Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Tak, Magma Chamber, ma być tak duża że będą te teleporty, zresztą ktoś to już pisał, a po za tym, pisanie że nikt nie kupuje skinów jest głupie, bo prawie w każdej grze widzę min.1 osobę ze skinem, chociaż ja osobiście podmieniam sobie a nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że znaczna większość skinów autorstwa community to recolour, chociażby i zręcznie wykonany. Naprawdę mało jest domowych skinów faktycznie zmieniających model postaci.

Dodam, że kilka skinów community przerobil Riot na oficjalne, chociazby Swashbuckler Katarinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 22:44, Ostrowiak napisał:

Zacznijmy od tego, że znaczna większość skinów autorstwa community to recolour, chociażby
i zręcznie wykonany. Naprawdę mało jest domowych skinów faktycznie zmieniających model
postaci.

Dodam, że kilka skinów community przerobil Riot na oficjalne, chociazby Swashbuckler
Katarinę :)

No, rzeczywiście mało jest naprawdę fajnych skinów, czasem zwykły recolor jakiegoś championa=975 rp, gdy np. taki coral reef malphite zmienia niemal wszystko.
Tak właściwie, to kogo najczęściej banują na rankedach jak gracie?Jak ja gram to w 4 z 5 gier banowana jest evelynn, mi to nie przeszkadza, bo gram tylko lux i olafem.A po za tym jest wkurzająca do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2011 o 23:37, Maddey napisał:

A po za tym jest wkurzająca do bólu.

Ona nie jest znowu taka wkurzająca. Kupujesz 5 wardów na swój lane i staje się bezużyteczna, bo zanim podejdzie to już jej zdążysz dać snare''a, slowa i w ceha obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 23:37, Maddey napisał:

Tak właściwie, to kogo najczęściej banują na rankedach jak gracie?

Oglądałem parę streamów i są to:
- Pantheon
- Malphite
- Kassadin
- Eve
- Rammus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 09:33, Markush napisał:


> A po za tym jest wkurzająca do bólu.
Ona nie jest znowu taka wkurzająca. Kupujesz 5 wardów na swój lane i staje się bezużyteczna,
bo zanim podejdzie to już jej zdążysz dać snare''a, slowa i w ceha obrażeń.

Dobry stealth nie pcha się w wardy, więc ewelinka po prostu idzie sobie gankować przez te 3 minuty gdzie indziej. Cały jej potencjał tkwi w szybkości i "niezapowiedzianym" stunie, dzięki czemu ktoś inny może wrzucić swojego bądź zabić. Nadaje się do gankowania tylko i wyłącznie, a jak już sama zabija, to oznacza, że nakarmiona lub za łatwe cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 10:03, Mange napisał:

Tez wam lol nie działa? Klient EU

Nie działa bo riot coś kombinuje. W sumie to koło 12 powinien być online znowu ale to są moje przypuszczenia tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś chętny aby zagrać jakieś 3v3? 5v5? Bo nie mam z kim i czuje się samotny : ( (Nie jestem jakimś progejmerem) Klient US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 11:15, B1SH0P napisał:

jest ktoś chętny aby zagrać jakieś 3v3? 5v5? Bo nie mam z kim i czuje się samotny : (
(Nie jestem jakimś progejmerem) Klient US.

Tak tak, tylko daj nick to Cie dodam.
Zgodzę się na pewno co do pantheona,eve,rammusa, malphite'a banowanego nie widziałem, no może kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając kilka ostatnich postów dobrze zrozumiałem, że mogę mieć różne skiny zamieniając jakieś pliki? Oczywiście tylko ja bym je widział. Popróbowałbym wtedy kilka i może rzeczywiście za rp jakieś kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:18, Ostrowiak napisał:

Można podmienić tak skiny, ale jest to dość bezcelowe, bo lista wszystkich in-game skinów
wraz z fociami jest na forum LoL.


Niby tak, ale fotka a widzieć to w grze to dwie różne rzeczy. Do tego na screenach najczęściej nie widzisz skilli, a te czasem się zmieniają ze względu na skin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 14:01, Ostrowiak napisał:

Praktycznie tylko w przypadku skinów typu Legendary, można je policzyć na palcach.


Niby tak, ale jak już kupujesz legendary, to celujesz w dość... drogi bajer. A wtedy lepiej sprawdzić czy mi się spodoba :D Bo drugie chyba każdy skin od Nidalee zmienia jej wygląd ulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 14:04, necron1501 napisał:

Niby tak, ale jak już kupujesz legendary, to celujesz w dość... drogi bajer. A wtedy
lepiej sprawdzić czy mi się spodoba :D

Tyle że można to sprawdzić chociażby na YouTube, ludzie chętnie wklejają feedback skinów Legendary.

>Bo drugie chyba każdy skin od Nidalee zmienia jej wygląd ulti.
A skiny Heimera zmieniają wygląd jego turretów, co z tego? Też można to zobaczyć na screenie/filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować