Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2012 o 15:21, Orionov napisał:

Psują mi grę, ja psuję im. Proste.


Nie no, to współczuję jeśli trollują Cię 4 osoby w teamie i w następnym meczu znów lądujesz z nimi w drużynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 15:26, Kamil2142 napisał:


> Psują mi grę, ja psuję im. Proste.

Żałosne.


Żałosne to jest płakanie, że przegra się grę bo ktoś nie wziął supporta albo wziął słabego champa.

Dnia 04.02.2012 o 15:26, Kamil2142 napisał:

O kurde tylko nie zepsuj mi gry bo moje życie nigdy nie będzie takie same. Toż to straszna
kara o niebiosa zlituj sie panie.

Buj sie, za takie cos juz bys nie mial jungli

Dnia 04.02.2012 o 15:26, Kamil2142 napisał:

Nie no, to współczuję jeśli trollują Cię 4 osoby w teamie i w następnym meczu znów lądujesz
z nimi w drużynie...

Eeee tu nie chodzi o to, że ktoś u mnie w teamie trolluje. Chodzi o to że płacza i flamują bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem czemu mam przegrywać gry rankedowe tylko dlatego dlatego,że ktoś ma problemy emocjonalne i gra jak zombie oraz miał dotakowo kontakt z gorącym żelazkiem.Bo tak jest na tych niższych elo ludzie mysla ,że sa bogami w lola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 15:39, Daronn_Darker napisał:

Jak budować Leone? Grać w ogóle się opłaca?


ja gram nią jako support mocny pick strasznie na tą role :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 15:34, Orionov napisał:

Eeee tu nie chodzi o to, że ktoś u mnie w teamie trolluje. Chodzi o to że płacza i flamują
bez powodu.


Jest miliard sposobów na poradzenie sobie z taką sytuacją, jeśli potrafisz wtedy tylko trollować to gg.

Jeśli gra słabo to trudno, nic się nie poradzi, może gra czymś, czego zazwyczaj nie tyka - i dopóki nie robi tego na rankedach to ok, przeżyję. Sam czasem testuje nowe rzeczy, gdzieś to muszę zrobić.
Płacz przed startem? Wyłącz, zamiast 30 minut stracisz 5.
W trakcie gry już można sobie z takimi poradzić. Jasne, zawsze jest jakiś % niereformowalnych, ale już zdarzało mi się ludzi jęczących namówić na powrót do normalnej gry i wygrać mecz.

@Daronn_Darker - podobno support. Inna sprawa, że jeszcze nie widziałem dobrej Leony, a jakieś 90% gier siedzę na bocie. Sam grałem parę razy i wolę inne mniej typowe supporty. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2012 o 15:34, Orionov napisał:

Żałosne to jest płakanie, że przegra się grę bo ktoś nie wziął supporta albo wziął słabego
champa.


Jest opcja ignore lub poprostu exit ( o ile płacz dzieje się w lobby ).
Resztę dopowiedział @Adjatha z którym się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 15:21, Orionov napisał:

Psują mi grę, ja psuję im. Proste.


Typowy noob lolowy. Nauczyłeś się tego od HSGG ze streamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No lol. Ja gram do końca. Skoro komuś nie odpowiada setup teamu to niech on wychodzi mi to ryba bo gram 4fun, to normal. Nie chodzi o to jak gra, a jak się zachowuje.

Dnia 04.02.2012 o 15:47, Adjatha napisał:

Typowy noob lolowy. Nauczyłeś się tego od HSGG ze streamu?


Ototo. Właśnie o takim typie ludzi mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 16:13, Orionov napisał:

Ototo. Właśnie o takim typie ludzi mówię.


Lepszy taki typ ludzi niż inny, marnujący 9 osobom ~40 minut bo w poprzedniej grze coś takiego mu uczyniono.

Odpowiedzialność zbiorowa? Gówno prawda i pamiątka po PRL. Miej jaja wycarrować grę, zamiast ją psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 16:13, Orionov napisał:

No lol. Ja gram do końca.


"Ja tak robię na normalach"
"Ja mam nadzieję, że ludzie się trochę ogarną i nie będzie trzeba trolować. Zresztą jednego bana mam z sobą."
"Trolluje bo mnie irytują.(...)Psują mi grę, ja psuję im. Proste."

Faktycznie.

Dnia 04.02.2012 o 16:13, Orionov napisał:

Skoro komuś nie odpowiada setup teamu to niech on wychodzi


Skoro widzisz że ktoś jeczy, to Ty wyjdź, oszczędzisz sobie czasu na grę z jęczkami i pisanie postów na forum. Albo jeśli chcesz grać do końca, to zrób to. Tylko bez marudzenia potem plox.

Dnia 04.02.2012 o 16:13, Orionov napisał:

mi to ryba bo gram 4fun, to normal. Nie chodzi o to jak gra, a jak się zachowuje.


Aha. To dobrze wiedzieć. Najlepiej jak zobaczymy że ktoś płacze to zacznijmy wszyscy trollować, jakość gry i community na pewno się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli psuję komuś grę to osobie która mnie zdenerwowała.
moje psucie gry =/= feedowanie, leave, afk
Jak ktoś płacze to nie nie gra. Ja nie marudzę, to wy się przyczepiliście.

BTW. Dawno nie widziałem tak wysokiego stężenia bulu dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2012 o 16:29, Orionov napisał:

BTW. Dawno nie widziałem tak wysokiego stężenia bulu dupy.


Bo nikt nie lubi troll i ludzi którzy marnują ich czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja i tak trolowac lubie. Jak spotkam jakiegos debila niereformowalnego podczas selectu, lub ujawni sie podczas gry to ide sobie afk i kupuje wardy :) Wtedy prawie nie ma fog of war :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 15:21, Orionov napisał:

Trolluje bo mnie irytują. LOL. Nie chodzi o to, że chce żeby się w ten sposób zmienili.
Psują mi grę, ja psuję im. Proste.


Żałosne x2. Albo robisz queue dodge, albo zaciskasz zęby i grasz, jakiekolwiek trollowanie na którym ktoś traci niezależnie od przyczyny to debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 16:59, Budo napisał:

> Trolluje bo mnie irytują. LOL. Nie chodzi o to, że chce żeby się w ten sposób zmienili.

> Psują mi grę, ja psuję im. Proste.

Żałosne x2. Albo robisz queue dodge, albo zaciskasz zęby i grasz, jakiekolwiek trollowanie
na którym ktoś traci niezależnie od przyczyny to debilizm.


Dlaczego mam tracić 15min przez jakiegoś debila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak gram normale, to skupiam się przede wszystkim na tym, żeby wygrać swoją linię. Na pozostałych graczy nie zwracam szczególnej uwagi w tym sensie, że jeśli ktoś trolluje, to ok - niech tak robi, a ja i tak "gram swoje". W takich przypadkach w late game i tak jest zazwyczaj porażka, bo ktoś we wrogim teamie został straszliwie nafeedowany, ale jeśli ja wygram swoją linię i ogólnie zagram dobrze, to mi jakoś szczególnie to nie przeszkadza - sam gry nie wygram, ale przynajmniej mam świadomość, że nie przyczyniłem się do porażki i być może w jakiś sposób poprawiłem swoją grę. Potem taki troll dostaje reporta oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 17:06, Orionov napisał:

Dlaczego mam tracić 15min przez jakiegoś debila?


A dlaczego w następnym meczu 4 innych graczy ma tracić 15 minut przez ciebie (delikatnie mówiąc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2012 o 16:59, Budo napisał:

Albo robisz queue dodge

Mhm, rób tak i trać ELO. To ja już wolę pociągnąć za sobą ludzi, albo nawet jednego człowieka, który nie zasługuje na 12 ELO (nie ma to jak zabawa w boga). Reszta, która chciała grać normalnie ma pecha i mi przykro. A na normalach to niech se randomy robią co chcą.

A żeby przegrać specjalnie grę nie muszę nawet trollować, wystarczy, że pójdę w junglę Volim. Co nie sirufok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 17:12, Markush napisał:


> Albo robisz queue dodge
Mhm, rób tak i trać ELO. To ja już wolę pociągnąć za sobą ludzi, albo nawet jednego człowieka,
który nie zasługuje na 12 ELO (nie ma to jak zabawa w boga). Reszta, która chciała grać
normalnie ma pecha i mi przykro. A na normalach to niech se randomy robią co chcą.

ano :) Tracisz elo, reszta drużyny nie, a na dodatek nie masz pewnosci, ze nastepna gre wygrasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować