdy jest ona widzialnie przegrana.
Lepiej się poddać i zacząć nową grę niż bezsensownie tracić czas majac nadzieję, że może
ktoś w przeciwnym teamie dostanie DC, bo chyba tylko to może uratować niektóre gry.

A w jakiej sytuacji takie coś? ;) nie ma gier przegranych, no chyba że 0-40 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 00:02, cubbek napisał:

> Nie rozumiem i nie zrozumiem ludzi nie chcących poddać gry, gdy jest ona widzialnie
przegrana.
> Lepiej się poddać i zacząć nową grę niż bezsensownie tracić czas majac nadzieję,
że może
> ktoś w przeciwnym teamie dostanie DC, bo chyba tylko to może uratować niektóre gry.

A w jakiej sytuacji takie coś? ;) nie ma gier przegranych, no chyba że 0-40 :P



Oczywiście, że są i to widać. Praktycznie zawsze jak gram sam to widze kiedy gra już jest przegrana i należy się poddać, a nie tracić czas. Zresztą nierzadko, już w wybiorze postaci, widze, że jest przegrane i zawsze po grze jestem na siebie zły, że nie zrobiłem dodge.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 01:00, Kamil2142 napisał:

>

Jak już przed grą nastawiasz się na przegraną, to nie wygrasz nic.



Nie nastawiam się na przegraną. To po prostu zdolność analizy sytuacji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować