Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2012 o 07:49, luzac napisał:


jeee będę mógł odkurzyć katę z tymi 2 legendarnymi skinami choć zmiany są takie sobie dalej jest papierkiem który byle stunik czy uciszenie może ja zablokować :( W sumie dlatego się nią nie wpada na pierwszy ogień xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 08:56, luzac napisał:

Jak często widuje się eksperymentalne picki? Przed tym jak pojawiły się na turniejach
czy streamach i tak nie widywałem AD Kennenów czy supportów rodem Leony czy Alistara.
Bo co, że któryś pro zarzucił jakimś pomysłem i ludzie go podłapali to źle? Nigdy nie
korzystałeś z poradnika jakiego prosa albo nie zainteresowałeś się jakąś postacią dzięki
temu że pojawiła się na jakimś turnieju? Jesteś aż takim hipsterem?

Jakiś "pro" zarzucił, że Zyra op to banda lemingów mu przytaknęła i dostała mocnego nerf bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 11:24, Hydro2 napisał:

/ciach/


To akurat nie ma związku z moją wypowiedzią. Mówiłem o inspirowaniu się grą na streamach a nie nerfach wynikających z tego co dany pro powiedział i jego fani zaczęli go papugować.

Zresztą, Zyrę spotyka to, co w LoLu już nie jest nowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 11:26, Ecko09 napisał:

> >

Co drugi pro gadał, że Zyra op -,-'' A jak się ma po nerfie?

Ogólnie? Najlepszym komentarzem jest to, że ryze full combo z udziałem 2 roślin, ulti , q i w ściągnąłem 50%. Imo największym błędem jest zmniejszenie prędkości o 10, zmniejszenie dmg ulti do 265 (seriously? Ziggs swoimi bombami ma większy dmg) przez co równie dobrze można spamować q. Najlepszy jest tylko fakt, że poruszam się teraz na butach tyle co fiora z początkowymi kapciami (375). Na Ziggsie chociaż miałem satchel charge, który dał mi możliwość przeskoku.

Tłumaczenie ryjotu
http://euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=8331242

Znacie mój komentarz i podpisuje się każdą kończyną, że najbardziej płakali debile, którzy nie budowali mr, za każdym razem jak grałem Zyrą nikt nie kupił force of nature czy banshee''s veil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 12:05, Outlander-pro napisał:

Lolz, ten Rengar zapowiada się mocno OP patrząc po skillach, za dużo dobrego mu nawalili
i jeszcze ten specjalny item ...


Zagrałem nim na pbe i twierdzę, iż Zyra po wyjściu i Diana są mocniejsze od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 12:19, Ecko09 napisał:

> Lolz, ten Rengar zapowiada się mocno OP patrząc po skillach, za dużo dobrego mu
nawalili
> i jeszcze ten specjalny item ...

Zagrałem nim na pbe i twierdzę, iż Zyra po wyjściu i Diana są mocniejsze od niego.

Znając życie zaraz ktoś zacznie płakać, że op i znerfią do kompletnego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Community LoLa mnie przygnębia kompletnie.
You killed Zyra! You bastards!
Ale poważnie: jak banda płaczków może zmieniać los danego czempa, to może tutaj my sobie wymienimy kogoś, kogo każdy nienawidzi i jak jeden mąż wskoczymy na forum LoLa krzycząc "OMG NERF DAT CHAMP NAO"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 11:45, Grodhar napisał:

Jakimi legendarnymi skinami?


pokiełbasiło mi się a chodziło mi o takich których nie da rady już kupić kitty kat i red card ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 11:40, Hydro2 napisał:

Znacie mój komentarz i podpisuje się każdą kończyną, że najbardziej płakali debile, którzy
nie budowali mr, za każdym razem jak grałem Zyrą nikt nie kupił force of nature czy banshee''s
veil


A w międzyczasie, komentarz takiego Dægen''a (2.2k ELO, mainuje mid swoją drogą) zanim dostała tego nerfa (fragment mojego najnowszego artykułu):
- OK. So for the last question - what do you think about newest champ in League, Zyra?
- Over...powered...Super strong. She can harass at a distance, better version of Heimer''s turrets with her Seeds, and her Ultimate is instance + a knockup and the radius of it is too wide. I ban her every chance I get, very strong atm GJ Riot ! :D

Nie no, ja bym powiedział że ludzie mający po 2k gier na midzie to wiedzieliby jak coś kontrować na swoim ulubionym lanie więc jeśli tego typu osoby narzekały na Zyrę to znaczy że coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło tylko o płaczków, to już dawno Dariusz zostałby usunięty z gry.
Problemem było to, że Zyrą na platynowym elo miała ponad 60% win ratio, a gdy coś takiego się trafia, to cytując klasyka- wiedz, że coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 12:53, ziptofaf napisał:

Nie no, ja bym powiedział że ludzie mający po 2k gier na midzie to wiedzieliby jak coś
kontrować na swoim ulubionym lanie więc jeśli tego typu osoby narzekały na Zyrę to znaczy
że coś jest na rzeczy.

Kontrować coś co ledwo się pojawiło? Swojego czasu ludzie krzyczeli, że Fiora op, a potem "nagle" okazało się, że kontruje tylko gangplanka. Mam na myśli to, że ludzie nie nauczyli się walczyć przeciw Zyrze i za wcześnie puszczono nerfa, który w tym momencie jest przegięciem. Jakby zmniejszyli czas trwania sadzonek, ok dobry pomysł, ale zmniejszanie obrażeń od nich, połączone z nerfieniem każdego skilla i movement speed- seriously riot?

I tu już moje osobiste zdanie, po paru grach mmo, multi etc. Najczęściej nie tyle co nooby krzyczą, że coś jest op, a prosi, którzy dostosowali się do mety i zmiana jej jakiegoś elementu, nowe mechanizmy są dla nich przegięte bo nie mają pomysłu jak to zwalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sidi
no to poszalales z hejtem i rejdzem jak mnie nie bylo

@zyra op
not. gorsza wersja gragasa

@dorans shield
dobry item

@wriggle
still shit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu zapowiedzi tego kolesia ze zmieniającą postać bronią wyszły jeszcze Zyra i Diana tak?

Bo mi na początku wakacji rozwaliło mobo, i nie miałem jak zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diana w porownaniu do zyry na midzie jest o niebo bardziej op ;o
o ile zyre sie da pojechac np anivia lb czy gragasem, to o tyle diana niszczy wszystko co sie rusza ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować