Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ja tam wolę teraz Lone Star Clash oglądać. :P
A co do Ocelote''a, to mam nadzieję, że został jakoś ukarany za wyjście z gry pod koniec drugiej mapy z Eclypsią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 18:45, luzac napisał:

Okazało się, że była to tylko plotka rozsiana przez internety.

Mi nie chodzi o to, że Ocelote rzekomo nie podziękował za grę przeciwnikom (czytałem jego wpis na Facebooku o tym), tylko że wyszedł z gry zanim nexus został zniszczony. A to jest niesportowe zachowanie, przynajmniej według mnie. To jak jakby podczas meczu tenisowego w ostatnim gemie przy stanie 40:0 przegrywający zawodnik po prostu zszedł z kortu bez żadnego poddawania się czy innych wyjaśnień. Albo jakby piłkarze przygrywający 5:0 zeszli z murawy minutę przed końcem meczu. Pozornie nic wielkiego, ale jednak po profesjonalnym zawodniku (który lubi na każdym kroku swoją profesjonalność podkreślać) się tego nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 19:19, jarekao napisał:

Jakie kupować runy dla tanka? Gram głównie Malphite i Shenem.

Na shena aspd marki, flat armor seale, flat mr glyphy i hp quinty
na malpha mozesz uzywac tego samego oprocz markow ktore bierzesz na magicpena/ad/armora/cokolwiek tam chcesz. I quinty na movespeeda tez moga byc, ale to nic koniecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakbym chcial obejrzec powtorke ze swojego poprzedniego meczu to musze miec uprzednio program czy nadal jest szansa zeby w jakis sposob ja zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 00:17, Dartitwo napisał:

Czy jakbym chcial obejrzec powtorke ze swojego poprzedniego meczu to musze miec uprzednio
program czy nadal jest szansa zeby w jakis sposob ja zobaczyc?


program lol recorder musisz mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 16:39, Ostrowiak napisał:

laone OP

Dnia 12.11.2012 o 16:39, Ostrowiak napisał:

musowo migracja na east, ja chcę

Jeszcze się nie przeniósł a już troluje loenoną XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, już dość dawno mówi się o zmianach jungli czy itemów, ale wiadomo w ogóle kiedy to w istocie zobaczymy w grze? W sumie to pewnie wraz z nadejściem sezonu trzeciego, jest jakaś w miarę dokładna data? Czy też standardowo ''będzie, jak będzie gotowe''.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Riotu już wbili Morello diament w 3 na 3, więc możemy się spodziewać patcha na dniach. Choć pewnie będzie zawierał tylko małe zmiany i Zeda, na większe przyjdzie nam nieco poczekać. Na sezon 3 raczej i tak nie mamy co liczyć, że będzie jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować