Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gramy z GIGABYTE - wygraj superszybkie płyty z technologią 333!

47 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2010 o 17:09, wladek616 napisał:

Pytania za proste. Może chociaż raz w życiu nie będę musiał z własnej kieszeni dokładać
do PC....


lepiej za proste niz za trudne ;) - a nagrody super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 17:13, pobite_gary napisał:

> Pytania za proste. Może chociaż raz w życiu nie będę musiał z własnej kieszeni dokładać

> do PC....

lepiej za proste niz za trudne ;) - a nagrody super



Ale nieraz przydałoby się trochę wysilić xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się zawiodłam; / Taka nagroda za pytanie na abc? Kurcze, jak zobaczyłam tytuł to od razu kliknęłam, bo myślałam, że będę się mogła trochę pomęczyć nad jakimś hasłem czy czymkolwiek, no a w tych okolicznościach to nie wiem czy jest sens marnować minutę na wysłanie formularza, bo jestem wróżką i już teraz mogę przepowiedzieć, że nie wygram ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linki pod nazwami płyt głównych prowadzą na stronę główną, a powinny chyba do opisów płyt, swoją drogą przydały by się trudniejsze pytania, no chyba że to drugie "podchwytliwe" i muszą być dokładnie 3 odpowiedzi a nie więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysłałem chociaż szansa na to że wygram jest mniejsza niż 0.0001%, i bardzo dobrze o tym wiem. mnie zadowoli nawet to że zobaczę wśród zwycięzców kogoś kogo z forum znam a nie znowu jakiegoś nie wiadomo kogo kto założył konto tylko po to żeby wziąć udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować