Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2014 o 11:18, Traitor napisał:

Ma ktoś jakieś oficjalne/półoficjalne/nieoficjalne info do kiedy będzie UltraRapidFire?


Tydzień miało być- ponoć do dzisiaj do 5:00, tylko nie wiem czy rano czy po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 11:28, Budo napisał:

Tydzień miało być- ponoć do dzisiaj do 5:00, tylko nie wiem czy rano czy po południu.

W takim razie zobaczymy o 17, bo jeszcze jest. Mam nadzieję, że już wywalą URF - za bardzo odciąga mnie od rankedów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Można ciągle grać, tylko jakieś 2 godziny temu (może trochę więcej) wyłączyli kolejnych champów, w tym sorakę i konia (radujmy się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 20:45, Budo napisał:

Można ciągle grać, tylko jakieś 2 godziny temu (może trochę więcej) wyłączyli kolejnych
champów, w tym sorakę i konia (radujmy się).

To tak jak pisał Adjatha :D Czyli jeszcze na jakiś będę "zmuszony" odstawić rankedy na bok xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten upgrade latarni sprawił, że farm junglerzy stali się popularni (w Championship series Yi był wielokrotnie wybierany, aczkolwiek nadal nie jest to dobry pick). Nie powiem, cieszy mnie to :D Jedyny sposób na upgrade latarni to wyfarmienie ileś tam potworków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 21:20, Ecko09 napisał:

Widzę, że ten upgrade latarni sprawił, że farm junglerzy stali się popularni (w Championship
series Yi był wielokrotnie wybierany, aczkolwiek nadal nie jest to dobry pick). Nie powiem,
cieszy mnie to :D


Teraz to yi zaczyna być nawet banowany.

Dnia 12.04.2014 o 21:20, Ecko09 napisał:

Jedyny sposób na upgrade latarni to wyfarmienie ileś tam potworków?


Nie, można też stać w bazie i czekać aż się sama wyfarmi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 21:06, jarekao napisał:

Pierwszy mecz rankingowy po jakimś roku przerwy i po 5 minutach adc się rozłączył. Jednak
szkoda nerwów na takie granie.

Pff, dokładnie. Ja, od kiedy wszedł team builder, cały czas jego pykam. Mam swoją linię, nikt mi się nie wtrynia. Gram tym hero, na którego mam ochotę. A i poziom wyższy niż na normalach i rankedach jakoś, bo każdy gra na swoich ulubionych liniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2014 o 23:26, QuandorX napisał:

Też czekasz godzinę na mecz? Jak tak to pjona:D.

Znaczy czekam do 8 minut, jak po tym czasie nie będzie mi się gra ładowała, daję od nowa i wtedy to raz dwa idzie wszystko. Jednak czekając robię setki innych rzeczy zawsze, więc nie narzekam na to w ogóle ;). Bo jak to powtarzałem z dwa lata/rok temu "ech ile dałbym, żebym czekał nawet 20 minut ale gra była przyjemna" No i dostałem to co chciałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Osobiście używam tego, kiedy naprawdę nie zależy mi na czasie, inaczej mi się zwyczajnie nie chce. W każdym razie dobrze, że taki tryb powstał:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie ostatnio najnowszego LoLreplay''a, ale gdy odtwarzam już nagraną powtórkę, w pierwszych minutach wyskakuje komunikat "Unable to download spectator data. The game will now exit.", po czym gra się zatrzymuje. Czy ktokolwiek jest w stanie pomóc mi rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczyna się faza playoff w Europejskim LCS. Dzisiaj Alliance vs. Copenhagen Wolves, a następnie Gambit Gaming vs. Roccat. Super team sobie poradzi? Zapewne tak. Ciekawie wygląda drugi mecz dzisiejszego dnia. Nasze rodzime koty radziły sobie z rosyjskim teamem całkiem dobrze, ale GG jest po bootcampie, a wszyscy dobrze wiedzą, że kiedy przychodzi do ważnych meczy i gier po bootcampie Gambit radzi sobie świetnie.

Obecnie trwa preview show, pierwszy mecz o 17:
http://eune.lolesports.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierę w ciemno. Swoją drogą pokazuje to tak naprawdę to, co dzieje się podczas aramów na Howling Abyss z latającymi po mapie Poro. Trochę smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować