Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Riot mi w koncie grzebie! Skumbagi pewnie mi zrefundowane skiny zabierają! :O

@Yawei

Nie zazdroszcze, bo wygrałem sobie dziś 3 gry i przegrałem jedną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 21:23, masterHADES napisał:

Pod koniec sezonu pograłem trochę więcej rankedów i doszedłem do wniosku, że granie na
topie to chyba najgorsza pozycja do carrowania gier ;p


Chyba żartujesz, ja głównie carruje topem. Wiadomo nie będzie to cho czy singed, ale taka irelia czy jax sami wygrywają swoje gry. Nawet jak bot okropnie nafeeduje to ja irelią zdejmę przeciwnego adc zanim cokolwiek zdąży zrobić i jest ggwp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będą buffować tego Zeda, early i częściowo mid tragiczny IMO. Pierwszy mecz udało się wygrać z 2/2/5 bo skończył się zaraz po 20 minucie, drugi to 12/7/13 (dopiero w late zaczyna coś robić w zasadzie), ale niestety loss. I tak lepiej niż enemy Zed z dżungli 2/15. :D

EDIT dafuq, wlazłem na konto PBE, a tu wyskakuje bonus: 20% IP boost i 105 unlockniętych czampów. Fajno, to na zawsze czy promocja z okazji USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 23:14, sinir napisał:

Mam nadzieję, że będą buffować tego Zeda, early i częściowo mid tragiczny IMO. Pierwszy
mecz udało się wygrać z 2/2/5 bo skończył się zaraz po 20 minucie, drugi to 12/7/13 (dopiero
w late zaczyna coś robić w zasadzie), ale niestety loss. I tak lepiej niż enemy Zed z
dżungli 2/15. :D


"Nie wybrzydzaj"

Spojrz na Syndre XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 23:31, Dartitwo napisał:

>


A co niby z nią jest nie tak? To że ludzie nie potrafią nią grać i nie chcą się nauczyć nie znaczy, że jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 23:31, Dartitwo napisał:

Spojrz na Syndre XD


Jak się umie to można nią wiele. Jej burst w early-mid z ulti jest chory, aż się zdziwiłem gdy pewnego dnia pobiła moją niczego nie spodziewającą się Oriannę (która de facto ma całkiem podobną mechanikę). Dopiero w late dostała. Ale swoje wady ma, jest cholernie papierowa na przykład.

EDIT wyprzedził mnie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2012 o 22:22, BlackBomb napisał:

Chyba żartujesz, ja głównie carruje topem. Wiadomo nie będzie to cho czy singed, ale
taka irelia czy jax sami wygrywają swoje gry. Nawet jak bot okropnie nafeeduje to ja
irelią zdejmę przeciwnego adc zanim cokolwiek zdąży zrobić i jest ggwp.


No właśnie tylko problem powstaje jak przeciwny team broni swojego AD carry i jak na niego wskakujesz to dostajesz mase CC na twarz plus exhaust, przeciwnik się flashuje w tył a ty giniesz w następną sekundę po czym twój team przegrywa team fight :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 00:11, Kopiec napisał:

Główną wadą Syndry jest to, że inni championi zrobią to samo co ona skuteczniej i łatwiej.
High risk, no reward.


Otoz to, otoz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że naciskam Q na przeciwnego carry i czekam co się stanie. Trzeba czekać na odpowiedni moment niestety :p Druga bardzo ważna sprawa to wardy, grając topem zawsze przez jedną grę kupię z 20 wardów, bo większość supportów nie ma pojęcia że takowe istnieją, a nawet jeśli to kupują jeden na barona czy smoka. Nieraz trafiałem na supporta "enemy got oracle so i dont buy wards". Dzięki nim taką irelią czy jaxem mam free kille łapiąc pojedyncze osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym czasem w SK nietrudno zgadnąć co się stało. Ocelote znowu wyrzuca kogoś z teamu xD padło na biednego junglera =/ niedługo Yellowstar też pewnie zostanie wywalony, bo i tak od miesiąca gra z Fnatic, a nie SK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 11:37, luzac napisał:

Toż Yellow już wyleciał, a wrócił Candy Panda. XD


Nie było oficjalnego ogłoszenia, SK ciągle gada, ze yellow nie wyleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale już podczas TotL Oce wypowiadał się, że Candy jest ich nowym starym AD i że darzy go ogromym szacunkiem. Na Leaguepedii też już zajął miejsce Yellowstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować