Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2012 o 22:50, Ecko09 napisał:

A co do Zeda, jak wrażenia. Warto go kupować na topa? I sprawdza się jako offtank?


Zdaje mi się, że to bardziej asasyn niż offtank. Sprawdza się na nim build z BT, brutalizerem etc.
Całkiem fajnie się nim gra, ale co ja tam wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 22:50, Ecko09 napisał:

A co do Zeda, jak wrażenia. Warto go kupować na topa? I sprawdza się jako offtank?


I co ty Zedem jako offtankiem byś robił? Koleś musi mieć dmg bo inaczej jest usless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rób go po offtanka, to twoi przeciwnicy będą szczęśliwi.

Zed to buty, bloodthister, GA, maw... gość zyskuje +25% dodatkowego bonus dmg, więc taki BT daje mu nie 100 AD tylko 125 AD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 23:26, luzac napisał:

Zed to buty, bloodthister, GA, maw... gość zyskuje +25% dodatkowego bonus dmg, więc taki
BT daje mu nie 100 AD tylko 125 AD.


Co tam bonusowe AD. Róbmy wszystkich na offtanków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 22:50, Ecko09 napisał:

A co do Zeda, jak wrażenia. Warto go kupować na topa? I sprawdza się jako offtank?

Nie ma sensu robić go pod offtanka, grałem przeciwko takiemu Zedowi i nie miałem problemów z zabiciem go. Ale poza tym dobrze się sprawdza jako postać topowa, bardzo przyjemnie się nim farmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest na PBE, to możliwe, że doczekamy się go za 2/3 tygodnie, albo i dłużej, bo zmiany niekoniecznie muszą wejść od razu. Mała Syrenka oczywiście must buy.

P.S. Z masterisami na głowę upadli, lifesteal posłali na przedostatnie piętro w utility. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 09:33, luzac napisał:

P.S. Z masterisami na głowę upadli, lifesteal posłali na przedostatnie piętro w utility.
XD

Riot stahp. Będzie shitstorm przy wprowadzaniu patcha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 06:07, akwyx napisał:


Ile zmian, jedyne co mi się nie podoba do końca to obniżenie statystyk atk dmg i atk speed ale przynajmniej może nie będzie teraz takiej dominacji AD carry pod względem dmg, reszta jak dla mnie świetna. Pełno nowych itemów, do tego itemy dedykowane dla supportów, trzeci poziom butów <3, itemy dające AoE dmg <3 i no wisienka na torcie item który włącza wieże na 2,5 sekundy, to będzie miazga ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 10:57, KofeinowyPablo napisał:

> New champ i skiny: http://www.surrenderat20.net/2012/11/1115-pbe-patch.html
> 5s stun wtfff Jak rzucisz q to 6 s wtfffff x231213
Fajnie pomyślany buff dla pasywa Viktora, może wreszcie docenią tego champa.


Although it''s not all good news! Solcrushed has already responded saying these are old iterations ( not current in the test cycle ) and are about 99% not what they would be pushed to live as.

"Uh oh.. this is part of one of my past versions of work on Viktor that got mixed into the chaos. Sorry for exciting you guys with something that''s still a bit off. Viktor will not be different in the PBE.

He is still not going to come anytime very soon as he needs more work, but since you''ve seen this version feel free to give me feedback on them to utilize

Also, this version is broken, don''t try denying it lol. I intentionally overtuned to see how the effects feel."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować