Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Słabiutko się prezentuje SK skoro gra jak równy z równym z takimi teamami jak GBT czy Mistral (co to jest w ogóle? :o). SK sprzed pół roku by rozjechało te teamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2012 o 14:04, Yawei napisał:

morde wlasnie pushuje od samego poczatku, morgana nie moze tak dobrze lasthitowac. morde
sie o wiele latwiej farmi. jak pushuje sie morgane to nawet przy ganku ona nie moze nic
zrobic. morde win


Widzę, że masz bardzo dużo doświadczenia jeżeli chodzi o uciekanie z ganków mordem... Szczególnie vs ogarnięta morgana : D
Polecam spróbować przepushować topa kiedy grasz vs morgana, junglerem jest lee sin i jesteś jeszcze przed recallem, bez warda. Przednia zabawa (dla Lee sina).
Na midzie jest lepiej, bo łatwiej uciec, do tego nieco więcej zastosowań flasha, aczkolwiek i tak- to jest duże ryzyko. Szczególnie vs morgana, która może i jest pasywna, ale za to regeneruje hp skillami + ma tarczę, tj w przypadku ganku najprawdopodobniej będzie miała jeszcze dość hp, aby pomóc junglerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Kupiłem sobie Seujani (jako pierwszego tanka.. Singed szybko mi się znudził) i całkiem nieźle mi szło, aczkolwiek zamieszczam screena, bo chcę od ludzi bardziej ogarniętych Seujani (i tankami ogólnie) dowiedzieć się co zmienić.

20120127224839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił wersję językową. :D

A tak na serio, to nie gram tym czempionem, ale w tej grze masz dwie wuchty armora, podczas gdy w drużynie przeciwnika są trzy postacie AP. Tylko buty dają Ci MR, a to zdecydowanie za mało w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 22:59, matiz123 napisał:

Ja bym zmienił wersję językową. :D

Byłem ciekaw czy aż tak razi w oczy;)

Dnia 27.01.2012 o 22:59, matiz123 napisał:


A tak na serio, to nie gram tym czempionem, ale w tej grze masz dwie wuchty armora, podczas
gdy w drużynie przeciwnika są trzy postacie AP. Tylko buty dają Ci MR, a to zdecydowanie
za mało w tym przypadku.

Taak, najwyraźniej muszę się nauczyć dostosowywać build do postaci..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 22:48, Ezio napisał:

Hej
Kupiłem sobie Seujani (jako pierwszego tanka.. Singed szybko mi się znudził) i całkiem
nieźle mi szło, aczkolwiek zamieszczam screena, bo chcę od ludzi bardziej ogarniętych
Seujani (i tankami ogólnie) dowiedzieć się co zmienić.


Hi whar b mres?

Malza, nida i morgana w teamie przeciwnika, dwie śmiercionośneczapki, a Ty nie masz żadnego itemka pod mres (buty to dupa nie item) : D
+ ja osobiście polecam darować sobię atmę (bez warmoga/malleta warto?) oraz sunfire (średni item..), a za to zbudować wczesne heart of gold, które potem przekształcić w randuina. I drugi item na mres (force of nature, ew banshee, którego osobiście nienawidzę, aczkolwiek sprawdziłby się równie dobrze, jeżeli nie lepiej), to wyjdzie nieco więcej kasy (tarcza jest dość droga :/), ale wydaje mi się, że skuteczność jest większa, a wczesny hog to jednak zawsze jakiś zysk golda jest... Szczególnie, że widzę, że odstajesz z nim nawet mimo sporej ilości asyst.
A i active z tarczy piechotą nie chadza, i tak masz już od cholery cc, a tu jeszcze jeden, dodatkowy- sama słodycz : D
+ polecam budowanie aegis na tanku na normalach- nie możesz tu raczej liczyć na supporta, który kupi taki przedmiot, a to całkiem niezły item na mid game... I dla Ciebie, i dla teamu.
Fajne jest też frozen heart, ale to w przypadku, kiedy masz hp runki (quinty?) i w planach coś typu warmog czy inna zabawka dająca ładną ilość hp.. Którego to warmoga osobiście bardzo NIE polecam na tanka, przez co sam preferuje combo randuin + banshee/ randuin + fon + jeszcze coś do hp... Chyba, że gram champem mającym inne źródło hp- wtedy ideałem jest frozen + fon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej, postanowiłem sobie zrobić miesięczną przerwę od lola, rzecz jasna przez rutynę.
Powie mi ktoś co się działo na scenie lola ostatnio?Ja jestem mocno niedoinormowany, chciałbym wiedzieć jakieś szczegóły typu ktow wygrał iem(o ile się już skończył?) itd. będę wdzięczny za wszelakiego rodzaju udzielone mi informacje, dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 23:36, windows00 napisał:

Podawali na streamie wynik exGBT - mTw?


To jest mTL prędzej ;P Mistral. I dołączam się do pytania. Kto zajął2 miejsce w grupie A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 23:44, Ecko09 napisał:

To jest mTL prędzej ;P Mistral.

Napisałem tak, ale jakoś wizualnie mi nie pasowało :>
A logo mają zupełnie nieczytelne, więc mi nie pomogło.

Dnia 27.01.2012 o 23:44, Ecko09 napisał:

I dołączam się do pytania. Kto zajął2 miejsce w grupie
A?

Dobrze jakby było to SK. Stawili największy opór M5 (co i tak na wiele się nie stało, but still...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie musze przyznać, że ostatnio namówil mnie znajomy na LoLa. Ściągnąlem, pogralem samouczek, gra z botami i postanowielm zagrać normalny mecz...stwierdzam, ze spoleczność tej gry jest poprostu okrutna :D Tyle wyzwisk, chamstwa, braku tolerancji jeszcze w zadnej grze nie bylo :P Nawet jak kiedys gralem w wowa na polskich serwerach :P. Bądz co badz gra naprawde przyjemna i wciągająca, ale narazie spasuje bo nie mam na to nerwow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 23:43, Dereel napisał:

okej, postanowiłem sobie zrobić miesięczną przerwę od lola, rzecz jasna przez rutynę.
Powie mi ktoś co się działo na scenie lola ostatnio?Ja jestem mocno niedoinormowany,
chciałbym wiedzieć jakieś szczegóły typu ktow wygrał iem(o ile się już skończył?) itd.
będę wdzięczny za wszelakiego rodzaju udzielone mi informacje, dzięki z góry!


Iem wygrał nikomu nie znany wcześniej team M5 (Moscov F1ve) dokonując prawdziwego pogromu (przegrali tylko jeden jedyny mecz w finałach przeciwko TSM) i sprawiając że Shyvana, Morde i AD Kennen prawdopodobnie dostaną nerfa.

Co tam dalej? A tak, wyszło trochę nowych champów, z czego i Viktor, i Sejuani zdecydowanie nie są OP...a ten pierwszy graniczy z pojęciem useless (ale za to Ahri jest mocna więc nie narzekam). Do tego nerfy w dużych ilościach.

Poza tym TSM przeniosło się na EU West bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 00:01, Ecko09 napisał:

Z tego co piszą na forum Lola wynika, ze Mistral wygrał i zajął 2 miejsce. SK coraz gorzej
gra :D:D


Ciekawe kiedy będą następne roszady w ich składzie ;]

Btw, xPeke jako Udyr vs Irelia i Shushei Gragas - będzie ciekawie bo CLG pokazało już co potrafią w poprzednim meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 00:23, Ecko09 napisał:

Hm co się dzieje ze streamem? Nie było mnie chwilę, wracam, a tu stream wyłączony :o

Wyrzuciło go z gry i nie mógł wrócić, więc żeby nie denerwować widzów - próbuje rozwiązać problem poza wizją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować