Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2012 o 21:51, JohnSnake napisał:

Nie, nie dostaniesz. Jednym, dwoma reportami nie musisz się przejmować. Bierz pod uwagę
to, że reporty są czytane i oceniane w Trybunale przez graczy na maksymalnym poziomie
doświadczenia - którzy już przechodzili takie sytuacje, więc raczej za byle co bana nie
dostaniesz.


Say whaaat..to ty nie wiesz jak to w tribunale wyglada? Wlaczasz, sprawe, idziesz gdzies na minute, wracasz, klikasz punish i tak 15 razy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 21:51, JohnSnake napisał:

Nie, nie dostaniesz.

Hmmm troszkę szkoda, bo jestem ciekaw ilu z tych sierot postanowiło przelać frustrację na kozła ofiarnego (meeeee - mnie :P)

No ale czegoś się nauczyłem. Mały poradnik etykiety - drogi graczu w LoLa pamiętaj:
- jeżeli ginie ktoś z Twojego teamu - krzycz FEEDER!
- jeżeli Ty giniesz - krzycz na pobliskiego członka teamu - NOOB! DON''T HELP!
- jeżeli Ty giniesz, a w pobliżu nikogo nie było krzycz na tego który był stosunkowo niedaleko - NOOB! DON''T HELP!
- jeżeli giniesz, a wszyscy byli daleko krzycz - OMG NOOB TEAM!
- jeżeli ktoś przybiega Ci z pomocą i pokonujecie wroga, a Ty dostajesz asystę krzycz - OMG NOOB KS!!
- jeżeli jakieś niewdzięczne bydlę popełni co najmniej dwie z powyższych zbrodni krzycz - ALL RAPORT NOOB <nick> PLS!!!
- pinguj (wielokrotnie!) miejsce w które się udajesz - niech wszyscy wiedzą, że mają za Tobą iść i asystować - jeżeli coś pójdzie nie tak - patrz myślniki wyżej.

P.S. A jeżeli wygrasz koniecznie pamiętaj rzucić pokonanym sakramentalne - GG NOOBS! - niech wiedzą, że do pięt nie dorośli takiemu wybitnemu PR0!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 22:00, Ecko09 napisał:

Say whaaat..to ty nie wiesz jak to w tribunale wyglada? Wlaczasz, sprawe, idziesz gdzies
na minute, wracasz, klikasz punish i tak 15 razy :D:D


To w skład Trybunału nie wchodzą doświadczeni, rzetelni gracze którym bardziej zależy na sprawiedliwym wyroku niż na darmowych punktach? :<

Eh, a już myślałem że dam radę chłopaka pocieszyć. :P

ChrisBgnr, ja też czasami jestem ciekaw ile raporcików na mnie poleciało w przeciągu całej LoL'owej kariery.. ale może lepiej jednak tego nie wiedzieć i cieszyć się, że mogę grać dalej. Ja większość czasu gram z kumplami, bo na TS'ie wiadomo na kogo i za co krzyczeć, jeżeli już przyjdzie co do czego. Z doświadczenia wiem, że nawet jeden wolny slot dla randoma to proszenie się o flejmy i wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 13:08, KofeinowyPablo napisał:

Swoją drogą, całkiem fajny ten LoL Makro Menager. Ułatwia rzucanie komend w stylu "Lets
go Dragon" itp. Jeden przycisk, jedna komenda-i nie zabją mnie jak będe pisał :P

prawdziwy pro gra i pisze w tym samym momencie :)
a tak serio to kompletnie nieprzydatny. napisanie "go drake" zajmuje 2-3 sekundy. zresztą jak gram to wystraczy ping na dragona i team wie o co chodzi. imo kompletnie nieprzydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 13:13, Mange napisał:

prawdziwy pro gra i pisze w tym samym momencie :)
a tak serio to kompletnie nieprzydatny. napisanie "go drake" zajmuje 2-3 sekundy. zresztą
jak gram to wystraczy ping na dragona i team wie o co chodzi. imo kompletnie nieprzydatny.

A teraz się przyznaj, ile razy spaliłeś skill albo flasha, bo miałeś otwarte okno czatu, albo nie mogłeś uzyć skila z tego samego powodu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień po mistrzostwach.
Ilość roamujących Alistairów - 4/6 gier.
Ilość Ezreali - 6/6 gier.

Czemu te mistrzostwa muszą się odbywać? Kiedyś gra była taka fajna, na luzie. :<
Chociaż dobrze że nie napotkałem groma Urgotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dziś trochę pograłem Urgotem, bo się zorientowałem, że skin za 130 rp ma :D Jeszcze bardziej op jest z tym skinem razem z Leonką huehue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 19:46, Ecko09 napisał:

Ja sobie dziś trochę pograłem Urgotem, bo się zorientowałem, że skin za 130 rp ma :D
Jeszcze bardziej op jest z tym skinem razem z Leonką huehue


Posiadanie 112 RP boli :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 20:07, luzac napisał:

Można raz poprosić support o <30 RP za obrazek o LoLu czy coś w tym guście.

Sale Urgot skina trwa do jutra, więc nie ma co ich męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować