Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2011 o 10:44, Budo napisał:


Lux tylko z daleka jest dobra, jak ktoś podejdzie to zostaje uciekać ;]

To ja chyba grałem z nobami, bo jak ktoś mnie gonił to ja mu stun te pole co zwalnia i zadaje dmg, i gości przestawał mnie gonić, bo wiedział, że cd nie są tak dużę u mnie i następnego combo by nie przeżył w którym pewnie już by laser był :D

Dnia 27.01.2011 o 10:44, Budo napisał:

btw Gragas jako czysty tank daje radę? Wkurza mnie brak tanków w grze, ale Gragasa większość
robi jako ap, więc zastanawiam się czy można nim tankować z powodzeniem.

Można, choć ja też jestem entuzjastą AP, choć można też chybrydę z nastawieniem na tanka/ap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 10:44, Budo napisał:


Lux tylko z daleka jest dobra, jak ktoś podejdzie to zostaje uciekać ;]

btw Gragas jako czysty tank daje radę? Wkurza mnie brak tanków w grze, ale Gragasa większość
robi jako ap, więc zastanawiam się czy można nim tankować z powodzeniem.


Gragasa się pod tanka robi. Randuins, Banshee, Spirit Visage i RoA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 10:35, KofeinowyPablo napisał:

Prawda jest taka, że Lux to obecnie najbardziej ""asekuracyjna" postać w grze. Nic tylko
stoi z tyłu i rzuca spelle. Mi taki styl gry nie odpowiada, to dobre dla ludzi którzy
potrafią tylko z ulti zbierać kille. Nie jest zła, ale jak dostanie na lane postać która
potrafi do niej szybko podejść (Master Yi, Kassadin) to potrafi tylko uciekać.

O to chodzi w graniu casterami - chować się za mięsem armatnim i robić pew pew.

Poza tym, jak wjeżdża ktoś w nią to zazwyczaj nie jest tak źle. Combo z Binding+Singularity+Ulti i zazwyczaj ktoś się przewraca, albo HP spada mu na tyle, że zaczyna uciekać. A jak mamy czary na cooldownie, albo nie trafimy z czegoś to... W sumie, jak u każdego innego papierka - pozostaje liczyć ze dobiegnie się do towera/teamu szybciej, niż HP zejdą do 0 :P.
Ale fakt, Flash + Ghost + Binding + slow z Singularity+ tarcza, pomaga w szybkim "taktycznym odwrocie" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj trafiłem na bardzo ciekawie zbudowanego Kassadina. Coś w stylu tank/DPS, przy czym chodzi raczej o AD, a nie AP. :D Jego itemy to, jeśli dobrze pamiętam: Trinity Force, buty na attack speed, Randuin''s Omen, Banshee''s Veil i był też w trakcie budowania Stark''s Fervor bo miał Emblem of Valour. Jak dla mnie - całkiem niespotykany build. Natomiast jeszcze ciekawsze było to, że jego staty po meczu wynosiły 24/4/3. :D Także radził sobie zdecydowanie dobrze. Aż się przyjemnie patrzyło, jak przeciwnicy za wszelką cenę chcieli go ubić przy każdej walce, a on ich miażdżył. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 10:44, Budo napisał:

btw Gragas jako czysty tank daje radę? Wkurza mnie brak tanków w grze, ale Gragasa większość
robi jako ap, więc zastanawiam się czy można nim tankować z powodzeniem.

Ja nim zawsze gram jako tankiem. Jest zabawa, zabić czasem też się coś zdarzy. Zazwyczaj kończę ze statami w stylu 2/2/16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam około 5300 IP i chciałbym kupić nowego championa. Ne wiem, którego wybrać. Lubię magów zadających duży damage - jak Lux - i postacie z dużym i szybkim atakiem jak Ashe czy Yi. Moglibyście polecić jakiegoś bohatera ?
Mogą być też bohaterowie nie podobni do wyżej wymienionych byle ciekawi. Nie chcę tanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 15:49, Ostrowiak napisał:

Zbierz jeszcze tego tysiaka, będziesz miał pełnię możliwości.


Zastanawiam się czy nie kupić Zyraela lub Caitlyn, może grałeś tymi postaciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezrealem nie grałem więc nie mogę się o nim wypowiedzieć, ale Caitlyn to średnia postać potrzebuje bardzo dużej farmy żeby zacząć zabijać lepiej kupić Anivie lub któregoś z magów za 3150- Morgana/Le Blanc/ Lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam że Caitlyn jest całkiem spoko. Genialnie sprawdza się na duo lane. Niesamowity harras (super zasięg), kontrola krzaków dzięki pułapkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 15:58, Pawciu45 napisał:

Tak, właśnie o niego. Nie pamiętałem dokładnie nazwy i strzelałem.


Ezreal jest trudny do gry i rzadko kiedy widać dobrego Ezreala- poczekałbym z nim aż będzie darmowy do testów, bo się przejedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 15:58, Pawciu45 napisał:

Tak, właśnie o niego. Nie pamiętałem dokładnie nazwy i strzelałem.


Ezreal na pewno jest fajną postacią, o dość unikalnym gameplayu. Z tym że opanowanie go wcale nie jest proste - to typowy skillshot, nie ma tutaj klikania na cel. Kiepski Ezreal nie zrobi w walce nic, nawet nie będziesz trafiać w przeciwników. Ale dobry to jeden z lepszych carry w grze (fakt że jak masz debilny team to na cuda się nie nastawiaj, Ez sam gry nie wygra), zdolny ukatrupić niemal wszystko na swojej drodze. No i jest to postać która wymaga sporo farmienia i killi aby być naprawdę skuteczna. To nie Corki czy Anivia że zdobędą 2-3 kille i już mogą robić sieczkę.


Notabene, coś czuję że w najbliższym patchu pewnie mi Anivię znerfią, w końcu cały Riot bardzo dużą uwagę zwraca na tier listę Elementza...Pewnie dlatego schował Kennena do Tier 4, żeby go w spokoju zostawili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 16:32, Pawciu45 napisał:

Myślałem o nim, ale jest drogi a mi brakuje punktów. Grałeś może Jaxem ? Gdy grałem z
nim na linii wydawał się ok.


Większość Jaxów jest słaba, bo Jax ma bardzo mizerne cc. Pantheonem skaczesz i od razu robisz stuna, a tutaj dupa. Mi się nim ciężko gra, odblokowałem, po kilku grach odpuściłem i czeka na lepsze czasy, bo nie czaję tego champa. Jego zalety to na pewno bardzo duży damage i ciekawy pasyw. Aha, no i ulti działa tak, że musisz trochę pojechać na auto attacku, żeby coś działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 16:32, Pawciu45 napisał:

Myślałem o nim, ale jest drogi a mi brakuje punktów. Grałeś może Jaxem ? Gdy grałem z
nim na linii wydawał się ok.


Jax to nieśmiertelna bestia w melee fightach. Widziałem takich którzy potrafili nim włazić w 3 przeciwników, zabić 2 i zwiać. Przy dobrze dobranym buildzie i runach co 3 autoattack w niego nie trafia. Jest z nim tylko jeden problem - nie sprawdza się tak dobrze na wyższych ELO. Myślący przeciwnicy po prostu zmiażdżą go magami z dystansu bądź w inny sposób wyłączą z walki.

To postać podobna gameplayem do Olafa czy Udyra (fakt że w ogólnym rozrachunku ustępuje im obu) - jest wytrzymały i zapewnia stabilny, choć nie absurdalny damage. Dobre wsparcie i uzupełnienie dla teamu, doskonała kontra na melee. Ale nic ponadto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować