Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Muszę przyznać, że lepszego fanarta to dawno nie widziałem.

Thrandir---> janna w drużynie, złe runki, masteries?

20120313102955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 00:53, sirufok napisał:

Nidalee support? Ok...

Ten pan z poronionym nickiem taki już jest... Mimo, ze ktoś mu nabił 1700 ELO to sam nadal nie wie czym jest junlger i czemu warto takiego mieć w teamie. Nie wie też czym jest support i wybrał nidalee bo zobaczył, że ma heala.
Trzeba mu po prostu wybaczyć.

Czekam na twoją 1.8k ELO Poppy. Szybko szybko wbijaj. Jak wbijesz to ja wbije DPS Leoną 1.8k ELO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 18:51, Kamil2142 napisał:

> Muszę przyznać, że lepszego fanarta to dawno nie widziałem.

Wszystko fajno, ale te słońce :x


A kto Ci powiedział, że to Słońce? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się doczekasz, tylko pozwól mi najpierw usunąć friend listę. Bo w przeciwieństwie do Ciebie gram w tę grę dla dobrej zabawy razem ze znajomymi, a nie całymi dniami po to, żeby przez kilkadziesiąt meczy wbijać 100 elo jak Ty.
I replaye wrzucam też dla funu, żeby pokazać ciekawe sytuacje i może zainspirować niektóre osoby do gry np. moją super duper Poppy. A nie, żeby pokazać jak to sromotnie przegrywa się z teamem 2k elo, jak Ty. Ups, chyba zaczynam się powtarzać...
No i tak w ogóle to nie wiem czemu sam wrzucałeś tu te swoje namiastki fajnych gier panie z bólem wbite pro 1501 elo skoro jest wymóg 1700 elo?

P.S.
Trzeba podpiąć do tematu, że replaye można wrzucać tylko i wyłącznie powyżej 1,7k elo, bo inaczej trzeba się liczyć minimum ze słowną reprymendą.


@Papo
Przecież Ty już masz od dawna ponad 2k elo... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


tsm drama- chodzą słuchy, że trm odszedł i na jego miejsce przyjdzie dyrus, ale nie wiem czy to nie fake :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 00:47, Budo napisał:


tsm drama- chodzą słuchy, że trm odszedł i na jego miejsce przyjdzie dyrus, ale nie wiem
czy to nie fake :D


ja bym wolał ziptofafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji swojej popularności Fnatic zorganizowali konkurs. Wystarczy wypełnić test na którego odpowiedzi można znaleźć nawet na wikipedii. http://100k.fnatic.com/ , nieśmiało też chciałbym wspomnieć, że jest też podkonkurs. Fnatic zachęca do przekazywania wieści o tym konkursie swoim znajomym za pomocą systemu refferali i gwarantują nagrody za pewne ilości. Nie obraziłbym się za takiego referrala: http://100k.fnatic.com/ref/LMoCg9y2 . Nikogo nie zmuszam i nie ściemniam wrzucając tylko linkiem refa, ale byłoby miło, jakby ktoś się zainteresował.
Do wygrania są myszki i słuchawki SteelSeries i okulary z filtrem - generalnie gażety Fnatic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 10:37, Ecko09 napisał:

CZemu znowu nie działa pvp chat? Na forum nie ma żadnego info.

U mnie nie dość że czat nie działa, to jeszcze sklep też i nie nalicza mi IP za mecz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 22:00, sirufok napisał:

Bo w przeciwieństwie do Ciebie gram w tę grę dla dobrej zabawy razem ze znajomymi, a nie całymi dniami po > to, żeby przez kilkadziesiąt meczy wbijać 100 elo jak Ty.

Też nie przesadzajmy, jeśli grasz jak 1800 to wbijesz 1700 w 20-30 gier. Potem będzie problem bo zacznie się robić trudniej. Mi wbicie złota zajęło tyle czasu tylko dlatego że nie grałem na tym poziomie i musiałem się poprawić. Dlatego srebro zajęło mi 15 gier a złoto 200 (a taki SiDi dobił do złota w 30 bodajże). Ale jak uczciwie (i mówię to całkowicie bez ironii) naprawdę jesteś na tyle dobry że spokojnie jeździsz wszystkich tą swoją Poppy - to to dla ciebie będzie łatwa i przyjemna farma ratingu.

Jeśli odebrałeś ten post jako moją agresję na twój replay - to wybacz. Nie to miałem na myśli. Ot, takie moje zwichrowane poczucie humoru. Zobaczyłem że grasz w nim Poppy, wszystkich jeździsz, to tak wspomniałem że twierdziłeś że wbijesz nią prawie-że-platynę.

Dnia 13.03.2012 o 22:00, sirufok napisał:

I replaye wrzucam też dla funu, żeby pokazać ciekawe sytuacje i może zainspirować niektóre
osoby do gry np. moją super duper Poppy. A nie, żeby pokazać jak to sromotnie przegrywa
się z teamem 2k elo, jak Ty. Ups, chyba zaczynam się powtarzać...

Wygrane w arrangedach przeciwko platynom też mam, mogę wrzucić ;) A przegraną z 2k elo wrzuciłem...raz. W Season 1 gdy miałem z 1260 ELO.

Dnia 13.03.2012 o 22:00, sirufok napisał:

No i tak w ogóle to nie wiem czemu sam wrzucałeś tu te swoje namiastki fajnych gier panie
z bólem wbite pro 1501 elo skoro jest wymóg 1700 elo?

1527, przynajmniej tyle było wczoraj. Do czasu aż ździebko nie spadłem co mnie nie boli szczególnie ;) Co teoretycznie oznacza że jakimś cudem dobiłem do top 3%. Co mnie osobiście cieszy.

Tylko że ja NIE mówię że zdołam się wybić do 1700-1800 random champem bo dobrze wiem że na tyle nie gram, brakuje mi do tego poziomu mnóstwa umiejętności. Za to ty twierdzisz że żaden problem i zrobiłbyś to od ręki.


@ hammerfall87

Dnia 13.03.2012 o 22:00, sirufok napisał:

ja bym wolał ziptofafa

Ja też ale obawiam się że TRM jest lepszy ode mnie.

Za to z innych ciekawych plotek to ponoć TSM i CLG...zamieszkają pod jednym dachem! :D Ale nie, nie tym samym który obecnie używa TSM.


@ Budo

Tych upvote'ów to może być i 50000 a Riot to zignoruje xD


@ Oloninho

Dnia 13.03.2012 o 22:00, sirufok napisał:

Jak już rozpoczęliście gadać o ELO, to z ciekawości spytam jak mniej więcej wygląda "leaderboard" ELO
forumowiczów?

Wiem że Yawei ma ~1600 ELO, SiDi też coś koło tego, ja skaczę od 1490 do 1530. Necron ma 1251 rata, Dereel dobił do 1400.
PS
Ciekawe kto bardziej trolluje w postach - ja udając że poważnie odbieram jego "1800 elo no problem" czy on rage'ując na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 13:17, ziptofaf napisał:

/ciach/


Pamiętaj, że w teamie oprócz tej super Poppy byłoby jeszcze 4 innych graczy.
A druga sprawa to zaczynając od 1400 elo ciężko byłoby mi się do niej w ogóle dobić w pickach. Tam wszyscy pickują najpopularniejsze postacie i myślą, że one same wygrają grę bez skilla. Zapewne w wielu grach byłaby osoba, która po prostu sobie instalocka strzeli na moją pozycję itp.
Samymi dodgami spadłbym w otchłań ;]

Dnia 14.03.2012 o 13:17, ziptofaf napisał:

PS
Ciekawe kto bardziej trolluje w postach - ja udając że poważnie odbieram jego "1800 elo
no problem" czy on rage''ując na mnie ;)


A to niech już pozostanie naszą słodką tajemnicą...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 12:52, Budo napisał:


Kiedyś śledziłem podobny temat, miał grubo ponad 10k upvotów i 1 post reda, który w ogóle nie dotyczył tematu. Wygląda na to, że jest to dla nich nieporuszalny temat. Generalnie, nowe tematy nic nie dadzą. Klasa 3150 upadła na dobre. :/
Na szczęście koszta IP champów są co jakiś czas obniżane, ostatnio Miss Fortune i Irelia spadły do 4800, ale ile to było od poprzedniej obniżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować