Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2012 o 10:39, Yawei napisał:

No way, morde jedzie morgane jak chce


Słabą morganę. Dobra morgana zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma szans zjeść morda (posiadającego mózg, bo jeżeli morde jest gorszym graczem niż ona to morg go skutecznie wyniszczy), więc tylko farmi się do kosmosu. Przypominam, że morde dość mocno pushuje przy harrasowaniu (bo zakładam że do farmy- przynajmniej na początku- nikt skilli nie używa, to samobójstwo- szybko jest się podatnym na ganki, a żadnego escape nie ma), bo często uzywa E przez creepy / rzuca W na creepa, który przechodzi też obok minionów przeciwnika, a morgana jest w stanie ochronić się przed połową harrasu dzięki tarczy. I potem na przepushowanej linii bez problemu może się najeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 11:23, IlMOD napisał:

Ktoś chce referrala? Bo mam zamiar na chwilę pograć w lola, a starych haseł ni
sie nie chce odzyskiwać.


Daj maila to ci wyśle link ^^
Wydaję mi się, że dawanie tu linku może zostać uznane za reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz zjechała Riven przed patchem z nerfami. Jak wywali combo nie masz 3/4 hp a doskakuje do Ciebie tak szybko jakbyś jej kasę jakąś zabrał. :p No i oczywiście Nid ad chociaż nie wiem czy tu przegrana była ze zdziwenia czy z mocy champa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 11:27, Aku230 napisał:

> Ktoś chce referrala? Bo mam zamiar na chwilę pograć w lola, a starych haseł
ni
> sie nie chce odzyskiwać.

Daj maila to ci wyśle link ^^
Wydaję mi się, że dawanie tu linku może zostać uznane za reklame


Na dramacie na pewno jest.
Albo na gg 10300828.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie zagrałem rankeda, w którym Malzahar z mojej drużyny miał 0/5/0, co nieco zdenerwowało Sonę, która kazała wszystkim reportować go za, uwaga: "international feeding". :D Można było się nieco pośmiać. :P A samą grę się udało wygrać, choć było ciężko, bo była bardzo wyrównana. :)

EDIT: A co do Morgana v Morde - nieco ponad godzinę temu Dyrus bez kłopotów zjadł Morganę na midzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 11:12, Thrandir napisał:


> No way, morde jedzie morgane jak chce

Słabą morganę. Dobra morgana zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma szans zjeść morda (posiadającego
mózg, bo jeżeli morde jest gorszym graczem niż ona to morg go skutecznie wyniszczy),
więc tylko farmi się do kosmosu. Przypominam, że morde dość mocno pushuje przy harrasowaniu
(bo zakładam że do farmy- przynajmniej na początku- nikt skilli nie używa, to samobójstwo-
szybko jest się podatnym na ganki, a żadnego escape nie ma), bo często uzywa E przez
creepy / rzuca W na creepa, który przechodzi też obok minionów przeciwnika, a morgana
jest w stanie ochronić się przed połową harrasu dzięki tarczy. I potem na przepushowanej
linii bez problemu może się najeść...

morde wlasnie pushuje od samego poczatku, morgana nie moze tak dobrze lasthitowac. morde sie o wiele latwiej farmi. jak pushuje sie morgane to nawet przy ganku ona nie moze nic zrobic. morde win

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy grałem już przeciw Morde i nie pamiętam, żeby bardzo mi dokuczał. Pojechałem go nie raz na topie np. Ahri, Nidalą, Renektonem, Kennenem, Wukongiem, Riven. Nie chce mi się dalej wymieniać. Morde low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 14:51, sirufok napisał:

Tyle razy grałem już przeciw Morde i nie pamiętam, żeby bardzo mi dokuczał. Pojechałem
go nie raz na topie np. Ahri, Nidalą, Renektonem, Kennenem, Wukongiem, Riven. Nie chce
mi się dalej wymieniać. Morde low.


MORDE OP, najlepszy champion i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza rozkładówka turnieju Kings of Europe:

GBT vs SK (18:30 CET) / M5 vs Mistral (19:00 CET+)

GBT vs M5 / Mistral vs SK (20:00 CET+)

GBT vs Mistral / M5 vs SK (21:00 CET+)

Sypher vs Fnatic / CLG.EU vs aAa (22:00 CET+)

Sypher vs aAa / CLG.EU vs Fnatic (23:00 CET+)

Sypher vs CLG.EU / aAa vs Fnatic (00:00 CET+)

Jest co oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 16:37, Mange napisał:

/.../
Jak byś jeszcze dał link do turnieju to był by bardzo wdzięczny.


kings of europe league of legends - wystarczy wpisać w google.
Dla mniej cierpliwych:
http://www.ogaming.tv/

A tutaj terminy półfinałów i finałów:

Saturday:
Semi-Finals - 14:00 CET

Sunday:
Third Place - 18:30 CET

Tuesday:
Grand Final - 18:30 CET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczną dzisiaj chyba... :P
Btw, jestem bardzo ciekawy jak tym razem poradzi sobie M5, zakładając że w końcu ktoś im zbanuje Shyvanę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 19:32, Adjatha napisał:

Nie zaczną dzisiaj chyba... :P
Btw, jestem bardzo ciekawy jak tym razem poradzi sobie M5, zakładając że w końcu ktoś
im zbanuje Shyvanę. ^^

Z tego co mówi Demian wczoraj im CLG.eu zbanowało (i mecz był wyrównany), więc i dziś powinno być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 19:43, windows00 napisał:

Z tego co mówi Demian wczoraj im CLG.eu zbanowało (i mecz był wyrównany), więc i dziś
powinno być podobnie.


Pod warunkiem, że wystartują z czymkolwiek, bo mecz SK i exGBT powinien się zacząć ponad godzinę temu. :D
A i z chęcią zobaczę clg.eu w akcji bo chyba jeszcze nie miałem okazji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 19:46, Adjatha napisał:

Pod warunkiem, że wystartują z czymkolwiek, bo mecz SK i exGBT powinien się zacząć ponad
godzinę temu. :D

Z tego co zrozumiałem M5 już gra. Zaczęli trochę później, ale ze względu na problemy exGBT - teoretycznie pierwszy mecz się jeszcze nie zaczął. xD

Ostrowiak
Nie ma sensu pokazywać lobby skoro wszystko jest już ustalone. Lepiej pochwalić się ładną tabelką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, liczyłem że exGBT poradzi sobie z SK. Ale się przeliczyłem, przewaga w early dla SK zrobiła swoje, bo potem zarówno SK jak i GBT popełniało błędy tyle, że błędy SK to były pojedyńcze kille w jungli dla naszych. Za to exGBT fatalnie wybrało ze trzy razy moment do walki przez co najpierw stracili dragona potem barona a na koniec przegrali gre :P Czyli chyba jednak 3 miejsce się szykuje dla nich. Chociaż kto wie może skopiemy ruskim tyłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować