Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia: Zapomniane Piaski - pierwsze screeny

27 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2010 o 16:41, hallas napisał:

> Zrozumcie że każdemu może się podobać co innego
A ty i tobie podobnym nie da się przetłumaczyć, że jeśli coś zmienia swoje oblicze to
miłośnicy starego są niezadowoleni? Oczywiście, że się nie da bo zaczynacie bredzić o
ewolucji i postępie.


Stara trylogia została zakończona i moim skromnym zdaniem obecnie szykowana gra jest krokiem wstecz i skokiem na kasę - i tyle.
Skoro tak bardzo nie podobał im się nowy Książę to mogli iść dalej i wymyślić coś zupełnie nowego,a nie cofać się do zamkniętej już historii,żerując na sentymencie do trylogii.
I to jest tylko moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałby przeprosić wszystkich każulowców gdyż mój post jest za słabo sprecyzowany i może ranić wasze uczucia. Najtrafniej moją myśl oddaje hallas:

"A ty i tobie podobnym nie da się przetłumaczyć, że jeśli coś zmienia swoje oblicze to miłośnicy starego są niezadowoleni?"

Po prostu nie mogę się pogodzić z tym że gra poszła w złym kierunku, w sensie uproszczenia i pewnie dlatego wielu to zabolało jeśli nawet nie zbulwersowało. Dodam że do stylu grafiki, postaci i pomysłu na fabułę nic nie mam ponieważ w końcu to nie miała być kontynuacja tylko nowa opowieść.
Ja w tym nowym PoPie jeszcze bym przełknął ten cały gameplay ale pod jednym warunkiem. Gra musiała by zostać nafaszerowana różnymi łamigłówkami, tak żeby gracz spocił się od myślenia:P Wtedy uproszczony gameplay miał by racje bytu, tak żeby można było odpocząć przed kolejną łamigłówką:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trylogia jest zakończona ale to się dzieje w czasie tej trylogii :D A ja uwielbiam starego księcia i nie chcę żadnego jakiegoś innego/nowego bo to nie to samo już :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie jak lis_23. Trylogia Piasków Czasu była dla mnie genialna, sam mam te 3 części w najróżniejszych wydaniach jakie były na polskim rynku. To nie musi znaczyć, że PoP2008 był słaby, imo była to gra bardzo dobra, tylko po prostu inna. Myślę, że warto czasem się otworzyć na coś innego, a nie nazywać tego "profanacją serii", tym bardziej, że Piaski Czasu nie są pierwszą serią PoP. I tu uważam podobnie jak lis_23 - powrót do Trylogii Piasków jest po prostu skokiem na kasę i żerowaniem na sentymencie fanów. "Nowa część nam nie wyszła, to wrócimy do Piasków, bo wypuścimy byle crap, a i tak się sprzeda. Po co wymyślać coś nowego." - wg mnie takie podejście mają twórcy. Szkoda, bo trylogia (a właściwie nie trylogia, a seria) Piasków była dla mnie fantastycznym doświadczeniem, ale już jest zamknięta. Film chętnie obejrzę, grę pewnie i tak kupię (xD), ale nigdy tego nie wybaczę Ubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować