Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gramer.pl = sklep.gram.pl

45 postów w tym temacie

"że użytkownicy byli zdezorientowani, gdy z gram.pl trafiali na gramer.pl. " Bez urazy ale co to za ułomy były ? Ja tam nawet nie zaówarzyłem, kiedy się nazwa zmieniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:32, teken123 napisał:

zaówarzyłem

Oh.
Ale tak na temat- kogo to interesuje? Dla mnie to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może marka bardziej rozpoznawalna, a nie lepiej byłoby jakby podtrzymywać obie "marki" jednocześnie?
Aby sklep.gram.pl był też gramer.pl? Chyba jest to możliwe...
Ale jeśli naprawdę dużo osób było zdezorientowanych to miło z Waszej strony.
Z resztą, niby lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dla mnie dziwne, że zmienili nazwę sklepu na grammer.pl bez wcześniejszego wykonania badania na grupie docelowej. Co w tym czasie robił dział marketingowy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Nie wiem po co nazwa była w ogóle zmieniana. Zachciało wam się nowych marek. Nikt chyba tego idiotycznego "gramer" nie przemyślał.
@teken123 - Ładnie wyzywa innych od ułomów, a sam nie dość że mało spostrzegawczy (nie zauważył zmiany nazwy), to jeszcze ortografy wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to kiedyś był konkurs na nową nazwę dla sklepu gram.pl, a teraz gdy wraca stara dobra nazwa Ci co wygrali nagrody powinni je oddać :p , w końcu zmiana nazwy była tylko większym kłopotem niż pożytkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 22:12, Chojna_90 napisał:

Dziwna polityka CD-Projekt... Po co była ta zmiana nazwy?

z CD Projekt mamy już bardzo mało wspólnego, ma udziały w gram.pl Sp. z o.o., ale naszym większościowym akcjonariuszem jest Action SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować