Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2013 o 01:09, Ecko09 napisał:

Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co mówisz (piszesz) xD

Zdaje sobie bardzo dobrze. Nie chodzi o to, że powinni byli zostawić Chaoxa, bo WT jest dużo lepszy, ale o to, że Regi ssie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 14:50, BlackBomb napisał:

Czy C9 grało ostatnio z jakąś drużyną z EU? Chociażby jakaś praktyka czy coś. Chciałbym
wiedzieć jak są mocni na naszym tle.


Przez LCSy nie ma za bardzo rywalizacji między kontynentami więc worldsy będą ich pierwszym turniejem z resztą świata.
I jestem bardzo ciekawy jak na nich wypadną - są na pewno taktyki, którymi można ich pokonać (poza 3-0 na pierwszym lvlu by Vulcun), ale C9 gra solidnie i precyzyjnie, do tego ciężko ich pobanować.

Btw, na jakim patchu będą finały i jaki najnowszy champion będzie dostępny? Było takie info już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 15:29, Kamil2142 napisał:

Jak tego j**nego jaxa skontrować jak się "feednie". ( nawet jak ma 2/0 to już nic nie
można )


Zawołać kolegów z jungli i mida xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 15:29, Kamil2142 napisał:

Jak tego j**nego jaxa skontrować jak się "feednie". ( nawet jak ma 2/0 to już nic nie
można )


Ogólnie to Singed jest na niego świetny, ale tylko tak od 6lvl. Później masz szansę go zabić, ale po jakimś czasie jak kupi lifesteal i jakiś mr to robi się farmlane. Oczywiście koniecznie MS quinty. Ewentualnie może Vayne na topa, ale uważałbym z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draven to obrzydliwe, przereklamowane coś którego całkowicie nie trawię. Jedyne czym się wyróżnia to debilna zarozumiałość. Jest ogrom lepszych adc i kandydatów na twarz LoLa.
PS
A za poprawianie jego imienia w czyichś postach na "not Draven, Draaaaven" powinni wieszać za

Spoiler

jajca/wary sromowe

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 18:07, Krytyczny napisał:

Draven to obrzydliwe, przereklamowane coś którego całkowicie nie trawię.


Nie Draven, tylko Draaaaven.
A tak w ogóle, to nagrodą z golda w sezonie 3 są skiny dla Dravena (Victorious Draven).

20130902181130

20130902181137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 18:11, Budo napisał:

Nie Draven, tylko Draaaaven.
A tak w ogóle, to nagrodą z golda w sezonie 3 są skiny dla Dravena (Victorious Draven).


hahaha, mocne ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 15:29, Kamil2142 napisał:

Jak tego j**nego jaxa skontrować jak się "feednie". ( nawet jak ma 2/0 to już nic nie
można )

Jak się "feednie", to zbyt wiele się samemu nie zrobi, bo najedzony Jax jest szczególnie groźny. Dlatego najlepiej po prostu nie dawać mu killi. :P Ja ostatnio wziąłem Renektona przeciwko niemu i się skończyło na skromnym 8/0/10. Chociaż ja ostatnio Renkiem wszystkich zjadam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 19:09, Laston napisał:

Dali te skiny za dorwanie Teemo na gamescomie


Ja dostałem Teemo i Mundo za odpowiedź na jakieś pytania :P Nawet nie wiem o co chodziło, bo odpowiedzi były podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ostrzeżenia o elo decay usuneli? jak nie to nieźle one działają, u gościa nie było żadnych powiadomień i nagle z dupy stracił 10 LP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 19:18, Ecko09 napisał:

Te ostrzeżenia o elo decay usuneli? jak nie to nieźle one działają, u gościa nie było
żadnych powiadomień i nagle z dupy stracił 10 LP.


silver scrub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie to. Akcja była taka, że Mundo wściekle szukał Teemo i trzeba było podążać za wskazówkami na forum, stronie internetowej itp. Odpowiedzi na pytania do był ostatni etap tego eventu i teoretycznie ludzie którzy do tego doszli w nagrodę dostali skiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 15:22, Antek100100 napisał:

Zdaje sobie bardzo dobrze. Nie chodzi o to, że powinni byli zostawić Chaoxa, bo WT jest
dużo lepszy, ale o to, że Regi ssie...

No właśnie chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy. Chodzi o to, że ta osoba która ssie i 90% społeczności lola go nie cierpi przypadkiem jest właścicielem TSMu, więc...

A tak na marginesie, to jak jeszcze raz ktoś napisze, że z silvera czy golda nie da się wyjść przez "idiotów w teamie" to niech jeszcze raz pomyśli czy na pewno zasługuje na coś więcej. Tzn. ja to nie wiem, bo może z silvera faktycznie ciężko wyjść. Nigdy tam nie byłem, od zawsze miałem 1927 ELO, ale potem jak przestałem grać to spadłem do golda. Także tego. No, ale z golda całkiem łatwo.

EDIT Mój kumpel wynosi Greków ze srebra na co dzień zawodowo więc to też nie jest nic trudnego.

20130903003347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 00:35, Markush napisał:

EDIT Mój kumpel wynosi Greków ze srebra na co dzień zawodowo więc to też nie jest nic
trudnego.


nie martw się już zgłosiłem riotowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować