Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Troszkę szkoda... Bo przedłużajace się czekanie spowodowało, że moje 850 postanowiłem przekuć w +900. No i faktycznie nieźle się odkułem. Wczoraj miałem mecz gdzie byłem już na 897... Przegrany. Niestety tym razem to ja nie dałem rady, a smutno tym bardziej, że nie było żadnego hejtu, wymówek, gróźb i innych życzeń śmierci na raka. Naprawdę czysta, zażarta walka do ostatnich minut. Cóż, tamci byli lepsi. No a teraz nie chcę zaczynać już gry w ostatnich chwilach końca sezonu żeby jeszcze bardziej sobie nie pogorszyć :P Ech 879, ale będzie lepiej!! :)
Na pocieszenie kupię sobie jakieś skiny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 18:33, ChrisBgnr napisał:



A co to za różnica czy będziesz mieć 10 elo mniej czy więcej? I tak polecisz do 1000 elo jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 18:52, Ecko09 napisał:

A co to za różnica czy będziesz mieć 10 elo mniej czy więcej? I tak polecisz do 1000
elo jakiegoś.

Oj żadna. Tu chodzi o moje osobiste boje. O krew, pot i łzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem trybunał po ok 2 miesiącach przerwy i widzę duże zmiany. Oczywiście na plus. Teraz widać, że człowiek ma jakiś wpływ na wynik sprawy. Jakie są teraz nagrody za udział w trybunale? I co oznacza ta liczba: "ocena osądu" - mam 1873. Dużo to czy mało i czy ma na coś wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 19:36, jarekao napisał:

Odwiedziłem trybunał po ok 2 miesiącach przerwy i widzę duże zmiany. Oczywiście na plus.
Teraz widać, że człowiek ma jakiś wpływ na wynik sprawy. Jakie są teraz nagrody za udział
w trybunale? I co oznacza ta liczba: "ocena osądu" - mam 1873. Dużo to czy mało i czy
ma na coś wpływ.


Jedyna nagroda to własna satysfakcja z jak największego procentu trafnych osądów, względnie z ilości banów(krótszych lub dłuższych) dla idiotów(bo inaczej się ot takich osobnikach mówić nie da).:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 19:36, jarekao napisał:

Odwiedziłem trybunał po ok 2 miesiącach przerwy i widzę duże zmiany. Oczywiście na plus.


Zmiany jak najbardziej na plus i oby tak dalej.

Dnia 12.11.2012 o 19:36, jarekao napisał:

Teraz widać, że człowiek ma jakiś wpływ na wynik sprawy.


Niekoniecznie. Patrz: przykłady Luzaca wrzucane tu ostatnio z trybunału ;]

Dnia 12.11.2012 o 19:36, jarekao napisał:

Jakie są teraz nagrody za udział w trybunale?


Kiedyś było IP po 5 za dobrze rozwiązaną sprawę. Teraz jest tylko ranking.

Dnia 12.11.2012 o 19:36, jarekao napisał:

I co oznacza ta liczba: "ocena osądu" - mam 1873. Dużo to czy mało i czy ma na coś wpływ.


Po prawej stronie od oceny masz swoją pozycję w rankingu. Sam oceń czy to dużo czy mało.
Dla porównania wrzucam swój wynik z oczekującymi sprawami z dzisiejszego dnia:

20121112195452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 20:05, luzac napisał:

Człowiek dosłownie na pół tygodnia zapomi o Trybunale i już nie ma podskoku. Nadal mam
czterocyfowy wynik, a ten już 17k. :O


A wziąłem się na poważnie za ten trybunał i są efekty ;]
Aktualnie śrubuję rekord poprawnych spraw, jeszcze tylko jedna i będzie 140 ;]


Jest patch notes na koniec sezonu:
http://euw.leagueoflegends.com/news/end-season-2-patch-notes

Koniec Ignite'a na creepach i potężny buff misia. Ecko już pewnie jest wniebowzięty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś na turniej lola na Falkon do Lublina ? Ponieważ szukam teamu i z ciekawości się pytam. Oraz fajnie by było się spotkać na Falkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 19:56, sirufok napisał:

Po prawej stronie od oceny masz swoją pozycję w rankingu. Sam oceń czy to dużo czy mało.
Dla porównania wrzucam swój wynik z oczekującymi sprawami z dzisiejszego dnia:


Good Guy Pawlow. Policjant LoLowy, dba o porządek, niedługo będziesz dostawał zaproszenia do ziomeczków, bo jesteś cool i wysoko w rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 20:34, Hummer napisał:

Good Guy Pawlow. Policjant LoLowy, dba o porządek, niedługo będziesz dostawał zaproszenia
do ziomeczków, bo jesteś cool i wysoko w rankingu.


Na to właśnie czekam. Będę miał haj elo tribunal team i skosimy wszystkich w s3.
Btw, ciesz się, że jesteś w moich friendach, bo pewnie już bym Cię wyłapał w trybunale za to trollowanie ;]

@masterHades
A jakiż to buff? Uproszczenie dla ludzi mających problemy z celnością ;]
Jak dobrze pamiętam, to chyba tylko raz spaliłem ignitem creepa, a używam go w większości gier bo siedzę przeważnie na midzie/topie. Tak więc mnie to bez różnicy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować