Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Zabawne, M5 wskrzesiło w Kijowie zapomniany counterjungling, teraz znowu wróci moda na roaming supporta. Wygląda na to, że jedyny sposób by ich pokonać jest grać z nimi online gdy w Rosji jest 4 rano(o tej porze grali ten wiele razy wspominany mecz z aAa). Szkoda mi Dignitas, lubię ich, ale M5 zagrało lepiej.

P.S. - Good guy William, jeszcze się wywiad nie zaczął, a on już przyjacielsko rozmawia z Alexem analizując gry. Scarra jest doprawdy BIG.

Szkoda tylko, że w głosowaniu na MVP nie ma Dar1ena, Diamondez dostał bluzę w poprzednim turnieju, teraz należy się solo topperowi który nie miał dać Voyboy''owi rady. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja ciągle pamiętam M5 jako team który sprawił że ludzie zaczęli się bać Shyvany. Oglądając te mistrzostwa stwierdziłem, że goście są po prostu na poziomie nieosiągalnym dla większości teamów i w sumie nie od samych picków to zależy. Z tego co widziałem to niektórym drużynom po prostu brakuje jakiejś ''jednomyślności'' w tym co robią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 17:19, luzac napisał:

Szkoda tylko, że w głosowaniu na MVP nie ma Dar1ena, Diamondez dostał bluzę w poprzednim
turnieju, teraz należy się solo topperowi który nie miał dać Voyboy''owi rady. :P


Mi się wydaje, że właśnie Darien dostał bluzę ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W ogóle, uważam, że mvp powinien zostać Genja. Był niesamowity w każdej grze, a jego Urgot po prostu niszczył wszystko. No i wygrał lane 1v2 (lol). Voyboy grał bardzo dobrze, nie mówię, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nieźle, kupiłm se stronke run, włączam gre i dopiero po zalokowaniu championa zauważyłem, ze nie mogę wybrać tej strony. Noż #@%$#%#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Mam problem in game''owy. Otóż jak wbijam do gry, to za moim nickiem (w tle) pojawia się czarny prostokąt, zielony za sojusznikami i czerwony za przeciwnikami. Przeszkadza to, gdyż zasłania lekko HP i ogólnie brzydko wygląda (jedna barwa). Ten problem mijał po reinstalowaniu sterów do karty graficznej, ale po ponownym uruchomieniu kompa znowu się włączało. Tak więc proszę o pomoc.
Ponawiam, bo nie otrzymałem odp ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 18:39, luzac napisał:

A w innych grach nie miewasz podobnych problemów? Próbowałeś naprawiać LoLa albo go reinstalować?


1. Nie mam problemów w innych grach raczej.
2. Nie próbowałem. Myślałem o tym, ale boję się że coś się zepsuje. Jak to najbezpieczniej zrobić (w sensie naprawić)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 18:45, Oloninho napisał:

> A w innych grach nie miewasz podobnych problemów? Próbowałeś naprawiać LoLa albo
go reinstalować?

1. Nie mam problemów w innych grach raczej.
2. Nie próbowałem. Myślałem o tym, ale boję się że coś się zepsuje. Jak to najbezpieczniej
zrobić (w sensie naprawić)?


Może spróbuj opcji repair w samym LoLu? (zębatka w launcherze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 05:55, ziptofaf napisał:

Yorick kontruje Shena (na lanie przynajmniej bo jego global tp nic nie kontruje poza
banem tej postaci).


Stun np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 20:42, Dziam_dziam napisał:

Czy wie ktoś może jak zrobić coś takiego jak ma guardsmanbob? Chodzi mi o te inne kolory
i fajny chat z timingiem.


Masz coś takiego jak "colorblind mode" w opcjach graficznych i "show timestamps" w dodatkowych opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 20:44, Przedlack napisał:

Krótka płka: czy Renekton jest przydatny do dżungli?

nie bardzo. Renek to klasyczny solo toper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - czy jeżeli ktoś idzie z płaczem i raportem do Riotu po grze to dostaję o tym stosowne info? Miałem teraz grę która wybitnie mnie rozsierdziła. Zaliczyłem dość szybko zgona na początku i mój "partner" z topa zaczął robić słowne wycieczki - najpierw byłem feederem. Potem dostał w papę - to zostałem noobem bo mu nie pomogłem (tak jakbym naprawdę był w stanie w jego sytuacji;]), potem zrobił się dym na środku wpadłem z pomocą i wrzeszczy mi że ks....... No i dawaj podburzanie na mnie, pod które podpięło się paru "mniej zdolnych" (czytaj ujemne kill ratio) "kolegów" z bota. No zaczynam się zastanawiać czy ja jestem jakimś antychrystem czy jak? Żeby była jasność - poziom mój to pół-newbie 25 lvl - więc ciągle się uczę i sporo rzeczy na pewno można robić lepiej, ale jak mi wyskakują pr0 amatorzy co to każdy zgon potrafią przypisać członkowi z teamu który był w pobliżu bo nie pomaga (a jak nie był to dopiero mega noob bo nie pomaga!!), a każdą asystę zalać żółcią ks, to nachodzi mnie ochota zrobienia komuś bubu.
Finał był taki, że zacząłem chodzić własnymi ścieżkami biorąc aktualnie puste lane''y i bijąc minionki i okazyjnie angażując się w walkę kompletnie ignorując zarówno prośby, obrazy jak i groźby (no dobra parę rzeczy też napisałem;p). Grę przegraliśmy - a jakże. Wyszedłem z niej z bodajże 12/12/6? IMO nienajgorzej biorąc pod uwagę że mam bardzo małe pojęcie o grze Orianną. Najgłośniejszego hatera sam zraportowałem i wracam teraz do początkowego pytania (bo historię tej gry musiałem z siebie wyrzucić^^) - jeżeli poszedł jakiś śmieszny raport to dostaję o tym info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 20:44, Przedlack napisał:

Krótka płka: czy Renekton jest przydatny do dżungli?


Można, ale bardziej na zasadzie ciekawostki, jak blitz, czy panth.

btw pierwsza gra urgotem 16/6/9, on jest taki przegięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Riot nie udostępnia info o tym kto reportuje, za co ani po co. Dostajesz informacje dopiero po wielu reportach, że jesteś niegrzeczny i że masz się poprawić. Jak się nie poprawisz (tak jak ja) to dostajesz jakiegoś ejdnodniowego bana (wszystko zależy od trybunału), potem dłuższego, a potem na kilkaset lat. Ale choćbyś nie wiem jak błagał nie dostaniesz info o tym za co dsotałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie dostaniesz. Jednym, dwoma reportami nie musisz się przejmować. Bierz pod uwagę to, że reporty są czytane i oceniane w Trybunale przez graczy na maksymalnym poziomie doświadczenia - którzy już przechodzili takie sytuacje, więc raczej za byle co bana nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować