Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Wydaje mi się, że miałem właśnie najgorszy team w życiu. Po prostu fail na każdym kroku, jedynie Singed wykazywał szczątkową inteligencję, ale też nie za bardzo. Np pogoń za przeciwnikiem poza 2 wieżę xD
Ja byłem na midzie z Cait i przed zakończeniem miałem 3/0/3. Potem się posrało, bo Graves nafeedował się tak, że nie szło już nic z nim zrobić.

20120109232448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 23:24, Budo napisał:

Wydaje mi się, że miałem właśnie najgorszy team w życiu. Po prostu fail na każdym kroku,
jedynie Singed wykazywał szczątkową inteligencję, ale też nie za bardzo. Np pogoń za
przeciwnikiem poza 2 wieżę xD
Ja byłem na midzie z Cait i przed zakończeniem miałem 3/0/3. Potem się posrało, bo Graves
nafeedował się tak, że nie szło już nic z nim zrobić.


Lol, w żadnym teamie nie ma jungli. LOŁ ELO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 00:00, sirufok napisał:

Lol, w żadnym teamie nie ma jungli. LOŁ ELO!


Jasne że loł elo, mieć ledwie 12 winów na plusie przy 1696 rozegranych meczach? Nooooobstwo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 00:00, sirufok napisał:

Lol, w żadnym teamie nie ma jungli. LOŁ ELO!


Powiem Ci, że to jest zadziwiające, ale u mnie poziom jest bardzo, bardzo nierówny. Np. raz masz taką walkę jak na screenie, gdzie jest totalny chaos, każdy pickuje co chce, nie ma dżungli, supportów i w ogóle gra się jak leci, a zaraz potem następną walkę mam z dwoma perfect teamami- czyli jungler, ap mid, tanky dps solo top, ad carry + support bot. I nagle każdy warduje, mid gankuje, support ma oracla i gp/5, carry farmi, a solotopy przepychają się w nadziei na ganki junglera. Nie wiem od czego to zależy, ale to chyba magia matchmakingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 00:04, ziptofaf napisał:

> Lol, w żadnym teamie nie ma jungli. LOŁ ELO!

Jasne że loł elo, mieć ledwie 12 winów na plusie przy 1696 rozegranych meczach? Nooooobstwo!
:D


Nie wiem ile Wy macie, ja mam tyle i się nie wstydzę, nigdy nie twierdziłem, że mega ze mnie pros. Muszę grać więcej rankedów, to zobaczymy jakie elo mi wypadnie. Jeśli chodzi o w:l, to trzyma się w okolicy +20, ostatnio nieco niżej, bo kupiłem karthusa i próbowałem nim grać, no i mniej gram junglerami, bo już mnie nudzi junglowanie w każdej grze, a to jednak zwiększa szansę na wygraną, szczególnie jakimś op junglerem typu skarner, czy gp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 00:08, Budo napisał:

Jeśli chodzi
o w:l, to trzyma się w okolicy +20,


Ja ostatnio spadłem o 40 oczek na +121, bo w dzień pożyczałem konto koledze, który kiedyś w lola grał, ale jak widać o skillu zapomniał;]

Dnia 10.01.2012 o 00:08, Budo napisał:

ostatnio nieco niżej, bo kupiłem karthusa i próbowałem
nim grać,


Jak to? Nie wciskałeś R? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 23:24, Budo napisał:

Wydaje mi się, że miałem właśnie najgorszy team w życiu. Po prostu fail na każdym kroku,
jedynie Singed wykazywał szczątkową inteligencję, ale też nie za bardzo. Np pogoń za
przeciwnikiem poza 2 wieżę xD
Ja byłem na midzie z Cait i przed zakończeniem miałem 3/0/3. Potem się posrało, bo Graves
nafeedował się tak, że nie szło już nic z nim zrobić.


Ja mam coś takiego w co drugiej grze.xD Zazwyczaj po pierwszych 10 minutach widać już, kto wygra(bo jest 5-0 albo 0-5).:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 00:31, sirufok napisał:

Jak to? Nie wciskałeś R? ;p


Właśnie ten pasyw czasami za krótki był dla mnie xD
Generalnie nie szło mi źle, zabijałem itd., ale jednak większość gier nim przegranych, ale nvm- ja nie dbam o w:l, poza tym gram na każdej pozycji, ale w żadnej nie jestem mistrzem ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 12:52, Ecko09 napisał:

Pytanie za 100pkt: Po co Wickd kupuje eliksiry i nigdy ich nie używa -,-"


Pewnie trzyma je na ''odpowiednią chwilę'', która nigdy nie nadchodzi.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 12:52, Ecko09 napisał:

/ciach/


Przecież eliksiry działają jak talizmany, wygrywają grę kiedy nosi się je w ekwipunku. XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 12:52, Ecko09 napisał:

Pytanie za 100pkt: Po co Wickd kupuje eliksiry i nigdy ich nie używa -,-"


To ich się używa? Jak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam dylemat jak budować Skarnera... wiadomo, że przedmioty na hp i resisty, ale co do tego? Ma on hybrydowe obrażenia i albo armor pen i atma, albo magic pen i hextech revolver--> gunblade... obie opcje są fajne i działają, ale sam nie wiem która skuteczniejsza... hextech daje op leczenie w teamfightach w połączeniu z E i Q.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 17:17, Budo napisał:



Ja zawsze kupuje Rylai i Trinity i gra mi się bardzo dobrze. Musze spróbować zamiast rylaia z hextechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem skarnera jakieś 2 tygodnie temu, zawsze nim dżungluje i zawsze poczatek wygląda tak samo - > pierwszy item do heal regenu, potem składam z niego kamyk, następnie heart of gold i buty switnessy lub merce (zależy od przeciwnego teamu), następnie sheen i teraz zależy, czy w moim teamie już jest ktoś tankowany, czy nie, jesli nie, to następnym wyborem bedzie fon lub frozen heart (znów zależy od przeciwnego teamu), jeśli jednak mam w teamie np malphite to od razu z sheena rashuje tf, potem składam warmoga atme lub idę w armory/resisty, zależnie od sytuacji

według mnie to aktualnie najszybszy dżungler, choć mogę się mylić, jeśli ma red buffa jego ganki są porażające, nawet z fleszem zwykle przeciwnik ci nie ucieknie bo ma perma slowa z w+q, turret dive na 7 lvl to np, granie nim dostarcza mi wielkiej frajdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja kupiłem Skarnera w dzień premiery, także wiem z czym się go je, zastanawiam się tylko nad samym buildem. spróbuję jeszcze wit''s end, a resztę pewnie będe dopasowywał do teamu wroga, jak zwykle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normal Draft. Last pick zostaje jungler i koleś bierze Trynda. Od razu idzie do jungli przeciwników w celu rozpoczęcia od ich golemów. Zostaje złapany przez 2 osoby, a więc fb. Później powtarza tę akcję kilkukrotnie. Kupuje milion wardów i rozstawia je pod wieżami + nieziemsko gankuje i kończy mecz ze statami 0/xx/0.
Taka tam śmieszna historia z dzisiejszego dnia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 00:21, sirufok napisał:

Normal Draft. Last pick zostaje jungler i koleś bierze Trynda. Od razu idzie do jungli
przeciwników w celu rozpoczęcia od ich golemów. Zostaje złapany przez 2 osoby, a więc
fb. Później powtarza tę akcję kilkukrotnie. Kupuje milion wardów i rozstawia je pod wieżami
+ nieziemsko gankuje i kończy mecz ze statami 0/xx/0.
Taka tam śmieszna historia z dzisiejszego dnia;]


Się śmiał z mojego lołelo niedawno ;]
btw nadchodzi nowy jax
http://eune.leagueoflegends.com/news/jax-remastered

będzie spotlight niedługo i w ogóle. Ponadto jest w kolejce jako nowy champion "bot lane capable primary support".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować