Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2012 o 19:47, mlynar911 napisał:

Mam do wast takie małe pytanko czy da się gdzieś sprawdzić jak i kiedy były dostępne
skiny champów na "sale" ?
I czy może ktoś pamięta kiedy był Frozen Shen skin on sale? ;]


Kurde gdzieś był taki wątek na forum z historią przecen, ale nie widzę teraz :/
Frozen Shen na pewno był w październiku, ale wydaje mi się, że gdzieś tam potem też...
Ale on jest brzydki, nie kupuj, szkoda ip. Lepiej poczekać na bloodmoon shena przecenę, albo chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można przegrać taką grę, dali się wybić jak pionki na końcu, a Kassa nie przeżyje dużo stunów, niemniej jednak gra fajna, ale mogła by być wygrana.

20120111203857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 20:41, Ecko09 napisał:

TRolololo nie ma to jak 2k ip za nic ^^Bawiłem się w łączenie runek i mi wyszedł dodge
Quint :D Kiedy zwracają IP za to?


Za te kupione/fartownie zdobyte po refundzie zwrócą wtedy jak usuną obecne ze sklepu. Czyli może w okolicach przyszłego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mianowicie chcę zacząć grać tankiem - a jako że Singedem chciałem zagrać od dawna a jest w rotacji - to jedziem.
Tylko że średnio wiem co robić, bo itemy/runy nawet mam.. Tylko gorzej z ogarnięciem co i jak zrobić w trakcie tfa, jak z farmieniem (niektóre tanki farmią niektóre nie, niewiem). W sprawach tanka jestem kompletnie zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 20:51, Ezio napisał:



Farmisz wszystko swoim Q, W tfie przerzucasz kogos do teamu, resztę teamu slowujesz i trujesz ;P Takie uproszczone, bo dawno nim nie grałem, może ktoś lepiej wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Masterki zależą od Ciebie, ja gram 9/7/11, inni 0/21/9, albo 1/21/8.
Itemy- koniecznie najpierw mana crystal, poty. Potem buty i catalyst. Potem mercury (ew. ninja tabi) i roa i to jest Twój core. Dalej robisz sunfire cape, frozen heart, banshee''s veil / fon, thornmail, rylai, zależnie od potrzeb i przeciwników. Abyssal też czasami się sprawdza.
Summoner spells- koniecznie ghost, drugi do wyboru- ja używam exhausta, inni ignite, albo cleanse.
Twoja robota to trollowanie przeciwników, gonienie, uciekanie, inicjowanie i ochrona carry. W lategame Singeda jest niezmiernie ciężko ubić, więc możesz generalnie sobie biegać i robić co chcesz. Farmisz z trucizny całą grę, Singed też jest spoko na solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 21:01, Budo napisał:

/.../



Przy jego ulti nie opłaca się brać cleanse, prędzej teleport bym dodał tam do listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 21:06, Ecko09 napisał:

Przy jego ulti nie opłaca się brać cleanse, prędzej teleport bym dodał tam do listy.


Można, teleport też ludziska biorą, szczególnie na solo top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 21:45, Ecko09 napisał:

Co w early będzie najlepsze dla lane GP?


Albo cloth armor jeśli masz naprzeciw siebie mocnego AD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 01:06, Ecko09 napisał:

>

Yup, ale ja chce stworzyć epicki pirate premade i brakuje nam jednego z tych.

Czyli macie wszystkie skiny typu na pirata, nie wliczasz w to chyba modeli podstawowych jak GP czy MF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować