Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Facebookowe community lola mnie rozwala... lol dodaje post o treści "R" i nic więcej. 11 000 polubień, 3700 komentarzy, 165 udostępnień... w kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 10:12, Budo napisał:

Facebookowe community lola mnie rozwala... lol dodaje post o treści "R" i nic więcej.
11 000 polubień, 3700 komentarzy, 165 udostępnień... w kilka godzin.


Od R zaczyna się ich nazwa, brakuje IOT czyli 3 liter, tzn Half-Life 3 confirmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 10:43, BlackBomb napisał:

> Facebookowe community lola mnie rozwala... lol dodaje post o treści "R" i nic więcej.

> 11 000 polubień, 3700 komentarzy, 165 udostępnień... w kilka godzin.

Od R zaczyna się ich nazwa, brakuje IOT czyli 3 liter, tzn Half-Life 3 confirmed.



Po prostu RIOT użył na FB ulti: +11000 lajków over 5h. Aż dziwne, że tylko jedno R, myślałem, że jak Phreak ultuje to jest spam "RRRRRRRRRRRRRRRRR".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 03:07, sinir napisał:

> Challenger Finals- to chyba jakieś kwalifikacje do kwalifikacji do S4 :D

Znajduję tylko pod nazwą "Season 4 Spring Promotion Qualifier". Tzn. będą tam grały Challengery
z soloQ eune/euw, w tym chyba jakiś polski team, tak?


http://lol.gamepedia.com/Gamescom_2013

Wygląda na to, ze jest polski team.


Zmiany Rengara: http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=40775817#post40775817

Chyba chcą z niego junglera zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Żenada z rengarem... dokładnie potwierdza się moje narzekanie z poprzedniego posta. Fajny champ, z fajnym ultem i unikatowym stylem "łowcy". Toxic, usuwamy stealtha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rework to jungler. :D Swoją drogą ciekawi mnie tylko jedno: "
(Bonus Round - To give you an idea of what we''re dealing with, Rengar with no Boots, 14 Stack Bonetooth, Rank 3 Thrill of the Hunt and 5 Points of Ferocity can run from the bottom lane brush to the toplane''s river brush before the Ultimate''s duration times out, as long as you make clever use of all the brush inbetween." Jak to miałoby wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Lipa i tyle. Zabierzmy unikalnego ulta i zamieńmy na bonus movespeed. Po prostu będzie szybko biegał, a ult będzie dłużej trwał i tyle. Zobacz ile warunków musi być spełnionych, tak samo mogę napisać- rammus z boots of mobility, max rank q i homeguard może przelecieć od nexusa do nexusa zanim skończy się q. Brzmi fajnie, tylko co z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 11:40, Budo napisał:

Lipa i tyle. Zabierzmy unikalnego ulta i zamieńmy na bonus movespeed. Po prostu będzie
szybko biegał, a ult będzie dłużej trwał i tyle. Zobacz ile warunków musi być spełnionych,
tak samo mogę napisać- rammus z boots of mobility, max rank q i homeguard może przelecieć
od nexusa do nexusa zanim skończy się q. Brzmi fajnie, tylko co z tego.

Weź zacznij pisać do szuflady bo to już się męczące robi kiedy wchodzi się w ten temat i 2/3 postów to Twoje narzekania. Co by riot nie zrobił to dalej dla Ciebie będzie nie tak. Rengar to AA assasin, takie postacie prawie w ogóle nie działają i dlatego będą go zmieniać aż zrobią z niego coś wartego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 13:24, Dartitwo napisał:

>Gold V i tak da ci tego skina pod koniec sezonu...

Nie da? :<


Nie da? Riot coś zmieniał w kwestii nagród pod koniec sezonu? Bo nie słyszałem o tym żeby od teraz miało być od Platinum czy Diamentu ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale...wiem, że czasem dają promocję "2 strony na runy w cenie jednej". Wiadomo kiedy można się tego znowu spodziewać? W grudniu? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riot właśnie zniszczył mojego ulubionego championa.
Chyba sobie jaja robią z tym Rengarem, ale nijak nie pokrywa się z to z Prima Aprilis, więc... żal riot, żal patrzeć na to co robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować