Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2011 o 17:40, Nightdew napisał:

Serwery z busy na online a dalej od 2 h nie mogę się zalogować:/

Ja też nie...
A chciałem na wieczór ponerdzić. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luuuudzie.
20 minut w kolejce tylko po to, żeby trafić do teamu z soraką z revive i smite.
Na razie podziękuje za taką grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.. Nie mam takich problemów. Szukało ledwo 3 s i to za pierwszym razem. Co prawda trafiłem na bandę idiotów ( jak to możliwe, że Lux czyli ja, ma więcej killi od carry? o.O), ale ogólnie gra się normalnie.

PS: co prawda trochę serwery skaczą i ping fruwa z góry na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Lux jest strasznie napierdziela :P
Przez te magiczne czapki wszyscy się robią na AP, widziałem już Trynda z 700ap który się leczył po 1000 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 20:02, Selv napisał:

Teraz Lux jest strasznie napierdziela :P Przez te magiczne czapki wszyscy się robią na
AP, widziałem już Trynda z 700ap który się leczył po 1000 ;p


W obronę mogę powiedzieć, że kupiłem Lux zanim wiedziałem o zmianach :D Ulti przede wszystkim miażdży. Dobry ma przelicznik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Hehe "I cry, you cry, everyone cries about the barbarian king" ;]
Nienawidzę tryndy, jak masz ogarnięty team to można z nim się bić, ale ze słabymi trynda jedzie jak z bydłem... nie cierpię walczyć z tym champem. Trzeba go lać ile wlezie w early i nie dać mu się nafeedować i nafarmić, to potem jest lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 21:18, filip29 napisał:

Lolwut? Proszę, żeby rozwiązaniem nie był ACE. =(


To teraz czas na ściągnięcie ACE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 21:18, filip29 napisał:

Lolwut? Proszę, żeby rozwiązaniem nie był ACE. =(


Mój poradnik jak naprawić LoLa, działa w większości przypadków.

Jeżeli masz szybki net to wykasuj wszystko związane z LoL, pobierz nową instalkę, zainstaluj, pobierz patche przez nockę. Jeżeli nie chcesz tych patchy pobierać to pobierz tylko instalkę i zainstaluj LoL do tego samego katalogu (tylko nie odinstaluj czasem gry to jest gwarancja że nie będzie się musiało patchować). Chyba że masz instalkę która działa to pomiń ten krok.

Dalej: zresetuj ustawienia Internet Explorer. Zainstaluj najnowsze Adobe Air, Adobe Flash, Java, DirectX9. Mam nadzieję że jak jesteś na WinXP to posiadasz service pack 3? Jak nie to obowiązkowo zainstaluj. Jeżeli masz albo masz inny system to pobierz najnowszą stabilną wersję Internet Explorer, tylko nie 9. Może to się wydawać śmieszne ale u mnie po tych wszystkich instalacjach gra zaczęła działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedzielny wieczór,człowiek chce się odprężyć a LoL oczywiście nie działa... Te problemy z logowaniem/serwerami mogą irytować.
edit. właśnie się udało zalogować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 21:32, BoloMaster napisał:

niedzielny wieczór,człowiek chce się odprężyć a LoL oczywiście nie działa... Te problemy
z logowaniem/serwerami mogą irytować. edit. właśnie się udało zalogować:P


W niedzielny wieczór uczysz się na kolokwia w nadchodzącym tygodniu, a nie grasz. Bardzo dobrze, że nie działa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 21:03, Budo napisał:

Hehe "I cry, you cry, everyone cries about the barbarian king" ;] Nienawidzę tryndy,
jak masz ogarnięty team to można z nim się bić, ale ze słabymi trynda jedzie jak z bydłem...
nie cierpię walczyć z tym champem. Trzeba go lać ile wlezie w early i nie dać mu się
nafeedować i nafarmić, to potem jest lżej.


Tylko LoL ma mechanikę nub-friendly, znaczy nawet ginąc można się nafarmić (bo na śmierci nic nie tracisz), więc w długich grach nawet beznadziejny trynda jest problemem. Jedyny sposób na niego to wygrać szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak go zabijasz, to nie dość, że nie zbiera kasy na eq, to jeszcze powiększa się dziura poziomów i jest łatwiej... więc jednak jakoś tam tracisz na śmierci, na zasadzie, że kto nie idzie do przodu ten się cofa ;]

btw u mnie eu działa i wczoraj też działało.

edzia- właśnie skończyłem grę, ale do kolejnej nie da się dołączyć, więc... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś zauważyłem. Item thornmail ignoruje ultime Tryndamere, choć pewnie złapałem laga lub jakiś bug... dla wyjaśnienia - prosta sytuacja. 1 na 1, ja jako akali z thornmailem vs trynda. On opdala ultime, ma minimalne ilości hp, wali we mnie crita i dedł... poszło trochę rage z jego strony, nie wiem czemu.

Muszę to sprawdzić w practice z kimś, bo jeżeli to nie było błędem to na trynde jest sposobik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 22:08, Burczyn napisał:

/.../

To jest błąd. Jego ulti dajemu 6 sekund nieśmiertelności, jedynym co może go wtedy zabić jest turret przy fontannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 22:12, Madoc napisał:

Po co ci Thornmail dla Akali?

Wiedziałem, że ktoś się o to zapyta.
Ten item wrzeszczy "NIE BIĆ MNIE< BO SIĘ POKALECZYCIE". Świetny dla carry, którzy mają za dużo kasy (gorzej jak sie nie am kasy i jest sie focusowanym...) i kijowy item dla tanków bez taunta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować