Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2013 o 10:50, Oloninho napisał:

Nie wiem. Wiem tyle, że jak ktoś uważa Tryndę za crap, to chyba nie zna tego championa
zupełnie ; d


No jasne, bo to nie jest crap champion ale free elo to, to na pewno nie jest też ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma championa, którego dałby się określić mianem "free elo". Przecież pickując powiedzmy Eve nie masz od razu wina. Trzeba jeszcze wygrać grę ^^,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że napisałeś "Trynda od golda w górę to jest obecnie free elo", a chyba miało być "od golda w dół". :) Poza tym nie mam pojęcia, gdzie widzisz Renektona w nowym championie. Jedyne podobieństwo w skillach jest przy E, ale to i tak mocno naciągane, bo te dashe działają w zdecydowanie inny sposób. Reszta jest kompletnie inna.

Mam takie dwa pytania:
1. Zauważyłem, że czasami w lolnexusie pojawia się "Team MMR". Wie ktoś skąd się ta liczba bierze? Przypuszczam, że to uśredniona wartość ze strony op.gg, ale pewności nie mam.
2. Czy jest możliwość zobaczenia, jakie ELO jest potrzebne do osiągnięcia Challengera i jakie Elo ma osoba z pierwszego miejsca? Pewnie nie, ale to w sumie byłoby fajne gdyby Riot udostępnił tego typu dane, bo bardzo mnie to ciekawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą MYM dzisiaj gra o pozostanie w LCS z CW.

Generalnie CW jest w tym meczu oczywistym faworytem i nikt nie spodziewa się innego wyniku niż to, że CW wejdzie do LCS. Ale ja osobiście bym nie skreślał MYM''u z miejsca bo może oni grają bardzo nierówno ale jak już są w formie to potrafią grać na równym poziomie z każdą drużyną więc wcale bym się nie zdziwił jeśli by MYM po solidnym boot campie zdołało utrzymać swojego slota w LCS.

Szkoda tylko będzie CW które rzeczywiście zasługuje na tego LCS''a no ale nie ma co ukrywać, że dużo chętniej zobaczył bym tam polską drużynę albo nawet dwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem teraz na leaguepedie i patrze, że Wickd oraz Froggen przeszli do siostrzanego teamu. Co było powodem tej decyzji i dlaczego A przejęło spot LCS po EG? Nie żeby mnie to martwiło, bo ci dwaj gracze byli powodem mojej sympatii do EG, ale ta decyzja wydaje mi się dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 15:42, luzac napisał:

Może dlatego, że A i EG to jeden i ten sam właściciel?

o rly?
właśnie dokopał się do informacji które mówią, że EG zmieniło region, więc to by wyjaśniało podmianę. dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodem tej decyzji było niezakwalifikowanie się do mistrzostw świata, nowy skład Alliance wygląda o wieeele mocniej niż stare EG (które się do NA przeniosło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 15:46, Ecko09 napisał:

Powodem tej decyzji było niezakwalifikowanie się do mistrzostw świata, nowy skład Alliance
wygląda o wieeele mocniej niż stare EG (które się do NA przeniosło).

Może i w Europie nie wygrywali wszystkiego, ale amerykańców to szkoda teraz troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 01:46, Akallabeth napisał:

Oglądacie jutro i pojutrze Battle of the Atlantic?

Kogo obstawiacie w meczach Dignitas vs Alliance i TSM Snapdragon vs Lemondogs?


tylko bjergsen <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 01:54, sinir napisał:

tylko bjergsen <3


No ja też jestem ciekaw jak Bjerger King się sprawdzi. Poza tym to nie wiem czy to będzie jakieś wyzwanie skoro w ciągu ostatnich paru tygodni LD zostało praktycznie stworzone od nowa, z tego co patrzyłem to nikt ze starego składu nie został...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 01:46, Akallabeth napisał:

Oglądacie jutro i pojutrze Battle of the Atlantic?

Kogo obstawiacie w meczach Dignitas vs Alliance i TSM Snapdragon vs Lemondogs?


Alliance i TSM, ciężko mi sobie to inaczej wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 01:46, Akallabeth napisał:

Oglądacie jutro i pojutrze Battle of the Atlantic?

Kogo obstawiacie w meczach Dignitas vs Alliance i TSM Snapdragon vs Lemondogs?


Wiadomo, faworyciu to Alliance i TSM.

Ale jako, że większość tych drużyn gra w nowych składach to wszystko się może zdażyć ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 21:22, sirufok napisał:

3 nowe skiny i każdy wygląda jak kupa plastiku:
http://www.reignofgaming.net/news/26783-unofficial-pbe-patch-notes-for-12-14-2013-diana

Kiedyś może by to nas jarało, ale teraz nie są one warte więcej niż 750 RP.
No i btw, tak długo wyczekiwany skin dla Diany wygląda jak kaszanka. Rito pls.


Mi Diana zajeżdża tą championship Elise... Ale fakt oryginalnością to się nie popisali już fani lepsze robią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować